Skocz do zawartości
IGNORED

Dali Ikon On-Wall


Marcin_49996

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy mial ktokolwiek stycznosc z tymi glosnikami? mam okazje kupic je za 1kzl w stanie idealnym i pozbyc sie moich dali zensor 1. glosniki beda tylko i wylacznie uzywane jak br i bl do kina domowego (tylko sygnal hd, sygnal sd ogladam zawsze w stereo). odczuje roznice w dzwieku? gdyz zensor 1 ktore aktualnie posiadam mam wrazenie ze oprocz tego ze sa i raz po raz pierdna jakims dzwiekiem nie sprawuja zadnej funkcji, podejrzewam ze moze byc to spodwodowane zbyt bliskim umiejscowieniem przy scianie(bass reflex z tylu kolumny surrondowej z mocowaniami do sciany?????!!!!!!), niestety nie moge zmienic ich polozenia, dlatego bez odsluchu zaryzkowalbym zakup tych ikonow ktore przystosowane sa wlasnie do powieszenia na sciane. co sadzicie? nie jestem tez pewien czy temat nie powinien znalezc sie w dziale kino domowe, jesli tak prosze administratora o przeniesienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem zensorów, ale mozna zaryzykować twierdzenie ze ikon zagrają lepiej w sensie wysokich tonów , srednicy i przestrzeni. Wstęga w ikonach nie jest na pokaz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem zensorów, ale mozna zaryzykować twierdzenie ze ikon zagrają lepiej w sensie wysokich tonów , srednicy i przestrzeni. Wstęga w ikonach nie jest na pokaz.

 

moze uwierzyc albo nie ale zensory to fatalne kolumny...na prawde fatalne...na odsluchu byly odstawione od tylnej sciany (u mnie niestety nie mam takiej mozliwosci) i jakos tam pyrkaly jako surroundowe u mnie niestety niezabardzo, raz podlaczylem je z czystej ciekawosci na przod pod wzmak stereo zeby uslyszec jak zachowuje sie w muzyce i ... no i najprosciej ujmujac nie zachowuja sie wcale ;P tez nie raz slyszalem pochlebne opinie na temat wstegowych "tweeterow" dali. slyszalem je w ikon 6 w polaczeniu z nad 372+272+cd nad ktorego modelu nie pamietam i byly jak dla mnie lekkko wyeksponowane w porownaniu z reszta pasma jednakze...nie meczyly i nie nazwe tego wada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze uwierzyc albo nie ale zensory to fatalne kolumny...na prawde fatalne...na odsluchu byly odstawione od tylnej sciany (u mnie niestety nie mam takiej mozliwosci) i jakos tam pyrkaly jako surroundowe u mnie niestety niezabardzo, raz podlaczylem je z czystej ciekawosci na przod pod wzmak stereo zeby uslyszec jak zachowuje sie w muzyce i ... no i najprosciej ujmujac nie zachowuja sie wcale ;P tez nie raz slyszalem pochlebne opinie na temat wstegowych "tweeterow" dali. slyszalem je w ikon 6 w polaczeniu z nad 372+272+cd nad ktorego modelu nie pamietam i byly jak dla mnie lekkko wyeksponowane w porownaniu z reszta pasma jednakze...nie meczyly i nie nazwe tego wada.

 

Mam dali ikon 1 i naprawde na dobrze nagranych płytach brzmią świetnie. Jest przestrzeń, aksamitne wysokie tony i soczysta srednica. Wady to oczywiscie brak mocnej podstawy basowej, ale jak chcesz je dać jako tyły w kinie, ja brałbym w ciemno ikony. Z pewnoscia to już lepsza liga.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenowo tez inna liga;P w sklepie kosztuja 3 razy tyle co zensory a ja o ile uda mi sie przedac te padaczki za powiedzmy pol ceny sklepowej dolozylbym do interesu z 300zl.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

Dali Ikon na ścianę są bardzo dobre w średnim i górnym paśmie. Słuchałem tych głośników i na pewno nadają się do kina domowego nie tylko jako B, ale nawet jako F. ;)

Ale do słuchania muzyki to tylko wtedy, jak ci nie przeszkadza subwoofer będący źródłem niskich dźwięków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali Ikon na ścianę są bardzo dobre w średnim i górnym paśmie. Słuchałem tych głośników i na pewno nadają się do kina domowego nie tylko jako B, ale nawet jako F. ;)

Ale do słuchania muzyki to tylko wtedy, jak ci nie przeszkadza subwoofer będący źródłem niskich dźwięków.

tylko i wylacznie kino

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.