Jump to content
IGNORED

Pioneer VSX-527 - odtwarzanie plików z usb

gluchy69

Recommended Posts

Witam, noszę się z zamiarem kupna budżetowego zestawu kina domowego, na początek 5.0. Zainteresował mnie Pioneer VSX527+TAV606 lub 506. Mam jednak pytanie, czy na tym amplitunerze jest możliwość odtwarzania plików mp3/flac z nośnika usb bez użycia telewizora, tzn. w ogóle bez telewizora - od włączenia, przez przełączanie utworów i wyświetlanie na wyświetlaczu nazwy odgrywanej piosenki. Jest to dla mnie kluczowe, bo zamierzam wykorzystywać sprzęt jako wieżę. Proszę forumowiczów posiadających takie urządzenia o opisanie jak się tego używa - z instrukcji na stronie pioneera wyczytałem, że pierwszym krokiem jest włączenie telewizora przy odtwarzaniu plików :( Sprzedawca w sklepie nie dla idiotów twierdził, że na amplitunerach generalnie taka sztuka się nie uda i potrzeba korzystać z telewizora, po czym podszedłem do yamahy V373 i ładnie wyświetliła pierwszy plik, wystarczyło wcisnąć na pilocie play i zagrała. Niestety pilota od pionka nie dostałem do łapki, więc nie mogłem przetestować :(

Pozdrawiam,

Marcin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.