Skocz do zawartości
IGNORED

KEF Q900 lub Q700


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

Witam

 

Czy ktoś na forum orientuje się gdzie można w promieniu 200-250km od Lublina odsłuchać KEF Q900 lub chociaż Q700?

Nigdzie tych głośnikóe nie mogę namierzyć,każdy je ma, ale na zamówienie, a ja chciałbym je posłuchać i może kupić jeśli odpowiadałyby mi brzmieniowo. Wzmacniacz do którego byłyby podpięte to Marantz KI PEARL LITE.

Może ktoś ma takie połączenie lub słuchał?

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do nas, mamy pełny asortyment kolumn Kef, model Q700 jest dostępny w naszym salonie. Podczas odsłuchu będziesz miał także możliwość przetestowania także wielu innych modeli, marek kolumn. Odsłuchy są bezpłatne.

Zapraszam

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale KEF serii R to jednak inny pułap cenowy...to oczywiste, ze będzie grał lepiej

Dokładając kilka stów do Q900 możesz kupić R300 a to całkiem inny świat grania i wykonania .

Poczekaj , dołóż i kup raz a konkretnie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

A może ktoś jest w stanie porównać brzmienie Q900 do piętnastoletnich B&W DM 604 S1. Te ostatnie w połączeniu z moim KI PEARL LITE zagrały jak dla mnie satysfakcjonującą. Podłączałem te głośniki u brata i taki dzwięk mi odpowiada. Szukam czegoś podobnego brzmieniowo nie koniecznie B&W. R300 to głośniki podstawkowe. Ja potrzebuję większych głośników podłogowych. Pokój ok. 35-38m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tak dużego pomieszczenia to niestety pozostają wyłącznie kolumny podłogowe. R300 jest dźwiękowo zdecydowanie lepsza niż seria Q, jednak w Twoim pomieszczeniu musiałbyś brać pod uwagę model R700.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Nikt nie odpowiedział co do porównania Q900 do piętnastoletnich B&W DM 604 S1. Może w takim razie zestawię z czymś współczesnym. Czy jest ktoś w stanie porównać Q900/Q700 do DM683. Dziękuję Q21 za zproszenie, myślę, że skorzystam, nie wiem tylko czy tę czy w przyszłą sobotę. Szkoda, że nie macie DM683, temat bardzo by mi się uprościł, a tak będę jeszcze mknął do Wa-wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.