Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników projektorów LCD, DLP i innych


Kriso81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeglądając zakładkę "Kluby" nie natrafiłem na dokładnie taki temat klubu, więc postanowiłem go założyć, gdyż będziemy mogli się podzielić swoimi spostrzeżeniami odnośnie tych urządzeń, które są coraz popularniejsze i najważniejsze coraz to tańsze.

 

Zapraszam wszystkich zainteresowanych, czas zacząć :)

 

w obecnej chwili Posiadam Epsona EH TW 3200 to mój trzeci projektor, pierwszym była Optoma hd67 DLP, ale z racji efektu tęczy nie mogłem się długo ją nacieszyć, potem był Epson MG850 - projektor o słabszej czerni i kontraście w stosunku do Optomy, teraz jest już lepiej bo i tęczy nie ma a i czerń i kontrast są lepsze od tych dwóch poprzednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim Benq W6000 niedawno pojawiły się białe pionowe pasy podczas projekcji , a chwilkę potem lampa pękła. Po włożeniu starej lampy białe pasy pojawiają się tylko od czasu do czasu i znikają, a po kupnie i zainstalowaniu nowej pasy wróciły i następna lampa pękła.

Miał ktoś podobny problem?? czym to może być spowodowane? czyżby wina chłodzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wisi sobie na suficie vivitek H1080 - jeden z tanszych rzutnikow fullHD. Telewizory (w podobnej cenie) moze i maja technicznie lepszy obraz, znacznie glebsza czern i wiekszy kontrast ale wieje od nich chlodem i sztucznoscia. Rzutnik daje przyjemny, cieply obraz no i tworzy specyficzny klimat w naszym domowym kinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ultro, opisz jak wrażenia z twojego cacka, jak widoczny efekt tęczy, miałeś wcześniej inne projektory, na jaki ekran rzucasz obraz :)

 

Przepraszam że tak późno odpisuję ale miałem problemy z netem. Projektor "bajka" świetny kontrast, bardzo ostry, co do efektu tęczy to ja go nie widzę. Niestety mam straszne problemy z zakupem ekranu projekcyjnego. Przez rok miałem 4, pierwszy biały tani zmieniłem na szary z ciekawości (też tani) później na szary deko lepszy który okazał się totalną porażką (pofałdowania) Najlepszy był ostatni szary za 2 tys. który przyszedł też pofałdowany. Ręce opadają a ja tracę czas i kasę na odsyłanie tych bubli. Nie chce wydawać majątku na ekran a nie mogę ramowego. Może ktoś kupował na ebayu ekran i ma jakieś doświadczenia w tym zakresie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez rok miałem 4, pierwszy biały tani zmieniłem na szary z ciekawości (też tani) później na szary deko lepszy który okazał się totalną porażką (pofałdowania) Najlepszy był ostatni szary za 2 tys. który przyszedł też pofałdowany. Ręce opadają a ja tracę czas i kasę na odsyłanie tych bubli. Nie chce wydawać majątku na ekran a nie mogę ramowego. Może ktoś kupował na ebayu ekran i ma jakieś doświadczenia w tym zakresie?

 

a może jedną ścianę gdzie będzie ekran pomalować na jakiś ciemniejszy kolor a na niej wymalować ekran o jakimś odcieniu szarości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Pomalowałem ścianę na gustowny szary wg sugestii producenta farb http://www.tikkurila...g499.2398.xhtml

Edytowane przez piramidon

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyszło, czy nie ma za dużo zieleni podczas projekcji, i jaki masz do tego projektor?

a

mitsubishi hc 5500 jeszcze z mineralną matrycą.ściana projekcyjna g499, pozostałe j499(by zapobiec odbiciom światła) podłoga wełniana z przewagą bordo - nie zauważam podbarwień mimo neutralnych, ciemnych ścian.To jest pokój projekcyjno - odsłuchowy.

 

Jak mi doradzicie,jak wstawiać fotki- to służę

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka stronka hosting zdjęć np: http://fotoo.pl/

wybierasz plik ze zdjęcie, bierzesz wgraj po chwili jak załaduje na serwer to masz poniżej napisy zdjęcie, szczegóły, odsłon itd, klikasz pod napisem zdjęcie i tam masz link nazwa twojego zdjęcia co wgrałeś z rozszerzeniem JPG, klikasz na to i kopiujesz z przeglądarki na górze adres http tego zdjęcia i wklejasz na forum, chyba prościej się nie dałoby wytłumaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.