Skocz do zawartości
IGNORED

jaki wybrać CD


tixel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ,proszę o rade w wyborze CD mam do wydania 2500 zł wzmacniacz posiadam ROTEL ra 10 głosniki to Pylon Pearl co do muzyki to najczesciej Rock itp .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję posłuchać odtwarzacz NAD C546 BEE (http://q21.pl/nad-c546-bee.html) lub bardzo dobry top-loader Rega Apollo-R (http://q21.pl/rega-apollo-r.html). Druga propozycja trochę powyżej budżetu, jednak moim zdaniem propozycja brzmieniowo warta rozważenia.

 

Serdecznie zapraszam na odsłuchy, w przypadku pytań służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, Rotel ma całkiem fajnie grające cd, w przeciwieństwie do wzmacniaczy z podstawowych serii. No i razem sympatycznie będzie to wyglądało. Pobaw się tylko z dobraniem odpowiedniego przewodu, którym klocki połączysz. U mnie kiedyś sprawdziła się Tara.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to - jaki CD?

Żaden.

Po co angażować się finansowo w muzealną technologię? Dzisiaj czas na PC-Audio! :)

Komputer już masz, więc potrzebujesz tylko DAC, będzie grało na poziomie całkowicie poza zasięgiem tanich i marnych CD-playerów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mam i polecam :) Ring dac robi wymiot

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD23T to rzeczywiście fajnie grający CD ale nie za takie pieniądze... Niedawno na allegro był Proceed DAP Madrigal Audio Labs za 2,5kzł, wszystkie Audiolaby z kosmicznymi przetwornikami sabre, kambodże, Rdaci i inne śmieszne urządzenia przy tym to zabaweczki. Po prostu w tej chwili nie ma co kupić z dobrze grających przetworników, na pewno nie w cenie <5kzł więc zostaje poczekać na jakąś okazję z używki albo ten CD23T z tym że trzeba coś urwać z ceny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor wątku nie sprecyzował czy szuka używanego odtwarzacza czy też nowego. Po uzyskaniu takiej informacji, również wtrąciłbym dwa grosze.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowy to zdecydowanie polecam Arcam'a FMJ CD17. Moim skromnym zdaniem jest to model wybitny wręcz w tym przedziale cenowym. Nie do zajeżdżenia transport KSS-213CL i rewelacyjny Wolfson na pokładzie robią swoje. Nie spotkałem jeszcze repertuaru, w którym nie dałby sobie rady.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm chyba troche proporcje nie te .... pylonki za 1 tys, wzmak za 1,5 tys a cd 2,5 ? skąd taki pomysł ? chyba ze ma byc rozwojowo to wtedy masz wzmak i kolumny od razu do wymiany

 

obawiam sie ze do cd za 2,5 tys ten wzmak i kolmny będą zbyt wąskim gardłem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Jak to - jaki CD?

Żaden.

Po co angażować się finansowo w muzealną technologię? Dzisiaj czas na PC-Audio! :)

Komputer już masz, więc potrzebujesz tylko DAC, będzie grało na poziomie całkowicie poza zasięgiem tanich i marnych CD-playerów.

 

A może ktoś lubi zbierać płyty CD i już ma niemałą kolekcję?

A może ktoś lubi fizyczny kontakt z nośnikiem?

A może też wszystkim bibliofilom zalecisz spalenie książek i przerzucenie się na audiobooki?

 

Po co w ogóle zabierasz tutaj głos, skoro nie korzystasz z CD, nie uznajesz CD, masz awersję do CD?

____________________________________________________________________________

 

hmmm chyba troche proporcje nie te .... pylonki za 1 tys, wzmak za 1,5 tys a cd 2,5 ? skąd taki pomysł ? chyba ze ma byc rozwojowo to wtedy masz wzmak i kolumny od razu do wymiany

 

obawiam sie ze do cd za 2,5 tys ten wzmak i kolmny będą zbyt wąskim gardłem

 

Faktycznie, trafna uwaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś lubi zbierać płyty CD i już ma niemałą kolekcję?

A może ktoś lubi fizyczny kontakt z nośnikiem?

A może też wszystkim bibliofilom zalecisz spalenie książek i przerzucenie się na audiobooki?

 

Po co w ogóle zabierasz tutaj głos, skoro nie korzystasz z CD, nie uznajesz CD, masz awersję do CD?

 

A najlepiej kupic 2 W 1. Ja mam poczciwego Denona DCD-3000. Swietny CD player i DAC w jednym. A kosztem paru stowek mozna z niego wycisnac jeszcze wiecej. Do budżetowego sprzetu za kilka, kilkanascie tysiecy lepiej nie trzeba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

A najlepiej kupic 2 W 1. Ja mam poczciwego Denona DCD-3000. Swietny CD player i DAC w jednym.

 

U mnie też stoi "2w1" ;)

NAD C 565, ale praktycznie słucham tylko CD, poza małymi wyjątkami, kiedy zmuszony jestem odpalić - uwaga! - mp3 ;), a jako stricte przetwornika używam go bardzo rzadko (np. jakiś koncert z tv satelitarnej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyobrazam sobie słuchania muzy bez cd playera ! pc audio to taka wygodna alternatywa do słuchania przy kotlecie, ale moim zdaniem nie zastąpi dobrego, powtarzam dobrego cd

 

za 2,5 tys to bierz CA 740 C i masz tez DACA, swietne cd ale gra dość jasno wiec nie wiem jak sie wkomponuje w system

denon dcd 3000 to staruch

 

u mnie CA 740 grał przepieknie z ciepłym musicalem A3 i kolumnami na SS kewlar + revelator

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś lubi zbierać płyty CD i już ma niemałą kolekcję?

A może ktoś lubi fizyczny kontakt z nośnikiem?

A może też wszystkim bibliofilom zalecisz spalenie książek i przerzucenie się na audiobooki?

 

Po co w ogóle zabierasz tutaj głos, skoro nie korzystasz z CD, nie uznajesz CD, masz awersję do CD?

____________________________________________________________________________

 

czy sprzęt musi kosztować krocie te pylony naprawdę fajnie grają też myślałem że to kicz ale jak pierwszy raz posłuchałem ich byłem naprawdę zaskoczony co niektóre kolumny z wyższej cenie nie grały tak fajnie jak te pylony .

 

Faktycznie, trafna uwaga :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle zabierasz tutaj głos, skoro nie korzystasz z CD, nie uznajesz CD, masz awersję do CD?

 

Nie mam awersji do CD, korzystam z CD, uznaję CD - w samochodzie! :)

Natomiast tam, gdzie liczy się JAKOŚĆ dźwięku - TYLKO pliki.

Z tej prostej przyczyny, że mój śmieciowy netbook + DAC pokonały swego czasu w bezpośrednim porównaniu Meridiana Signature Reference za ponad 10 tys €.

Od tamtej pory nie wierzę już w żadne tam, Panie, hajendy. Frajerzy niech płacą za wydmuszki.

Jak to możliwe - zapyta się laik?

To oczywiste drogi Watsonie!

Używając plików uniezależniasz się od wszelkich wad CD, w szczególności związanych z odczytem za pomocą lasera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cd juz z zalozenia bylo ograniczonym formatem

Pojemnosci nosnika probkowania itd

Trwalosc nosnikow i napedow tez jes ograniczona

Pliki i streming w wysokiej jakosci to przyszlosc

 

Z tym ze audio z komputera plus dac to nie dla kazdego

Uruchomic system,podlaczyc do dac

Do tego program do odtwazania...

Jak dla mnie to zaden postep a raczej zawracanie glowy

Co innego strumieniowiec

Obslugujesz w sumie jak standardowy cd z tym ze nie ma plyty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cd juz z zalozenia bylo ograniczonym formatem

Pojemnosci nosnika probkowania itd

Trwalosc nosnikow i napedow tez jes ograniczona

Pliki i streming w wysokiej jakosci to przyszlosc

Z tym ze audio z komputera plus dac to nie dla kazdego

Uruchomic system,podlaczyc do dac

Do tego program do odtwazania...

Jak dla mnie to zaden postep a raczej zawracanie glowy

Co innego strumieniowiec

Obslugujesz w sumie jak standardowy cd z tym ze nie ma plyty

 

Ja nie chcę po prostu płacić osobno za strumieniowca.

Pewno, że to jest upierdliwe, w przypadku CD czy strumieniowca - naciskasz JEDEN GUZIK i już Ci gra.

Ja muszę: odpalić DAC, odpalić zasilacz konwertera, odpalić komputer, odpalić program odtwarzający na kompie, odpalić tablet...

Przyznaję - to zajmuje czas.

Ale - komputer każdy ma już w domu, więc takie rozwiązanie jest zwyczajnie tańsze.

Na pewno strumieniowiec jest wygodny, jednak przy pomocy JRMC mam dużo lepszy wgląd w kolekcję, możliwości edycji itd.

W sumie - co kto woli.

Ja miałem streamer (S-Box) ale sprzedałem. Po prostu, gdy już wszystko odpalę, to wolę sterować tabletem z fotela.

Program Gizmo jest darmowy i genialny.

No i nie jestem skazany na wewnętrzny DAC strumieniowca. Mogę sobie w przetwornikach przebierać.

Gdy mi przyjdzie ochota - sprzedać i kupić inny. Operuję mniejszymi sumami niż w przypadku streamerów, łatwiej mi sprzedać tańszy towar, ponoszę mniejsza stratę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Nie mam awersji do CD, korzystam z CD, uznaję CD - w samochodzie! :)

Natomiast tam, gdzie liczy się JAKOŚĆ dźwięku - TYLKO pliki.

Z tej prostej przyczyny, że mój śmieciowy netbook + DAC pokonały swego czasu w bezpośrednim porównaniu Meridiana Signature Reference za ponad 10 tys €.

Od tamtej pory nie wierzę już w żadne tam, Panie, hajendy. Frajerzy niech płacą za wydmuszki.

Jak to możliwe - zapyta się laik?

To oczywiste drogi Watsonie!

Używając plików uniezależniasz się od wszelkich wad CD, w szczególności związanych z odczytem za pomocą lasera.

 

To zrób, jak napisałem powyżej:

 

A może też wszystkim bibliofilom zalecisz spalenie książek i przerzucenie się na audiobooki?

 

bo przecież tylko frajerzy płacą za książki, uzależniając się od ich wszelkich wad (nietrwałość farby drukarskiej, żółknięcie papieru, otarcia, zabrudzenia, itd.).

 

Tylko proszę, prowadź tę krucjatę w innym miejscu - nie w tym wątku...

Chyba, że jego autor zapyta o alternatywę dla CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... prawdą jest, że odkąd kupiłem mój pierwszy e-book reader (teraz mam już trzeci), to przestałem odwiedzać księgarnie. :)

Jest zwyczajnie wygodniej zabrać na wakacje readera z załadowanym tysiącem książek niż kilka papierowych książek.

Ale - nikogo nie namawiam i żadnej krucjaty nie prowadzę. Co komu wygodnie.

O ile alternatywa: e-book reader czy papierowa książka jest wyłącznie kwestią indywidualnych zapatrywań i nie dotyczy tego forum w żadnym stopniu, to moim obowiązkiem, jako użytkownika systemów audio od ponad 20 lat jest w zakładce dla początkujących zwyczajnie przestrzegać beginnerów przed pakowaniem się w muzealną technologię bez przyszłości, jaką jest CD.

Znacznie lepszą inwestycją jest zakup lepszego wzmaka czy kolumn, natomiast w kwestii dostarczania danych do systemu lepiej (i taniej) jest zdać się na PC-Audio.

To jest moja opinia. Poparta praktyką.

Mam święty obowiązek się nią podzielić z początkującymi.

Bo to jest forum na bezinteresowne porady.

Jeśli myślisz logicznie, i nie jesteś sługusem systemu: wielkich wytwórni płytowych i korporacji elektronicznych oraz handlowych wciskających ludziom fatalnie brzmiący shit Made in China (nazywany dla zmylenia przeciwnika "sprzętem do odtwarzania muzyki") to musisz się ze mną zgodzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Jeśli myślisz logicznie, i nie jesteś sługusem systemu: wielkich wytwórni płytowych i korporacji elektronicznych oraz handlowych wciskających ludziom fatalnie brzmiący shit Made in China (nazywany dla zmylenia przeciwnika "sprzętem do odtwarzania muzyki") to musisz się ze mną zgodzić.

 

Myślę logicznie, nie jestem sługusem systemu i nie zgadzam się z Tobą!

Ciesz się z audiobooków, a miłośnikom trzymania książki w ręce, zapachu papieru, rytuału czytania, itd., daj po prostu spokój!

Jeśli myślisz logicznie, to dostrzeżesz analogię...

 

Cieszy mnie to, że masz własne zdanie i zapewne niemałe doświadczenie, ale jeśli ktoś zakłada temat i konkretnie pyta o coś, w tym przypadku o CD, to Twoim świętym obowiązkiem jest albo odpowiadać w temacie, albo odpuścić sobie...

Autor konkretnie pyta o odtwarzacz CD, a nie ogólnie o źródło dźwięku lub co zamiast tego, więc uszanuj to!

Jeśli więc myślisz logicznie, zrozumiesz...

 

I to tyle off-topic - proponuję trzymania się tematu, bo założyciel oczekuje konkretnych odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może pyta o CD bo nie docenia/nie zna pcaudio?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie!

Wciąż dziwi mnie, jak niewielka jest świadomość społeczna w tym względzie.

Nawet pośród entuzjastów tematu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Once more:

 

Ciesz się z audiobooków, a miłośnikom trzymania książki w ręce, zapachu papieru, rytuału czytania, itd., daj po prostu spokój!

 

I naprawdę proponuję odpuścić, bo jest już kilka innych tematów, gdzie trwa walka o wyższości brzmienia jednego formatu nad drugim - kolejny jest niepotrzebny.

A plik i tak nie zapewni tych dodatkowych doznań, które oferuje obcowanie z książką czy też z płytą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja p***ę te dodatkowe doznania w przypadku CD.

Co do nich zaliczasz? Fakt, że kupujesz za ciężką kasę krążek który nawet NIE JEST OZNAKOWANY JAKO COMPACT DISC, bo nie spełnia standardu wskutek antypirackich zabiegów wielkich korporacji?

Koszty owych zabiegów (co z tego, że są zupełnie nieskuteczne i degradują dźwięk) oczywiście POKRYWA KUPUJĄCY! :) Rewelka.

Wesołej zabawy w dodatkowe doznania...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakie słownictwo!! I taka misja że ma święty obowiązek uprzedzać.

Ktoś zadał pytanie więc twoja odpowiedź nie dotyczy pytania.

Wiem, że zbyt rozgarnięty to ty nie jesteś co zresztą widać po twoim wątku w którym

zadajesz mi pytanie jednocześnie mnie banując żebym nie mógł odpowiedzieć.

Pomijam, iż był to żart na co wskazywał uśmieszek na końcu ale wiem że ty nie rozumiesz

żartów.

 

Tak na przyszłość jeśli ktoś pyta o coś to odpowiedź powinna dotyczyć pytania.

A poza tym o czym pewnie nie masz pojęcia to każdy porządny strumieniowiec

może być obsługiwany przez ipada czy inny tablet, iphona, laptopa itd.

Do tego nie jest potrzebny grający komputer.

 

Once more:

 

 

 

I naprawdę proponuję odpuścić, bo jest już kilka innych tematów, gdzie trwa walka o wyższości brzmienia jednego formatu nad drugim - kolejny jest niepotrzebny.

A plik i tak nie zapewni tych dodatkowych doznań, które oferuje obcowanie z książką czy też z płytą...

 

Nie sądziłem że będę się z tobą zgadzał. Podzielam ten sam pogląd a plików mam....bardzo dużo.

Nadal jednak lubię CD i tak już zostanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie jedno z drogim nie gryzie

Kupujesz plyte-raz poswiecasz 10 min na rip-w tym czasie podziwiasz okladke

A potem sluchasz na strumieniowcu bez watplikej przyjemnosci sluchania pracy napedu

Nc nie stoi na przeszkodzie aby w czasie odsluchu trzymac w reku cd czy pudelko z okladka

Mozna nawet klasc plyte na odtwazacz i mamy najcichszego top-loadera na swiecie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można i tak. Nie wiem jakich kolega słuchał transportów CD ale ja jeszcze w żadnym napędu nie słyszałem.

Co do wad to pliki również takowe posiadają.

- trwałość zapisu na dyskach

- konieczność trzymania kopii zapasowych i upierdliwego backupowania nowych ripów

- podatność plików na uszkodzenia np przez update programu Windows Home Server

- brak wyboru wydań hires nowości muzycznych

 

Ale faktem jest że mając oryginały CD na półce od wielu tych wad będziemy wolni bo zawsze można zrobić nowy rip.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.