Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki wzmacniacz do Monitor Audio Bx2


Lou11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukuję wzmacniacza do kolumn podstawkowych Monitor Audio Bx2. Pokój jest niewielki, ok 10 m^2. Swego czasu rozważałam Xindak a-06, słuchałam także tego zestawienia (jako jedynego z tymi kolumnami). Jednak z uwagi na bardzo ograniczony budżet ( >1000 zł ) szukam czegoś tańszego, jestem skłonna kupić używany sprzęt. Bardzo proszę o rady ;).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cambridge Audio A500 Arcam Alpha 6,7,8,9 NAD C320,340,350 lub "nówka"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) w tym metrażu zagra każdy w/w z tymi monitorami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

wybór zależy od Twoich preferencji brzmieniowych. Z nowych urządzeń zwróć proszę uwagę na wzmacniacz Pioneer A-30 (http://q21.pl/pioneer-a-30.html), Yamaha A-S300 (http://q21.pl/yamaha-a-s300.html) oraz Cambridge Audio Topaz AM10 (http://q21.pl/cambridge-audio-am-10.html).

Pioneer będzie grał szybko, mocno, krótkim basem i dźwiękiem trochę suchym, ale dokładnym. Yamaha zagra bardziej miękko, bas będzie bardziej głęboki. Cambridge natomiast to urządzenie, które zaoferuje najszerszą scenę, przestrzeń.

 

Przyjrzyj się moim propozycjom, w przypadku pytań jestem do dyspozycji. Serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry wzmacniacz, nie wiem czy nie najlepszy w swojej cenie jako nówka. równe pasmo, dobra kontrola dźwięku i basu, rozsądna detaliczność, bardzo uniwersalny i brzydki - nikt nie ukradnie. Szybciej ktoś przypadkiem na złom go wyrzuci.

Zapraszamy na profil Triangle Audio Polska

www.facebook.com/TrianglePolska/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może porównywał wyżej wymienione sprzęty do Xindaka a-06? Chciałabym wiedzieć, jak wyglądają przy tym wzmacniaczu, gdyż słuchałam na nim własnie moich kolumn w sklepie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...

Witam,

Odświeżam temat. Mam pytanie, czy ktoś z Was słyszał połączenie MA BX2 z Audiolabem 8000S w wersji brytyjskiej?? Posiadam te kolumny i zastanawiam się nad kupnem do nich tego Audiolaba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bx2 ,Rx2 czy silver 2 to nie sa jakies szczegolnie wymagajace kolumny wiekszosc wzmakow do 70W przy impedancji 8 omow bedzie wystarczajaca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...

Witam, chciałbym trochę odświeżyć temat. Planuję kupić MA BX2.

 

Mam mały pokój 12 m2 (2,5mx5m) kolumny będą stały przy ścianie. Słucham rocka i alternative (Queen, Pink Floyd, The Who, U2), popu (Katie Melua, Seal), ale także trochę muzyki filmowej i czasem klasyki. Lubie czysty, detaliczny dźwięk, czysty wokal, jak instrumenty brzmią "prawdziwie" i można je umiejscowić na scenie, która jest dobrze odwzorowana. Bass nie musi być potężny ważne, żeby bębny i inne instrumenty dobrze brzmiały.

 

Od jakiegoś czasu szukam wzmacniacza (raczej używanego) do 1000 zł i im więcej czytam tym większy mam mętlik w głowie.

 

Uważnie przeczytałem powyższe posty i zastanawiam się nad Cambridge Audio A500 lub NAD 316BEE.

 

A500 nie da rady odsłuchać, bo to już sprzęt leciwy.

 

Jak uważacie jaki wzmacniacz będzie dobry do moich preferencji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.