Jump to content
IGNORED

Potrzebna pomoc w zakupie z EBAY z USA!

adamgdansk

Recommended Posts

Chciałbym kupić tę wkładkę

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i gotów jestem licytowac, ale sprzedawca to jakiś gburek co mi pisze dużymi liyerami, że poza USA nie wysyła. No nic, kwestia jedgo decyzji - ale może macie jakiś pomysł jak mozna to kupić - może ktoś z Was jest w USa i mógłby mi pomóc?

W końcu ten cały audiofilizm to i tak hobby jak każde inne - chociażby kolekcjonowanie lalek Barbi. Co kto lubi ;)

• Moderatorzy

Chciałbym kupić tę wkładkę

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i gotów jestem licytowac, ale sprzedawca to jakiś gburek co mi pisze dużymi liyerami, że poza USA nie wysyła. No nic, kwestia jedgo decyzji - ale może macie jakiś pomysł jak mozna to kupić - może ktoś z Was jest w USa i mógłby mi pomóc?

Kiedyś funkcjonowała firma, która się tym zajmowała (wpłacasz im pieniądze, oni licytują, a następnie wysyłają do Polski jako gift) dodatkowo jest duża szansa, że oszczędzisz opłat celnych i Vatu - czyli ok 30% ceny... Wieczorem jak będę w domu poszukam do nich kontaktu.

simple-events.pl

• Moderatorzy

Znajomy swego czasu korzystał z firmy Polamer.

Sorry, że piszę tak późno, firma o której mówiłem to wymieniony wyżej Polamer. Sam nie korzystałem, ale mój kolega korzystał ii mi polecił. Tyle, że to było jakiś czas temu, nie wiem czy istnieją nadal. Pozdrawiam.

POLAMER CARGO

5480 N.NORTHWEST HWY.

CHICAGO, IL 60630

simple-events.pl

Ja używam serwisu comgateway.com

Jak sie u nich zarejestrujesz przydzielony zostaje Ci na zawsze wirualny adres gdzies w Oregonie (taki PoBox). Wszystkie zakupy w stanach czy tez w Kanadzie robisz na ten adres. Wazne jest ze mozesz wyslac kilka rzeczy na ten adres rownolegle, przez miesiac trzymaja bez dodatkowych kosztow. Potem na żądanie przepakowuja w jedną paczke i wysyłaja poza US. W momencie jak dostaja Twoja przesylke, wysylaja Ci maila z decyzja co dalej robic, pakowac i wysylac czy czekac dalej na kolejne. To sie opłaca zwłaszcza dla małych rzeczy, kilka przesylek lokalnych czesto za free - jedna przesylka zagraniczna. Wysylaja fedex lub dhl. Korzystalem dwa razy kupujac po kilka rzeczy dziala bardzo fajnie. Do mnie do Singapuru koszt zaczyna sie od 11$ za pierwsze pół kilo. Do Polski niestety 40$ nie wiem dlaczego drożej bo przecież bliżej, ale i tak sie moze kalkulowac.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.