Skocz do zawartości
IGNORED

Aurender W20


marslo

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie rozpoczalem tygodniowy odsłuch Aurendera W20 w domu.

Sluchalem go już kilka tygodni temu , ale było wiele zestawien i samego Aurendera W20 na tle S10 nie analizowałem. Pamietem tylko, ze miałem wrazenie, iż roznica miedzy S10 a W20 jest wieksza niż miedzy La Fontaine a Vivaldim.

Na razie gram na xlr oraz z " nieaudiofllskiego" usb. Jest jeszcze aduiofilskie usb , ktore niestety u mnie z La Fontaine i z Bada usb nie zadzialalo.

Jarek Orszanski sluchal bowiem W20 z DCS Vivaldi i dla poprawy sygnalu wylaczyl zasilanie przez port audio usb - swoja droga to zadziwiające, ze jest taka możliwość.

Vivaldi gra tak podobno jeszcze lepiej, a La Fontaine i Bada potrzebują kompletu - tj bitow i zailania:)

Prosilem chlopakow z Korei , aby via remote support wlaczyli mi to zasilanie, zobaczymy czy się uda.

Poki co spokojnie sluchajac stwierdzam ogromna poprawe w stosunku do S10- po prostu inna liga.

Rzeczywiscie jest to referencyjny transport.

Chetnie bym go już nie oddal, ale ta cena:)

Poslucham jeszcze Metronome w polaczeniu z S10 i W20 i zobaczymy od czego zacząć - od wymniany serwera czy wymiany DAC'a.

O sczegolach roznic w dzwieku miedzy S10 i W20 napisze po zakończeniu odsłuchu.

Zapraszam kolegow, którzy słuchali obu serweow do dzielenia się uwagami. Dla porządku dodam, ze S10 znam dobrze, gram na nim od ponad roku . Dotad wolalem go , niż granie z plyt cd przez La Fontaine. Mysle , ze przyszedł czas na zmiany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli potwierdza się to co ci ostatnio pisałem o w20 ?

 

 

Spora wada nadal czyta słabo z nas-a

 

Według mnie s10 bada wypada lepiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli potwierdza się to co ci ostatnio pisałem o w20 ?

 

 

Spora wada nadal czyta słabo z nas-a

 

Według mnie s10 bada wypada lepiej

 

Marcin,

 

Możesz rozwinąć ten watek s10/bada? Czy chodzi tylko o granie z nasa, czy również z wbudowanego dysku?

Dzisiaj się tym zajme dokładniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Marcin,

 

Możesz rozwinąć ten watek s10/bada? Czy chodzi tylko o granie z nasa, czy również z wbudowanego dysku?

Dzisiaj się tym zajme dokładniej.

 

S10 i bada gra lepiej aniżeli sam w20 .

 

W20 i S10 nadal słabo gra po nas , po mimo dzisiejszej aktualizacji softu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem jaka jest roznica grania po NAS a jaka z wewnetrznego dysku? Wytlumaczcie to blizej prosze.

 

Interesuje mnie jak W20 gra po USB bo to najlepsze lacze audiofilskie?

 

Jarek Orszanski sluchal bowiem W20 z DCS Vivaldi i dla poprawy sygnalu wylaczyl zasilanie przez port audio usb - swoja droga to zadziwiające, ze jest taka możliwość.

Vivaldi gra tak podobno jeszcze lepiej, a La Fontaine i Bada potrzebują kompletu - tj bitow i zailania:)

Czyli co mam rozumiec ze vivaldi przez W20 gra lepiej na SpdiF-xlr?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

Nie za bardzo rozumiem jaka jest roznica grania po NAS a jaka z wewnetrznego dysku? Wytlumaczcie to blizej prosze.

Elementarnie proste. Aurender nie ma na pokładzie Windows. Systemem operacyjnym jest Linux, a z NASem komunikuje się używając protokołu SMB, który dla Linuksa nie jest natywny. Aurender ma do kitu Sambę, kiepska wersję. Indeksowanie dużych zasobów z NAS po smb kiepsko mu wychodzi, gubi zindeksowaną zawartość, nie odświeża właściwie, itp. itd.Problem ten dotyczyć będzie nie tylko Aurendera, ale i innych systemów linuksowych z felerną implementacją Samby. Ale nie tylko. Problemy z rozgłaszaniem się zasobów SMB są znane od lat, brak odświeżania zasobów też, to dotyczy również komputerów z Windows, które potrafią sprawiać wiele kłopotów w firmach. Aby tego uniknąć stosuje się serwery Windows lub w zastępstwie linuksowe, które odpowiednio zarządzają tym tzw. otoczeniem sieciowym. Jednak trudno wymagać od audiofila, by w domu instalował dodatkowo Windows Server. Dlatego jedynym sensownym rozwiązaniem byłoby, grac muzykę tylko z wewnętrznego dysku, lub użyć na NAS systemu sieciowego (plików) NFS, ewentualnie zaimplementować do playera DLNA. Ale to akurat jest mało realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem jaka jest roznica grania po NAS a jaka z wewnetrznego dysku? Wytlumaczcie to blizej prosze.

 

Interesuje mnie jak W20 gra po USB bo to najlepsze lacze audiofilskie?

 

 

Czyli co mam rozumiec ze vivaldi przez W20 gra lepiej na SpdiF-xlr?

 

 

Stasiu,

 

Dzieki sugestiom Erica z Aurendera, udało mi się wlaczyc "power" do audifilskiego usb W20.

To jest najlepsze polaczenie.

Nie zrozumiales chyba tego , co pisałem wcześniej - w tym "audio " usb ( poza tym sa jeszcze dwa wejścia usb sluzace do wgrywania plikow) jest opcja wylaczenia zasilania. Tak miałem w tym egzemplarzu, którzy od mnie przyszedł. Vivaldi z taka opcja gra podobno nawet lepiej, niż normalnie.

Fontanna i Bada były "nieme". Teraz wlaczylem zasilanie i jest ok.

Po xlr W20 gra lepiej moim zdaniem niż S10 po usb bezpośrednio do Dac'a.

Dzisiaj przecwicze opcje, która się podoba Marcinowi czyli S10 z tym samym kablem usb co w W20 , ale za pośrednictwem BADA.

 

StaryM

Dzieki za te wyjaśnienia, dla mnie wystarcza wbudowany dysk, tym bardziej ,ze i tak gra się z SSD.

 

 

 

S10 i bada gra lepiej aniżeli sam w20 .

 

W20 i S10 nadal słabo gra po nas , po mimo dzisiejszej aktualizacji softu .

Wierze na slowo:) , ale moglbys napisac nieco szerzej od roznicach w dzwieku tak jak Ty je odbierasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wszelkie fortepiany nawet z najgorszych nagran ( z lat 80) graja idealnie gladko to bedzie oznaczac ze ten W20 jest warty swojej ceny. Jesli nie, to mozna to uzyskac znacznie tanszymi metodami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

S10 i bada gra lepiej aniżeli sam w20 .

 

W20 i S10 nadal słabo gra po nas , po mimo dzisiejszej aktualizacji softu .

 

Marcin ,,

 

Bardzo bym sie chcial z Toba zgodzic, bo by to bylo taniej dla mnie.

NIestety nie moge .

Gralem kolejno

a/ S10 - La Fontaine przez usb , kabel AQ Diamond

b/ S10 - La Fontaine za posrednictwem BADA usb , kabel usb jw

c/ W20 - La Fontaine za posrednictwem audio usb w W20 / usb La Fontaine.

 

Jesli ten ostatni dzwiek mialby range 10 pkt jako najlepszy , to przez Bada dalbym 7/8 pkt a polaczenie jak w pkt "a" 5/6 pkt.

Obrazowo jest tak jakbys mial w pkt c do czynienia ze zdrowym , pelnym zycia cialem, w pkt b jest ono wyraznie slabsze, takie wymizerowane, a w pkt a jest w stadium powaznej choroby.

W naszym slangu - o ile wszystkie polaczenia daja dzwiek precyzyjny i z wyraznymi krawedziami to poziomy wypelnienia i muzyklnosci sa bardzo rozne. Od technicznego , plytkiego dzwieku przez usb w pkt a, poprzez nieco lepszy , bardziej muzykalny dzwiek w pkt b do prawdziwej Muzyki z pelnym nasyceniem w pkt c.

Odlacznie W20 sprawia wyrazna przykrosc. Ewentualne pozostawienie - rowniez , tylko natury finansowej:).

 

 

I jeszcze jedna ciekawostka - W20 jest malo wrazliwy na kable zasilajace. Wynika to z faktu , ze na biezaco jest zasilany z baterii, a jak zajdzie taka potrzeba, baterie sa automatycznie doladowywwane na biezaco. Podobno wystarcza podpiac taki zwykly kabel komputerowy, ja skorzystalem z Vovoxa Textura , ktory mam na odsluchach , ale wpietego do gniazda w scianie , a nie z listwy. Roznicy nie zauwazylem w stosunku do zasilania Acro 7300 podlaczonego do Acoustic Rvivie i topowego gniazda Furutecha. Mozna wec przyoszczedzic na kablu zasilajacym.

 

Gratuluję ciekawych odsłuchów. Czekamy na dokładną relację.

Dzieki moreno za mile slowa:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gladkosci zostawiam na wieczor, jak wylacze klime, bo mi ten szum przeszkadza , gram dynamiczniejsze numery poki co.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin ,,

 

Bardzo bym sie chcial z Toba zgodzic, bo by to bylo taniej dla mnie.

NIestety nie moge .

Gralem kolejno

a/ S10 - La Fontaine przez usb , kabel AQ Diamond

b/ S10 - La Fontaine za posrednictwem BADA usb , kabel usb jw

c/ W20 - La Fontaine za posrednictwem audio usb w W20 / usb La Fontaine.

 

Witam,

 

Ja mam trochę inne spostrzeżenie

 

w20 => spdif => Vivaldi

 

Nie powiem , że grało to źle :) tylko trochę nerwowo i lekko szorstki ale super bas i środek

 

S10 => Bada => Vivaldi Bardzo gładko , z super wybrzmieniami co tu dużo pisać grało rewelacyjnie . To połączenie dużo bardziej mi pasowało niż W20 :0

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bądź tu madry:) Przyjmuje , ze każdy system brzmi nieco inaczej, nasze wrazliwosci tez maja wpływ na ostateczna ocene , stad zapewne te rozbieznosci. Mam jeszcze kilka dni no i C8 do odsłuchania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę inne spostrzeżenie

 

w20 => spdif => Vivaldi

 

Nie powiem , że grało to źle :) tylko trochę nerwowo i lekko szorstki ale super bas i środek

 

S10 => Bada => Vivaldi Bardzo gładko , z super wybrzmieniami co tu dużo pisać grało rewelacyjnie . To połączenie dużo bardziej mi pasowało niż W20 :0

Jesli Twoje spostrzezenia sa poprawne to wynika z tego ze dalej USB w Aurenderze nie jest dobre? Tak mamy to rozumiec?

Pokrywaloby sie to z tym co mysle o nowym Aurenderze W-20. Tylko czemu Marslo pisze ze USB w Aurenderze jest super? Ja niestety nie sluchalem W-20 ale znam troche S10 po USB i wiem ze USB po S10 to totalna kiszka.

 

w20 => spdif => Vivaldi

 

Nie powiem , że grało to źle :) tylko trochę nerwowo i lekko szorstki ale super bas i środek

Mozliwe tez ze W-20 ma problemy synchronizacyjne, Marslo pisal ze mial z tym problemy, a wtedy moze byc tak ze sluchacie dwoch innych urzadzen.

Bo firma moze miec problemy z powtarzalnoscia - ale to tylko moje przypuszczenia, moze sie myle, ale moze cos w tym byc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może opcja W20 + Bada?

 

Moje pytanie po co ?

 

W20 i tak cena troszkę kosmiczna i jeszcze dokładać 7 k za bade

 

Wystarczy S10 i Bada .

Generalnie ja zrezygnowałem z aurendera na poczet swojego rozwiązania .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lepsze? Sprawdzał kolega ?

 

Oczywiście że sprawdzałem

 

Nie bede sie rozpisywać (ipad) ale nie warto według mnie przepłacać za w20 .

 

Takie jest moje zdanie i kilku osób które słuchali wtedy s10 ,w20 i DCS-a

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem , jedyna rzecza , która mnie powstrzymuje jest zaporowa cena.

Problem polega na tym ,ze Aurender praktycznie nie ma konkurencji. Nikt inny nie robi serwera z tranportrem plikow w jednej obudowie na wysokim poziomie. Linn jest raczej sieciowym streamerem , w dodatku w mojej opinii ( i nie tylko , patrze test S10 w 6 moons) Akurate ustepuje S10 , o komplecie S10 z Bada nie wspominając. Klimax jest prawie rownie drogi jak W20 , ale ciagle trzeba zewnętrznych NAS'ow i nie mpozna grac z usb.

Ayon robi S3 i S5 ale nigdzie nie mogę znaleźć powaznych recenzji na ich temat.Poza tym ceny nieduzo nizsze od S10 i W20.

Pozostaja samorobki i Musa. Samorobki moga pewno dobrze zagrac i sa tansze, ale trzeba klawiatur, ekranow i ich wartość odsprzedazy jest znikoma. Wyglad i obsluga Musy do Aurendera nie maja startu.

Audio Aero zapowiedziało rok temu firmowy serwer do swoich La Source i La Fontaine i od tego czasu zero informacji.

Niby to proste jest - dyski i transport w porzadnej obudowie, ale z komercyjnych , poważnych rozwiazan zostaje Aurender. To jest wąskie gardlo grania plikow na wysokim poziomie. Topowych tranportow cd jest ciagle więcej - choćby Metrononome, Vivaldi czy Esoteric.

 

Jeśli jednak spojrzeć na ceny topowych tranportow cd , to cena W20 nie wydaje się przesadzona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marslo trenowałem ten temat i myślę, że problem jest w założeniu "Nikt inny nie robi serwera z transportrem plikow w jednej obudowie na wysokim poziomie". Właśnie tu jest problem. To powinno być osobno, bo wtedy lepiej gra. Może wynika to z zakłóceń które generuje wbudowany serwer. Spróbuj użyć Akkurate jako sam transport do DAC z serwerem osobno (tak radził mi Sylwester) i będzie lepiej niż z Aurendera czy Bladeliusa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób biegłych w temacie plików uważa, że transport nie powinien być nigdy w jednej obudowie z dyskami.

Dyski to komputerowa rzecz, zupełnie nie audiofilska i bardzo sieją zakłócenia na transport.

Ponoć jest to jeszcze gorsze niż wspólne zasilanie DAC-a w jednej obudowie i tak jak lepiej gdy zasilanie jest oddzielne,

tak koniecznie dyski powinny być z dala od transportu plików.

 

Miałem u siebie Aurendera S10 i wykonany jest super ale grał wyraźnie gorzej niż Linn Akurate jako transport z dobrym DAC-iem.

Co ciekawe ten sam Aurender lepiej grał ciągnąc pliki z mojego dysku NAS niż z własnego wbudowanego dysku co potwierdziło teorię

że dyski nie powinny być razem z transportem.Aurender grał po USB kablem Audiomica a Akurate po BNC kablem Stealth Sextet.

Poza tym obsługa Linn-a o wiele wygodniejsza niż Aurendera. Soft z Aurendera fatalnie obsługiwał wyszukiwanie płyt z NAS-a.

 

I choć S10 bardzo mi się podobał wizualnie to musiałem do drugiego systemu kupić drugiego Linna bo był lepszy i lepiej dopracowany softowo. Grają u mnie nadal oba i jestem zadowolony co nie znaczy, że nie można lepiej.Pewnie można.

Być może Aurender w20 będzie jeszcze lepszy choć wolałbym oddzielny sam transport bez żadnych wbudowanych dysków.

Marslo ma inną sytuację bo nie ma NAS-a a ja mam kilka i u mnie to dobrze działa a sam transport zagra najlepiej.

Jesienią ma być kilka nowości.Poczekamy zobaczymy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinno być osobno, bo wtedy lepiej gra. Może wynika to z zakłóceń które generuje wbudowany serwer.

No nawet nie tyle osobno bo w Aurenderze W-20 jest to oddzielone gruba aluminiowa scianka, to powinno byc dobrze filtrowane na kablu Sata. I zasilanie powinno leciec oddzielne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw jak gra W20.

Ale cena jest chora. NAS 6TB w ładnej obudowie to ok 3000zł więc W20 powinien być w tej samej cenie co S10 którego powinno się już zakończyć produkować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede sie rozpisywać (ipad) ale nie warto według mnie przepłacać za w20 .

 

Takie jest moje zdanie i kilku osób które słuchali wtedy s10 ,w20 i DCS-a

 

Czyli dalej ( i dla mnie z sensem widzac ta konstrukcje) ze Aurender do dobrych samorobkowych serwerow z Jplay nie ma szans

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedno rozwiązanie

aniżeli Aurender

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) )-Weiss-DSD%E6%92%AD%E6%94%BE%E9%A6%96%E6%AC%A1%E5%9C%A8%E5%8F%B0%E5%85%AC%E9%96%8B%E7%A4%BA%E7%AF%84

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedno rozwiązanie

aniżeli Aurender

Nie wierze w to Marcin z Josefem z Jplay-a siedzieli kilka ladnych lat po kilkanascie godzin dziennie nocami aby napisac dobry soft. To wg mnie nie jest wogole mozliwe zeby zrobic ot tak sobie dobry audiofilski naped. Fizycznie nie jest to mozliwe poprostu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marslo trenowałem ten temat i myślę, że problem jest w założeniu "Nikt inny nie robi serwera z transportrem plikow w jednej obudowie na wysokim poziomie". Właśnie tu jest problem. To powinno być osobno, bo wtedy lepiej gra. Może wynika to z zakłóceń które generuje wbudowany serwer. Spróbuj użyć Akkurate jako sam transport do DAC z serwerem osobno (tak radził mi Sylwester) i będzie lepiej niż z Aurendera czy Bladeliusa

Ja u siebie miałem Akurate i jak już wyżej pisałem dla mnie S10 gra lepiej od Akurate nawet bez Bada, natomiast z BADA to już nie ma porownania.

Polecam test Aurendera S10 na 6 moons gdzie autor wyraźnie pisze, ze S10 - mimo ze nie jest najlepszym możliwym transportem - jest wyraźnie lepszy od konkurencji, w tym Akurate DS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Sam jestem ciekaw jak gra W20.

Ale cena jest chora. NAS 6TB w ładnej obudowie to ok 3000zł więc W20 powinien być w tej samej cenie co S10 którego powinno się już zakończyć produkować.

No troszke poszedles po bandzie, Marcin przeciez uważa ze S10 z Bada jest niezlym rozwiązaniem.

Mysle , ze sama obudowa w Aurenderze kosztuj 2 k usd. Dodaj do tego ekran amoled, zasilanie bateryjne , SSD itd. W20 wazy poważne 18 kg , same twarde dyski tyle nie waza.

Weź Sylwek W20 na odsłuch, widze , ze jesteś trochę uprzedzony.

 

 

Czyli dalej ( i dla mnie z sensem widzac ta konstrukcje) ze Aurender do dobrych samorobkowych serwerow z Jplay nie ma szans

 

Jeśli te samorobki sa takie dobre, czekam na pierwszy komercyjny projekt- przecież to niemożliwe, żeby nikt nie chcial zarobić ?

Cena, gwarancja, promocja - jedziemy z tym koksem . Odwaznych brak?

 

Jest jeszcze jedno rozwiązanie

aniżeli Aurender

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) )-Weiss-DSD%E6%92%AD%E6%94%BE%E9%A6%96%E6%AC%A1%E5%9C%A8%E5%8F%B0%E5%85%AC%E9%96%8B%E7%A4%BA%E7%AF%84

 

Jak cos jest do wszystkiego, to jest do ....niczego:)

To już wole koncepcje S3 i S5 od Ayona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.