Skocz do zawartości
IGNORED

REIMYO czyli muzyka ponad wszystko :)


stefek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy i w jakich okolicznościach podkładki wnoszą więcej niż kable głośnikowe, a tym bardziej interkonekty? O sieciówkach nawet nie wspominam, bo podkładki je po prostu miażdżą w różnicy niuansowej!

 

Słucham od wczoraj >

 

http://www.youtube.com/watch?v=I8Di1Y_znmY

 

Podkładki mają owalny kształt kształt elipsy i są wykonane z amerykańskiego, czerwonego dębu.

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkładki mają owalny kształt kształt elipsy i są wykonane z amerykańskiego, czerwonego dębu.

 

 

Dawaj fotki. :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Remembrance” to koncertowa wersja albumu „Zamyślenie” z roku 2003 r. Kwintet Wojciecha Majewskiego wystąpił na promocyjnym koncercie w studio im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce w styczniu 2004 roku, z nową w porównaniu z wersją studyjną, sekcją rytmiczną. Nasza płyta wzbogacona została o pochodzącą z albumu „Zamyślenie” studyjną wersję piosenki zaśpiewanej przez Grzegorza Turnaua, o dwa nagrania na fortepian solo nagrane w marcu 2013 roku, oraz unikatowy zapis fragmentu radiowego programu Tomasza Ziółkowskiego „Scena kariery” z roku 2002, którego gościem był Czesław Niemen. Jak miało się okazać, było to jego ostatnie pojawienie się na scenie. Z przyczyn zdrowotnych nie mógł już wtedy zaśpiewać, dokonał jednak zapowiedzi występu Wojciecha Majewskiego z Tomaszem Szukalskim, którzy zagrali jego kultową kompozycję „Bema pamięci żałobny rapsod”. Zapowiedź jest umieszczona na naszej płycie, jak również zdjęcie na którym widać jak Niemen nagrywa na swoją kamerę video występ Majewskiego z Szukalskim. Warto również przypomnieć, że to właśnie Kwintet Wojciecha Majewskiego był ostatnim zespołem jazzowym, z którym Tomasz Szukalski - „Szakal” związał się przed swoim – jakże nieoczekiwanym – odejściem.

autor: Daniel Wyszogrodzki

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=xzQ_6jj7O00

post-4406-0-15091100-1466920629_thumb.jpg

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj fotki. :)

 

red-oak-tree.jpg

 

$_35.JPG?set_id=880000500F

 

Podczas słuchania najnowszego Billa Evansa z Resonance Records nie pasowała mi nadmierna ilość basu Gomeza snująca się po mojej podłodze (też dębowej), nota bene mojego nieulubionego basisty, więc podłożyłem po cztery podkładki dekoracyjne pod moje dwa suby i problem zniknął. I tak oto, podkładki zaczęły grać - prosty i tani zabieg, a efekt słyszalny jak diabli. Raptem, tylko pół cala suby poszły do góry i zmiany te można wyczuć praktycznie w każdym, niskotonowym audiofilskim aspekcie.

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temper.

 

Prośba do Ciebie byś tego typu muzykę prezentował w innych wątkach. :)

 

problem zniknął. I

 

 

 

Czyli nie ma systemu,z którego by nie można wycisnąć jeszcze więcej. :)

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś z tu obecnych miłośników Harmonixa posiada kabel zasilający 350 M2R Improved w rzadkiej wersji z wtykami Furutecha?

 

Ja mam cały czas M2R,ale szczerze mówiąc,to nie wiem czy jest na Furutechu,raczej nie.

 

 

A o co chodzi? :)

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

 

 

 

Widziałem,służył mu wiele lat. :)

Od kiedy pamiętam p.Koszur miał Reimyo,starsze modele także.

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.Koszur od dawna posiadał system Reimyo,starsze modele DACa,czy preampu także.

Lata temu widniał na stronie combaka jako dystrybutor,chyba,że się mylę. :)

 

Pewnie chodziło o płyty xrcd.

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.