Jump to content
IGNORED

Akustyk ILR3-ktokolwiek słyszał,ktokolwiek zna...


freedi

Recommended Posts

Zadałem to pytanie tutaj,bo nie znalazłem zbyt dużo na temat tego projektu Akustyka a raczej nie ma możliwości odsłuchu(chyba,że się mylę) w"salonie firmowym".

Konkretnie to szukam mocnych,trójdrożnych podłogówek,brzmiących "naturalnie" które będą zasilone klonem accu 5100 lub 7100 w pomieszczeniu ok.30 m kw,które mogę zaadaptować dowolnie akustycznie pod wspomniane kolumny.Muzyka:praktycznie każda z przewagą "gitary" tudzież ciężkiego metalu.

Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek opinie,sugestie Kolegów którzy słyszeli ten zestaw lub może go mają.Czy warto w tej kwocie(aktualnie jest do 20% rabatu na zestawy) do moich wymagań zainteresować się tym zestawem,czy może szukać czegoś zupełnie innego?

Mógłbym pokusić się o zrobienie własnej konstrukcji ale nie chciałbym eksperymentować i raczej wolałbym skorzystać z gotowego projektu z możliwością odsłuchu.

link do projektu:

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z góry dziękuję za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Zapytaj w klubie akustyka tam zdaje sie ktos posiadal, badz posiada owe kloumny. Niemniej za 20kzl mozna kupic cos fajnego uzywanego. Chocby Sonus Faber Cremona, Sonics Allegra etc.

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.