Skocz do zawartości
IGNORED

kolumny podstawkowe za ok. 3000zl


Marcin_49996

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardziej doswiadczonych i obeznanych 2 kwestiach audio. Nastal czas na zmiany a mianowicie tymczasowo pewnie znowu okolo roku wyprowadzam sie na inne mieszkanie gdzie bede mial mniejszy salon anizeli dotychczas a mianowicie 4.6X4.2, co za tym idzie moje podlogowki sa za duze(swans diva 6.2f) i ida w opakowanie i do schowka. Teraz zwracam sie z pytaniem do Was...szukam podstawkowych, uzywanych, ktore prezentuja styl ala sonus faber concerto(jak dla mnie wizualna bajka), ktore zagraja dzwiekiem dynamicznym z lekkim wykopem, bron Boze ocieplonym i przymulonym, definitywnie po ciemnej stronie mocy (cos w stylu dali+rotel), jednoczesnie bardzo detalicznym wrecz analitycznym(cos w stylu dali+denon), nie wiem jak to okreslic fachowo po "waszemu" ale kocham dzwiek perkusji nawet gdyby reszta miala na tym ucierpiec...bedzie to gralo pod (nie zbesztajcie mnie z gleba za to bo stesknilem sie za tym charaktetystycznym brzmieniem i chce na troche przynajmniej do niego wrocic) denonami dcd+pma 1500ae chyba ze uda mi sie dostac w deutschlandi za rozsadne pieniadze wiekszych denonskich braci z serii 2000ae...moje tymczasowe typy to narazie (jeszcze nie odsluchane):

Usher 718

Sonus faber concerto

I bylbym wdzieczny za dalsze sugestie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialbym dodac jeszcze ze slucham bardzo roznorodnej muzyki, od rocka, punkrocka po dubstep i dnb, czesto tez slucham muzyki typowo wokalnej a ostatnio katuje kawalki wokalistki Nneka...a i zdaje sobie sprawe ze podstawkowe raczej do dubstepu i dnb sie nie nadadza...takze tym prosze sie nie sugerowac.

 

Może Audiovector M1 Signature.. Słuchałem ich u znajomego. Grają mocno, czytelnie ale nie są jakieś bezuczuciowe.

ciezko mi sie do tego przyznac ale jesli chodzi o podstawkowe stawiam PRAWIE na rowni design z dzwiekiem...a te audiovectory nie wygladaja zachwycajaco jednakze dziekuje za sugestie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko jednakze oddalamy sie od poczatkowego zalozenia ze kolumna ma zachwycac jak wymienione przezez mnie dwie swoim designem.

 

O gustach sie nie dyskutuje :) czyli co dla jednego piekne dla drugiego obrzydliwe.

 

Ps Niech mnie ktos poprawi ale Sonus faber concerto to sie w Dubstepie chyba nie sprawdzi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz sie poprawiac gdyz sam na poczatku zaznaczylem ze kolumny sie nie nadaja...i nikt nikogo gustubnie podwaza, podajac 2 pierwsze kolumny liczylem na sugestie o podobnym designie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Salon masz i tak dość spory, może spróbuj zastosować inne kable (Nordost, lub rodzimy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ) lub zmień daca na jaśniej grającego np. Mytek.

 

Nie znam kolumn, które by spełniały Twoje kryteria. Może znajdziesz coś w klubie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Polecam coś z Focala- może uda Ci się gdzieś wyrwać Electrę w tej cenie (ale pewnie jeszcze z serii przed "Be"). No i oczywiście JBL Ti1000, których sam używam. Bardzo wszechstronne, dość detaliczne (z racji tytanowej kopułki), wybitna stereofonia i uderzenie jak z podłogówek. Za 3k znajdziesz bez problemu na znanym portalu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swans M3 może?

 

Są na allegro za 3,8 tys. zł, wygląd rzecz gustu, ale coś z Sonusów mają, dźwięk wg mnie ciekawy. Mnie by skusiły, gdyby nie wygląd :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usher 718 i można zakończyć poszukiwania

 

Popieram w odpowiedniej konfiguracji rewelacyjnie grają, ale za 3tyś tylko używane dostaniesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usher 718 i można zakończyć poszukiwania

 

trudno tutaj się nie zgodzić, oczywiście jeśli poszukujemy pośród kolumn używanych, może przy odrobinie szczęścia nawet 719 by się trafiły

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.