Skocz do zawartości
IGNORED

PC AUDIO VOODOO STRIKE BACK


rambo54

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ty zrobiłeś choć raz taką próbę..?

 

8d0774ce0b4e89edmed.jpg

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooooooo,fcuk. Nie zrobiłem, ale jak ostatnio oglądałem red...to mi jakoś tak obraz mocno skakał. I nie wiem czy to ta pani tak się ruszała, czy....Teraz już wiem dlaczego, nie podłączyłem megahiperwypaśnym kablem. A już chciałem kompa do naprawy oddać.

 

Kurna, naprawdę za chwilę wymyślą audiofilskie powietrze w aerozolu, żeby dobrze przenosiło się po wi-fi. Kable analogowe powoli się kończą, zagospodarowują kolejne nisze.

 

Nieprawdopo..urwadobne. Ale skoro są jelenie do golenia, to czemu nie skorzystać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

It doesn't matter what we're losing,

It only matters what we're going to find.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooooooo,fcuk. Nie zrobiłem, ale jak ostatnio oglądałem red...to mi jakoś tak obraz mocno skakał. I nie wiem czy to ta pani tak się ruszała, czy....Teraz już wiem dlaczego, nie podłączyłem megahiperwypaśnym kablem. A już chciałem kompa do naprawy oddać.

 

Kurna, naprawdę za chwilę wymyślą audiofilskie powietrze w aerozolu, żeby dobrze przenosiło się po wi-fi. Kable analogowe powoli się kończą, zagospodarowują kolejne nisze.

 

Nieprawdopo..urwadobne. Ale skoro są jelenie do golenia, to czemu nie skorzystać.

Jeszcze wszyscy będą u mnie ayran kuppwać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

"Witam!

 

Czy słuchał pan tego kiedykolwiek? Wykonał pan taką próbę? Podobne zarzuty słyszałem wiele razy pod kątem kabli USB i co? Proszę spojrzeć np. do najnowszego wydania "Hi-Fi News", gdzie jest test kilku kabli USB i ich pomiary - zobaczy pan, czym się różnią. Ale wystarczy dobrze przygotowana próba i nie będzie pan miał wątpliwości, że zanim zacznie się krytykować, trzeba to zweryfikować, najlepiej samodzielnie. Poglądy komputerowców na audio są śmieszne, ponieważ bazują na ogólnej teorii przesyłu sygnałów i na rozwiązaniach dotyczących sygnałów innych niż audio. Zachęcam do samodzielnych odsłuchów i ogólnie - samodzielności!

 

Pozdrawiam

Wojciech Pacuła"

(http://www.highfidelity.pl/@listy-1708&lang=)

 

Wypada tylko poprosić Szanownego Redaktora P., by był jeszcze na tyle łaskaw i zechciał wyjaśnić wszem wobec, czym dla komputerowego hardware i software różni się przesył pakietów zawierające dane audio od tych, zawierających wszystkie inne dane?

Bo to jakiś kolejny ewenement! Cały czas jest "wsio rybka", a nagle pojawia się plik audio i kable wariują...

 

PS

Teraz już tylko z niecierpliwością czekam, aż mój dostawca internetu wprowadzi do cennika taryfę "Dla Audiofilów", obok "Dla Domu" oraz "Dla Firmy".

____________________________________________________________________________

 

rambo54 - "strikes" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnaleziono kolejną możliwość poprawy jakości transmisji i na szczęście odpowiada za to komponent dziecinie łatwy do wymiany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda. Zmiana wódy daję dużą różnicę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada tylko poprosić Szanownego Redaktora P., by był jeszcze na tyle łaskaw i zechciał wyjaśnić wszem wobec, czym dla komputerowego hardware i software różni się przesył pakietów zawierające dane audio od tych, zawierających wszystkie inne dane

Szanowny redaktor pewnie myśli, że mimo iż rzeczone kabelki służą do transmisji cyfrowej to sygnały audio zasuwają w nich analogowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szanowny redaktor pewnie myśli, że mimo iż rzeczone kabelki służą do transmisji cyfrowej to sygnały audio zasuwają w nich analogowo.

I sumy kontrolne nie mają żadnego znaczenia. Komputery to maszyny analogowe bo wszystko jest analogowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@caralooh, a mi jakoś siebie nie żal. Może dlatego, że dobrze się bawię słuchając muzyki a nie systemu. Ostatnio przez Spotify, tego darmowego, znaczy z najpodlejszą jakością odkryłem tyle fajnych zespołów, że mam słuchania na co najmniej pół roku do przodu i się nie znudzę.

 

Nie żal mi takich ja Wy, dających się golić na każdym kroku, wierzących ślepo we własny słuch oraz słuch Św. Pacuły. Swoją drogą muszą nieźle płacić za te kwieciste opisy, skoro można tak nazwisko szargać, z szacunku do własnych przodków bym tego nie zrobił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

It doesn't matter what we're losing,

It only matters what we're going to find.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupię kabla usb, który kosztuje więcej niż 50zł,

Tu jakaś niepewność jednak jest ..i to nie mała, bo oscyluje w okolicach 40zł.. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdroższy jaki mam kosztował 10zł. Nie chciałem jednak być aż tak zasadniczy. Rozumem, że ktoś lubi materiałowy oplot, a taki kabel będzie nieco droższy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten Pacuła to jakby polski David Copperfield :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale jak widzę nazwisko Pacuła to od razu zamykam stronę. Każdy ma swój rozum, jedni lepszy, drudzy gorszy. Ci pierwsi dobrze wiedzą jak zdobywać informacje, które odrzucać, a ci drudzy wierzą w to co wypisuje Pacuła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupię kabla usb, który kosztuje więcej niż 50zł,

 

No to zdaje mi się, że ja jestem po stronie pacułowatych bo mój kabel kosztował 13€ a w dodatku mam takie 2: A to A i A to B... :)

Na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, że ten do drukarki był po prostu za krótki i dlatego wydałem kasę na kable USB zacnej firmy NIkkai (a raczej No-Name hehe).

Ja bym Pacule nawet i uwierzył, taki łatwowierny jezdem, w końcu słyszę dokładnie różnice pomiędzy IC i pomiędzy głośnikowymi też.

Ale tak się składa, żeśmy w Dublinie testowali te kable USB i za cholerę różnicy żadnej być nie chciało pomiędzy kablem od drukarki a wypasionymi audiofylskymy firmówkami z USA.

Więc nie wydam 1000€ na kabel USB, sorry.

A są na rynku i dużo droższe patologie z tej dziedziny... Głupota i naiwność ludzka jest bowiem nieskończona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupota i naiwność ludzka jest bowiem nieskończona.

 

o to to ;)

czasem na maxa żałuję, że nie mam w sobie smykałki handlowca, żeby robic niemałe pieniądze na np. naiwniakach wierzących w zbawienne recenzje Pacuły.

naprawdę, na głupocie i naiwności można robić fortunę.

a czy ktoś w to wierzy (słyszy), to już nie mój problem - mogę się jedynie pośmiać ;)

audiofilski USB? ok

to czemu np. nie ma audiofilskiego kabla SATA?

przeciez pro audiofile chyba nie będą śmiecić swojego obrzydliwie drogiego toru audio kablem sata dostarczonym od producenta razem z płytą główną ;]

przecież którędyś te dane audio muszą trafić - z póki co nie audiofilskiego HDD - do audiofilskiego jplay, a dalej to im drożej tym lepiej :D

 

NO CHYBA ŻE POWAŻNI AUDIOFILE MÓWIĄ NIE PLIKOM .FLAC (jak Pacuła)

tylko .wav

wtedy to sorry, ale jedynie duże ilości alkoholu mogą nas uratować :)

 

btw. zaóważyliście znikomą aktywność w tym poddziale użytkowników, którzy dażą się poważaniem w dziale "high-end" ?

zastanawia mnie ten społeczny fenomen,

widzę trzy wyjścia:

1) nie wchodzą tu, bo nie będą dyskutować z osobami, które nie wydały na system audio więcej niż powiedzmy 40 tyś (co będą gadać z plebsem)

2) nie wchodzą tu, bo byle argument z ich strony spotyka się z kompromitacją w postaci kontry przez rzetelne i kompetentne kontrargumenty np. SlawekR

3) nie wchodzą tu, bo boją się że przestaną słyszeć w to, w co wydali krocie

 

jak myślicie, która odpowiedź jest prawidłowa?

(albo może macie jakieś swoje przemyślenia?)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodzą bo wybór sieciówki za kilka tysięcy jest czasochłonny. Zarobieni są.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) nie wchodzą tu, bo nie będą dyskutować z osobami, które nie wydały na system audio więcej niż powiedzmy 40 tyś (co będą gadać z plebsem)

Z braku jakiejkolwiek merytorycznej wiedzy wiedzy to jest jedyne co znają plus brednie swoich "guru" - vide kolega "marslo" w temacie "Wav vs. Flac" . Nie bedąc kontent wypowiedziami kolegów, którzy równo zjechali zacytowanego przez niego guru, powtórzył te same dyrdymały oczywiście w "macierzystym" hej-encie ( temat Aurender W20 ).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pierd..., ale watek, hehe

 

panowie dorosnijcie, sa tez inne formy dowartosciowywania sie.

 

jak dzieci, jeden krzyknal ze wy be, a oni odkrzykuja ze to on be

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

to czemu np. nie ma audiofilskiego kabla SATA?

Jak to nie ma, jak jest. Stasiop ma taki.

 

1) nie wchodzą tu, bo nie będą dyskutować z osobami, które nie wydały na system audio więcej niż powiedzmy 40 tyś (co będą gadać z plebsem)

2) nie wchodzą tu, bo byle argument z ich strony spotyka się z kompromitacją w postaci kontry przez rzetelne i kompetentne kontrargumenty np. SlawekR

3) nie wchodzą tu, bo boją się że przestaną słyszeć w to, w co wydali krocie

Każdy wątek do którego wejdą złotousi, wkrótce potem ląduje na bocznicy. Więc mało istotne są ich motywy, ważne, by nie wchodzili do innych wątków. ;)

 

panowie dorosnijcie, sa tez inne formy dowartosciowywania sie.

Kupowanie kabli USB po 3 tysiące lub więcej? Tak robią dorośli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czemu np. nie ma audiofilskiego kabla SATA?
Jak to nie ma, jak jest. Stasiop ma taki.

Spokojnie. Jeszcze moment i Stasiop nie będzie jedyny. A to dzięki wprowadzeniu na rynek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

 

Jestem przekonany, że większość posiadaczy programu JPLAY zdecyduje się wyposażyć swoje systemy w kompletne okablowanie firmy JCAT. Wiadomo przecież nie od dziś, że kabelki pokazują swoją klasę dopiero pracując w kompletnym zestawie. No i nie można zapominać o niewiarygodnie niskiej cenie (dla posiadaczy JPLAY kabelek SATA o długości 40 cm kosztuje zaledwie € 299).

 

Jeszcze jedna kwestia: na temat wpływu kabelków SATA dyskutowaliśmy (ja i dwóch forumowych kolegów) już prawie 5 lat temu (grudzień 2008) na tym forum.

Niestety, z braku gotowych produktów trzeba było kombinować samemu, ale efekty i tak były czasem zadziwiające i bardzo zachęcające do dalszych eksperymentów.

post-2580-0-64365200-1377951664_thumb.jpg

post-2580-0-25223500-1377952373_thumb.jpg

post-2580-0-74831900-1377952382_thumb.jpg

post-2580-0-81910500-1377952388_thumb.jpg

post-2580-0-79014400-1377952395_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie opatulone, to jeszcze tylko hdd w ziemie i cacy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

Fajnie opatulone, to jeszcze tylko hdd w ziemie i cacy :)

No to otworzyłeś puszkę Pandory. Za jakiś czas pojawią się gustowne pudełka z nazwą Entreq, ziemia będzie wulkaniczna pochodząca z Islandii, a elastyczne paski mocujące z brazylijskiego kauczuku. To będzie rewolucja w plikowym hi-endzie, będzie robiła ze zwykłej empetrójki jakość SACD, a kosztować będzie bagatela, bo tylko tyle ile stumetrowy apartament w Warszawie (wiadomo, że droższe są tylko w Moskwie).

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Jeszcze moment i Stasiop nie będzie jedyny. A to dzięki wprowadzeniu na rynek JCAT SATA Cable.

 

haha :)

glupota ludzka dotknela zenitu :D

300 ojro za przewod SATA - moje gratulacje ;)

 

swoja droga jakim naiwniakiem trzeba byc, zeby pokusic sie na taki kabel sygnalowy.

nobo skoro istnieje zbawienne dzialanie audiofilskich kabli SATA, to w takim razie dalsza konsekwencja musi byc posiadanie audiofilskich przewodow LAN (przeciez skads te pliki musza sie znalezc na HDD)

audiofilski kabel LAN juz jest i brzmi cudownie, o czym przekonuje nas joker Pacuła

z tym ze jest pewien szkopul.

otoz zbawienny audiofilski kabel LAN laczy nas do routera, ktory to juz audiofilski raczej nie jest.

no ale nawet jakby byl jakis tam audiofilski router, to tenże audiofilski router polaczony jest z modemem od dostawcy internetu, ktory zdecydowanie nie ma jakiegokolwiek namaszczenia do miana audiofilskiego :]

dalej jest na pewno nie_audiofilska instalacja sieciowa dostawcy internetu, no i sam internet.

 

no i po co komu audiofilski kabel USB, SATA, LAN jak muzyke kupuje/sciaga z internetu, czyli ze struktóry tak nafaszerowanej zakloceniami, ze idac tokiem rozumowania audiofili wierzacych w zbawienne dzialanie kabelkow - to co sie kupilo w sklepie online musi szumiec i trzeszczec jak plyta winylowa przechodzac tak dluga droge od modemu, do modemu.. nieraz przez satelite (audiofilska przestrzen kosmiczna?) i dalej przez pol globu :P

 

jest tylko jedno wyjscie z tej sytuacji.

stworzyc dla szanujacych sie audiofilów swiatowa, audiofilska strukture sieciowa - rownolegla do obecnie uzywanego internetu ;]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 24

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.