Skocz do zawartości
IGNORED

bełkot w kinie


Meloman

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw jakie macie zdanie o "Upstream colors". Próby streszczenia fabuły, jak choćby z Wikipedii nie przekonują mnie. Jestem zwolennikiem niedopowiedzeń w kinie, ale tego filmy pozycje to pseudointelektualny bełkot. Zlepek obrazów i nic więcej. Pomimo, że zalewa nas chłam i świetnych pozycji, jak na lekarstwo - takiemu kinu mówię stanowcze NIE! Recenzje typu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) zostawiam bez komentarza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zwolennikiem niedopowiedzeń w kinie, ale tego filmy pozycje to pseudointelektualny bełkot.

 

A ja temu kinu mówię stanowcze TAK! Zlepek obrazów? Naprawdę, nie wiem co odpowiedzieć. Przecież fabuła jest czytelna i konsekwentnie realizowana zgodnie z zasadą, że film powinien zaczynać się od trzęsienia ziemi, potem zaś napięcie ma nieprzerwanie rosnąć. Streszczeń nie czytałem, bo nie odczuwałem takiej potrzeby, więc nie odniosę się do tego czy są przekonujące czy też nie. Nie wiem, ale dziwne podejście, może nieświadome uprzedzenia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ten sam gość od "Primera"? Raczej w takim razie odpuszczę, Primer w swoich niedopowiedzeniach był jak dla mnie zupełnie nieczytelny, to również tylko zlepek przypadkowych obrazów. Wydaje mi się że mógłbym kręcić takie filmy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.