Skocz do zawartości
IGNORED

Magazyn audiostereo.pl - nowe otwarcie


audiostereo.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy

Uprzejmie informuję, że na następne 10000 lat funkcję kierownika piekła będzie pełnił... nie ja. Jak zapewne się zorientowaliście, od przynajmniej pół roku nie zaglądałem na AS, czego powodem były głównie nie znoszące konkurencji pilne sprawy zawodowe. Natomiast przyjąłem uprzejmą propozycję powrotu do recenzowania, tak więc raz na czas będę miał przyjemność znowu coś opublikować w Magazynie Audiostereo. Jako nazwijmy to Contributing Senior Editor, jak to nazywają nasi angielscy bracia w audiofilii. Tak się określa starców z gór, którzy postanowili jeszcze w schyłku swoich dni podzielić się swymi doświadczeniami z Wdzięcznym Narodem. Zanim ich do końca nie utłucze skleroza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd te podejrzenia że naczelnym pisarzem zostanie ktoś z rodziny naczelnych sprzątaczy. Owszem, funkcje wykidajły i skryby na AS często są łączone, ale przecież nie muszą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

 

 

Dlaczego nie? Lekkosc piora jest...

 

Aha... Jesli to ja zostane rednaczelnym to mozecie byc pewni, ze linia magazynu bedzie isc mocno w strone chinskich lampowcow!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi ta funkcję-mam na czym,i gdzie testować i co najważniejsze piszę prawdę-czego wszyscy sie boją-i najważniejsze...... mam wybitny słuch!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....mam wybitny słuch!!

Żeby to udowodnić proponuję do podania o zatrudnienie dołączyć wykonany profesjonalnie audiogram słuchu. W zasadzie jeżeli na tym stanowisku jest potrzebny wybitny słuch to taki audiogram powinien być obowiązkowy :-).

Tak wiem na AS wystarczy deklaracja, że się na wybitny słuch :-). W zasasdzie potrzebne tu są bardziej dobre umiejętności "poetyckie" i bujna wyobraźnia.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Czy to oznacza, że audiostero stanie się czasopismem internetowym?

A jeżeli tak, to czy dokonano już rejestracji w rejestrze czasopism w SO w Warszawie?

Tak, dobrze kombinujesz.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to udowodnić proponuję do podania o zatrudnienie dołączyć wykonany profesjonalnie audiogram słuchu. W zasadzie jeżeli na tym stanowisku jest potrzebny wybitny słuch to taki audiogram powinien być obowiązkowy :-).

Tak wiem na AS wystarczy deklaracja, że się na wybitny słuch :-). W zasasdzie potrzebne tu są bardziej dobre umiejętności "poetyckie" i bujna wyobraźnia.

Pozdrawiam

 

Do Kajetan mam dość blisko-więc jak tu nie skorzystać znając stamtąd lekarza także audiofila-dr.Leszek Sitarz nim jest.

Audiogram jeszcze aktualny posiadam-widać tam że wszystko jest ok.

Poza tym zdaje sobie sprawę,że umiejętności poetyckie i bujna wyobrażnia jednak nie wystarczą,a prawda dyskryminuje.............niestety.

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nową zaszczytną funkcję powinna pełnić osoba dyspozycyjna, spędzająca dużo czasu na forum. Osoba, która nie ma szerokich koneksji ze sprzedawcami, lubiana przez większość użytkowników. Moim kandydatem jest kolega SLY !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem żaden audiogram tu nie jest potrzebny. Ani tym bardziej umiejętność pisania.

 

Raczej potrzebna jest umiejętność trzymania wszystkich za mordę, robienia kasy, wchodzenia w strategiczne układy i organizacji procesu sprzedaży ...

 

Audiogramy są domeną userów, podobnie jak zdolność do opowiadania bajek o sprzęcie ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiogram jeszcze aktualny posiadam-widać tam że wszystko jest ok

No to Kolega spełnia to kryterium. Gratuluję !. Pozostałe zależą od właściciela. Ja stawiam na kolegę (audiogram zobowiązuje) pod warunkiem zachowania neutralności (w neutralność audiofilów nie wierzę).

Oczywiście jak Kolegę wybiorą to trzeba będzie się tym audiogramem pochwalić żeby zamknąć usta niedowiarkom :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Kajetan mam dość blisko-więc jak tu nie skorzystać znając stamtąd lekarza także audiofila-dr.Leszek Sitarz nim jest

Audiogram się robi w laboratorium (wiem bo robiłem) a nie u znajomego lekarza. Lekarz tylko na ten audiogram kieruje. Podpowiadam, że pewnie na "pchlim targu" lub w internecie można taki kupić ;-). Tak jest najłatwiej (po polsku).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Mój głos też się da kupić. Nawet tanio.

Trzeba tylko obiecać zbanowanie StaregoM , discomaniaka i jego szeregu kont, oraz dać możliwość edytowania wpisów rocha, w których nagle, dzięki mnie, będzie chwalił winyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój głos też się da kupić. Nawet tanio.

Trzeba tylko obiecać zbanowanie StaregoM , discomaniaka

Na forum nie powinny dominować osobiste niechęci (chyba :-) ). Zwłaszcza powinno obowiązywać to rządzących.

A co Kolega też zgłasza akces do władzy ? :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiogram się robi w laboratorium (wiem bo robiłem)

testy ABX zachwiały wiarą we własne uszy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testy ABX zachwiały wiarą we własne uszy?

Przyczyna była prozaiczna i śmieszna. Zapaskudzone styki przełącznika jednego z urządzeń które wówczas (dawno temu) używałem. Na szczęście lekarz, któremu się żaliłem, że prawy kanał słyszę słabiej od lewego potraktował sprawę poważnie dzięki czemu dowiedziałem się, że z moim słuchem jest wszystko O.K. i jeszcze wielu innych ciekawych rzeczy dotyczących słyszenia ludzi mieszkających nad Wisłą. Laborant prowadzący sprawdzenie był osobą bardzo rozmowną, szczególnie jak się dowiedział jaka była przyczyna mojej wizyty.

Pozdrawiam

P.S. Nigdy nie przeprowadiłem żadnego testu ABX (kompletnego). Nie były mi potrzebne. Mi wystarczy dokładne wyrównanie poziomu porównywanych urządzeń i możliwość szybkiego przełączania A-B.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd te podejrzenia że naczelnym pisarzem zostanie ktoś z rodziny naczelnych sprzątaczy. Owszem, funkcje wykidajły i skryby na AS często są łączone, ale przecież nie muszą.

No jak to, kiedyś był jozwa i koniec:) A teraz HWOCH:)) Oczywistym jest, że naczelnym nie zostanie palton(swoją drogą nie rozumiem jakim cudem znalazł się w redakcji), jozwa rozwiał wątpliwości, trzeciego redaktora nie znam. Ale może ktoś z zewnątrz, np. Pacuła?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Nigdy nie przeprowadiłem żadnego testu ABX (kompletnego)...

ja też nie a celowość audiogramu? z jednej strony za późno ale z drugiej - po co, to tak jak jazdą i prawem jazdy, słuchać trzeba umić :) pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Na forum nie powinny dominować osobiste niechęci (chyba :-) ). Zwłaszcza powinno obowiązywać to rządzących.

A co Kolega też zgłasza akces do władzy ? :-).

 

Nie, nie! Ja jestem tylko sprzedawczykiem. I to tanim. Mogę wzmacniać czyjąś kandydaturę za pewne obietnice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchać trzeba umieć

Całkowita zgoda. Ten audiogram był u mnie przypadkowy, ale wiedza którą przy okazji zdobyłem dosyć ciekawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Sądząc po niektórych wpisach, zachodzi pewne nieporozumienie. Informacje o nowej redakcji dotyczą redagowania Magazynu Audiostereo, a nie spraw związanych z moderacją, demokracją itp. -kracją. Nic mi nie wiadomo, aby miała nastąpić zmiana moderacji czy coś w tym rodzaju. Zarządzanie działalnością forum jest działalnością techniczną związaną z forum i nie ma nic wspólnego z redagowaniem merytorycznym Magazynu AS. A właśnie o tym ostatnim tutaj mówimy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.