Skocz do zawartości
IGNORED

Aurender W20


marslo

Rekomendowane odpowiedzi

No to się zgadzamy, ze Metronome palnal głupstwo, sadze ,ze przyszczedzili na 2 obudowach pare tysięcy złotych ( dac i zasilanie ) bo robia niskoseryjna produkcje i nie kupuja 50 obudow na raz.

W kwestii cen obudow zostanmy przy swoich zdaniach, to nie jest w końcu najważniejsze.

 

Jaka jest cena W20 w Polsce? Sprzedaje to Audiofast?

 

Sugerowana cena ze strony Aurendera to 16800 usd. W Polsce Audiofast ustalil cene bardzo wysoko 1 usd = 1 euro , ceniąc euro po ok 4,3 pln.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łee...ale jazda. Faktycznie bo ok 17000 x 4.2 to prawie 80 000zł. Poczekam co nowego pokażą inne firmy.

Fakt drogo, ale ile kosztuje Calista i naped od Vivladiego? Jarek zna ceny lepiej ode mnie , ale wyjsciowo ponad 100 k pln , prawie 2 x drożej niż W20. To jest dopiero chore.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Mariusz masz racje, nie sluchalem Aurendera.

Sluchalem komputerow w polaczeniu z programem do odtwarzania.

Jakos nie chce mi sie wierzyc , ze Aurender to jakis przelom w odtwarzaniu plikow bo jak na niego spojrzec to co tu duzo mowic jest to dla mnie taki przypicowany komputer w bajeranckiej obudowie.

 

Komputer i pliki z ktorych sluchalem muzki graly znacznie gorzej (np. gorsza dynamika) niz nowe , dobrze zrealizowane CD.

Wyjatkiem byl plik hires (Hotel California) , ktory zagral na poziomie CD , dla niektorych moze nawet troche lepiej.

Problem tylko jest taki , ze takich plikow prawie nie ma . A te , ktore sa to wybacz mi szkoda moich uszu zeby takie odglosy sluchac.

Zdecydowanie nie jest to moj preferowany repertuar.

Ja slucham muzyki , ktora mi sie podoba dla samej muzyki a nie dla dzwiekow.

Oczywiscie sklamal bym gdybym twierdzil , ze jakosc odtwarzanej muzyki nie ma dla mnie zadnego znaczenia , nie jest to jednak dla mnie priorytetem.

Jezeli sa ludzie , ktorzy sa ciagle w poszukiwaniu nowych lepszych dzwiekow ze zrodla i delektowania sie tym , to ich sprawa.

Ja nie mam nic przeciwko ale ze sluchaniem muzyki ma to jednak nie wiele wspolnego.

Kupowanie plikow tylko dla ich peknego brzmienia a nie dla repertuaru to dla mnie objawy jakiegos samookaleczenia ;)

 

Poza tym ja nie mam na takie zabawy czasu i dlatego skompletowalem sobie taki system , ktory po przyjsciu z pracy zagra wiekszosc plyt moich i rowniez tych pozyczonych na przyzwoitym poziomie a psychika zmeczona po ciezkiej pracy moze chwile odpoczac bez wsluchiwania sie w material dzwiekowy.

 

Nie potepiam nikogo , kto ma czas i energie na kombinowanie z komputerami , plikami i wsluchiwaniem sie w konkretne sekundy danego utworu dla samych doznan dzwiekowych.

Widocznie kazdy ma inne formy wypoczynku. Jeden jedzie do lasu w osamotnienie a inny na tor gokartowy;)

I jeden i drugi pewnie odpoczal na swoj sposob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ceny w Skandynawii i mają podobne wysokie ceny czyli około 135 000 koron. Audiofast znany jest z super rabatów...więc zapewne dali cene wysoką bo chętnemu zaoferują -30% i będzie git! Za egzemplarz ex-demo...oczywiście:-)

 

Mariusz masz racje, nie sluchalem Aurendera.

Sluchalem komputerow w polaczeniu z programem do odtwarzania.

Jakos nie chce mi sie wierzyc , ze Aurender to jakis przelom w odtwarzaniu plikow bo jak na niego spojrzec to co tu duzo mowic jest to dla mnie taki przypicowany komputer w bajeranckiej obudowie.

 

Komputer i pliki z ktorych sluchalem muzki graly znacznie gorzej (np. gorsza dynamika) niz nowe , dobrze zrealizowane CD.

Wyjatkiem byl plik hires (Hotel California) , ktory zagral na poziomie CD , dla niektorych moze nawet troche lepiej.

Problem tylko jest taki , ze takich plikow prawie nie ma . A te , ktore sa to wybacz mi szkoda moich uszu zeby takie odglosy sluchac.

Zdecydowanie nie jest to moj preferowany repertuar.

Ja slucham muzyki , ktora mi sie podoba dla samej muzyki a nie dla dzwiekow.

Oczywiscie sklamal bym gdybym twierdzil , ze jakosc odtwarzanej muzyki nie ma dla mnie zadnego znaczenia , nie jest to jednak dla mnie priorytetem.

Jezeli sa ludzie , ktorzy sa ciagle w poszukiwaniu nowych lepszych dzwiekow ze zrodla i delektowania sie tym , to ich sprawa.

Ja nie mam nic przeciwko ale ze sluchaniem muzyki ma to jednak nie wiele wspolnego.

Kupowanie plikow tylko dla ich peknego brzmienia a nie dla repertuaru to dla mnie objawy jakiegos samookaleczenia ;)

 

Poza tym ja nie mam na takie zabawy czasu i dlatego skompletowalem sobie taki system , ktory po przyjsciu z pracy zagra wiekszosc plyt moich i rowniez tych pozyczonych na przyzwoitym poziomie a psychika zmeczona po ciezkiej pracy moze chwile odpoczac bez wsluchiwania sie w material dzwiekowy.

 

Nie potepiam nikogo , kto ma czas i energie na kombinowanie z komputerami , plikami i wsluchiwaniem sie w konkretne sekundy danego utworu dla samych doznan dzwiekowych.

Widocznie kazdy ma inne formy wypoczynku. Jeden jedzie do lasu w osamotnienie a inny na tor gokartowy;)

I jeden i drugi pewnie odpoczal na swoj sposob.

 

Słowa prawdy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Poza tym ja nie mam na takie zabawy czasu i dlatego skompletowalem sobie taki system , ktory po przyjsciu z pracy zagra wiekszosc plyt moich i rowniez tych pozyczonych na przyzwoitym poziomie a psychika zmeczona po ciezkiej pracy moze chwile odpoczac bez wsluchiwania sie w material dzwiekowy.<br />

Mysle dokładnie tak samo, tylko moja droga do jak najlepszegpo audio wiedzie przez pliki. Mam również dobry gramofon i wybrałem pliki dla jakości i latwosci obsługi.

Może najlepszy napedy cd zagrają lepiej od najlepszy dostępnych serwerow z dac'ami, ale kosztuja dużo drożej.

Ergo, zestaw referencyjny serwer /super DAC uznaje za najlepszy sposob na delektowanie się ulubiona muza.

Ty wybrales inna droge, ja to szanuje, jednak jest to droższe rozwiązanie.

 

A teraz pa bo Kamil w drodze, jade do domu - C8 czeka:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Słowa prawdy <br />

Dla jednych słowa prawdy dla drugich efekt indywidualnych preferencji.

Jarek przyznaje, ze ma slabo osłuchane pliki ,sluchal tylko z kompa , nie zna wpływu Jplay'a na dźwięk, nie sluchal Linnow ani Aurenderow ani Ayona S3 czy S5.

No to nie bardzo ma platformę do porównania dzwieku z topowych napedow do dostepncyh topowych rozwiazan plikowych.

Dla mnie na dzisiaj wiazace sa opinie Filipa Kulpy, który zna większość dobrych playerow cd, testowal Linn'y , komputery Mac, Jplay'a, Aurendera S10 i kilka dobrych Dac'ow.

Jak już pisałem nie testowal topowych napedow powyżej 100 tys pln.

W jego opinii Aurender S10 i La Fontaine graja lepiej od jakichkolwiek innych znanych mu zrodel. Kropka.

Aby z tym dyskutowac trzeba tego wszystkiego najpierw posluchac, potem ferować wyroki.

Co nie oznacza, ze każdy nie może wybrac ,co mu się najbardziej podoba. Jak widze wielu osobom nadal najbardziej odpowiadaja napedy cd i ok, nie zamierzam nikogo nawracać na nowa wiare.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych słowa prawdy dla drugich efekt indywidualnych preferencji.

Jarek przyznaje, ze ma slabo osłuchane pliki ,sluchal tylko z kompa , nie zna wpływu Jplay'a na dźwięk, nie sluchal Linnow ani Aurenderow ani Ayona S3 czy S5.

No to nie bardzo ma platformę do porównania dzwieku z topowych napedow do dostepncyh topowych rozwiazan plikowych.

Dla mnie na dzisiaj wiazace sa opinie Filipa Kulpy, który zna większość dobrych playerow cd, testowal Linn'y , komputery Mac, Jplay'a, Aurendera S10 i kilka dobrych Dac'ow.

Jak już pisałem nie testowal topowych napedow powyżej 100 tys pln.

W jego opinii Aurender S10 i La Fontaine graja lepiej od jakichkolwiek innych znanych mu zrodel. Kropka.

Aby z tym dyskutowac trzeba tego wszystkiego najpierw posluchac, potem ferować wyroki.

Co nie oznacza, ze każdy nie może wybrac ,co mu się najbardziej podoba. Jak widze wielu osobom nadal najbardziej odpowiadaja napedy cd i ok, nie zamierzam nikogo nawracać na nowa wiare.

 

Ja już też nie widzę powrotu do cd

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po roku się okazało , ze to jednak kable usb. AQ Diamond nie trzaska wcale. Pierwszy kabel po przesłuchaniu ok 10 innych , które trzaskaly.

 

Nie wiem co miales mozliwosc testowac, ale zwykly USB Furutecha za 200PLN nie trzaska absolutnie wcale, przynajmniej u mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acoustic Revive SP1, Audiomica, Wireworld Starlight, Synergistic Research, Belkin, Entreq Konstantin i jeszcze 2 albo trzy , ktorych nie pomne.

Juz stracilem nadziej , ze taki znajde . Miales szczescie , ze zaczales od tego Furutecha. Laczyles S10 z La fontaine i nie trzaska?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Audiomica USB nie miała żadnych trzasków.

Tak pamietam ,ze pisales o tym .Hans jechal wtedy ode mnie do Ciebie, mial ze soba ten kabel , prawda? To jest problem miedzy S10 a La Fontaine, ale nie tylko. Sa jednak Dac'i , ktore nie trzaskaja z Aurenderami , np Meitner .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pamietam ,ze pisales o tym .Hans jechal wtedy ode mnie do Ciebie, mial ze soba ten kabel , prawda? To jest problem miedzy S10 a La Fontaine, ale nie tylko. Sa jednak Dac'i , ktore nie trzaskaja z Aurenderami , np Meitner .

 

a próbowałeś ustawić w aurenderze wyciszanie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a próbowałeś ustawić w aurenderze wyciszanie ?

Znam te strone ,ale ustawien nie probowalem . Korespondowalem z producentami La Fontaine i Aurendera, tak juz maja. Musi byc Audioquest Diamond. Podobno Wireworld Platinum tez nie trzaska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam te strone ,ale ustawien nie probowalem . Korespondowalem z producentami La Fontaine i Aurendera, tak juz maja. Musi byc Audioquest Diamond. Podobno Wireworld Platinum tez nie trzaska.

 

Teraz sobie przypominam ,że jak chciałem podłączyć konwerter stello U3 do Aurendera zwyczajny kabelkiem usb ( długim 2 metry ) od drukarki to przerywało .

 

Dopiero jak kopiłem jakiś w media mark 0,5 M ale gruby działało .

 

Sprawdzi to ,kup tani kabel 0,5m i żeby był gruby

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę inne spostrzeżenie

 

w20 => spdif => Vivaldi

 

Nie powiem , że grało to źle :) tylko trochę nerwowo i lekko szorstki ale super bas i środek

 

S10 => Bada => Vivaldi Bardzo gładko , z super wybrzmieniami co tu dużo pisać grało rewelacyjnie . To połączenie dużo bardziej mi pasowało niż W20 :0

 

Nie jestem pewien, czy rozmawiacie o tym samym. Marslo pisze o W20 w kontekście połączenia USB, a Marcin-utopia - SPDIF.

 

Możliwe zatem, że wasze spostrzeżenia są zbieżne.

 

Z tego co słyszałem od kilku już osób, najlepiej W20 z Vivaldim gra po USB - lepiej nawet niż SPDIF + clock link (nie mówiąc już o SPDIF bez clock linka - czy to bezpośrednio, czy poprzez BADA).

 

Wyglad i obsluga Musy do Aurendera nie maja startu.

 

Wygląd zgoda, natomiast jeżeli chodzi o obsługę, to Musa przy sterowaniu za pomocą aplikacji Jremote na iPada niewiele się nie różni od Aurendera. Najnowszy Jremote jest moim zdaniem nawet lepszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Wygląd zgoda, natomiast jeżeli chodzi o obsługę, to Musa przy sterowaniu za pomocą aplikacji Jremote na iPada niewiele się nie różni od Aurendera. Najnowszy Jremote jest moim zdaniem nawet lepszy.

 

 

zgodzę się z tym J.river i Jremonte jest to mistrzowskie połączenie

 

w samym j.river zrobiłem tak, że automatycznie mi kataloguje pliki 24bit i rozpoznaje częstotliwość 88 96 192 itp i tak widze to w jremonte.

 

jest tylko jedno ALE ...

 

tam jest windows (podstawowa wada ) co potrafi się wywalić ,co jest nie dziwne :).

 

Jriver też potrafi się zawieść wtedy trzeba go zrestartować, a do tego potrzebna myszka, klawiatura , etc

 

lub zdalnie zalogować z ipada ,pc itp

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązaniem jest dedykowany komputer do audio (tak jak Aurender, który pod skórą jest dedykowanym komputerem pracującym pod Linuxem). Jak się zaczyna instalować tysiąc programów - Office, antivirus itd - się zaczynaja probemy.

 

Moi rodzice od ponad pół roku użytkują prosty komputer zrobiony wg projektu CAPS v3, na którym postawiony jest czysty Win 8 oraz Jriver (i do tego sterowanie z Jremote). Przez te 6 miesięcy nie mieli ani jednego (!) zwisu systemu / programu.

 

Raz jeden komputer się ponownie uruchomił po zainstalowaniu automatycznych aktualizacji (można od razu wyłączyć tę funkcję podczas instalacji systemu - sam o tym zapomniałem) i trzeba było ponownie uruchomić Jrivera. Po tym jednak, jak ustawiłem automatyczne uruchamianie Jrivera po włączeniu komputera, problem się rozwiązał a komputer dalej może się aktualizować.

 

Można go włączać, wyłączać, restartować - wszystko się samo uruchamia, nie jest potrzebny do tego nawet ekran. Naciskasz Power, czekasz minutę, i gra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązaniem jest dedykowany komputer do audio (tak jak Aurender, który pod skórą jest dedykowanym komputerem pracującym pod Linuxem).

 

Moi rodzice od ponad pół roku użytkują prosty komputer zrobiony wg projektu CAPS v3, na którym postawiony jest Win 8 oraz Jriver (i do tego sterowanie z Jremote). Przez te 6 miesięcy nie mieli ani jednego (!) zwisu systemu / programu.

 

Raz jeden komputer się ponownie uruchomił po zainstalowaniu automatycznych aktualizacji (można wyłączyć tę funkcję) i trzeba było ponownie uruchomić Jrivera. Po tym jednak jak ustawiłem automatyczne uruchamianie Jrivera po włączeniu komputera, problem się rozwiązał. Można go włączać, wyłączać, restartować - wszystko się samo uruchamia, nie jest potrzebny do tego nawet ekran. Naciskasz Power, czekasz minutę, i gra.

 

miałem kilka takich komputerów z j.riverem zawsze się coś wywaliło :)

tak samo miałem capsa v2 ,capsa v3

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak wypadł by wypasiony CAPS v3 z zasilaniem bateryjnym na tle W20 - bo mam takie przeczucie, że wyższość W20 wynika właśnie z zasilania bateryjnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak wypadł by wypasiony CAPS v3 z zasilaniem bateryjnym na tle W20 - bo mam takie przeczucie, że wyższość W20 wynika właśnie z zasilania bateryjnego.

 

testowałem to z akku żelowego

 

jak masz konwerter zasilany z Pc to słychać wyraźną poprawę

 

ale jak konwerter już ma swój zasilacz powiedzmy, że na granicy percepcji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kilka takich komputerów z j.riverem zawsze się coś wywaliło :)

tak samo miałem capsa v2 ,capsa v3

 

Musiałeś coś przekombinować / przeoptymalizować. Tak jak pisałem - u mnie CZYSTY Win 8 chodzi przez problemów od pół roku.

 

Zresztą identycznie jest z moją MUSĄ - problemy występują jedynie czasami jak wgram kolejny sterownik (mam już ich ze 20) który kłóci się z którymś zainstalowanym. Zauważyłem że najczęściej dotyczy to konwerterów/DACów na układzie XMOS. Jak nic nie kombinuję, to działa bez dotykania. Ostatnio nawet tak się nad tym zastanawiałem, i wyszło na to że ostatni restart robiłem 2 miesiące temu. Tak MUSA chodzi 24/7. Jak chcą czegoś posłuchać to po prostu biorę do ręki iPADa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś coś przekombinować / przeoptymalizować. Tak jak pisałem - u mnie CZYSTY Win 8 chodzi przez problemów od pół roku.

 

Zresztą identycznie jest z moją MUSĄ - problemy występują jedynie czasami jak wgram kolejny sterownik (mam już ich ze 20) który kłóci się z którymś zainstalowanym. Zauważyłem że najczęściej dotyczy to konwerterów/DACów na układzie XMOS. Jak nic nie kombinuję, to działa bez dotykania. Ostatnio nawet tak się nad tym zastanawiałem, i wyszło na to że ostatni restart robiłem 2 miesiące temu. Tak MUSA chodzi 24/7. Jak chcą czegoś posłuchać to po prostu biorę do ręki iPADa.

 

już wszystko jasne ,ja zawsze robię restart i pewnie z tym jest problem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testowałem to z akku żelowego

 

jak masz konwerter zasilany z Pc to słychać wyraźną poprawę

 

ale jak konwerter już ma swój zasilacz powiedzmy, że na granicy percepcji

 

Ja jestem na etapie niskoszumowych zasilaczy Teddy Pardo. Kupiłem dwa - jeden do PC (to ta skrzynka z lewej) a drugi do zainstalowanej w nim karty SOtM USB. Jeszcze z pół roku i pewnie sprawdzę jak to gra, bo jakoś stoja u mnie już od lutego i nie moga się doczekać na zmiłowanie ...

 

W 'planach' jest także sprawdzenie koncepcji Jplaya z dwoma komputerami (mógłbym wtedy wykorzystać MUSĘ i tego CAPSa v3).

 

dsc5532y.jpg

 

Nie wiem tylko co dać na wyjściu do DACa a co do sterowania - MUSE czy tego CAPSa. Może Stasiop pomoże ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak wypadł by wypasiony CAPS v3 z zasilaniem bateryjnym na tle W20 - bo mam takie przeczucie, że wyższość W20 wynika właśnie z zasilania bateryjnego.

Ja sie nie znam na eletkronice tak jak Ty, tego Capsa rozwazalem na poczatku drogi, ale z dyskusji na CA wynika, ze to nie jest ta sama liga co Aurender.

Co do W20 , to jakosc tego transportu , szczegolnie po usb wynika nie tylko z bateryjnego zasilania. Opracowali wreszcie audiofilskie usb, zegarowanie tez jest poprawine, obudwa duzo ciezsza bo sekcja zasilania odgrodzona plyta aluminiowa.

Jest pewno wiecej zmian, ale o tych czytalem i widzialem na youtube.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.