Skocz do zawartości
IGNORED

Magazyn audiostereo.pl - nowe otwarcie


audiostereo.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem prosić autora wątku o kilka słów refleksji.

Czy zapowiadane "nowe otwarcie" jego zdaniem okazało się sukcesem?

Jak efekt zmian przedstawia się w liczbach - jakie są fluktuacje w liczbie uczestników, o jaki wskaźnik wzrosła efektywność pracy moderatorów, etc?

Jaki plany na przyszłość i kiedy mamy się stąd ewakuować?

 

Wykaz publikacji po "nowym otwarciu" wygląda tak:

 

1) Magazyn audiostereo - nowe otwarcie

04.09.2013 00:00 | audiostereo.pl w Newsy

 

2) NAD M3

13.09.2013 17:55 | Fr@ntz w Wzmacniacze

 

3) Graham Slee Bitzie

26.09.2013 22:00 | Fr@ntz w Akcesoria

 

4) iFi iDAC, iUSBPower, GEMINI

29.09.2013 18:00 | Fr@ntz w Akcesoria

 

5) Noontec Zoro HD

22.10.2013 23:00 | Fr@ntz w Słuchawki

 

6) Fiio X3

29.10.2013 00:00 | Fr@ntz w Akcesoria

 

7) Wzmacniacz Peachtree Audio Grand Integrated X-1

15.11.2013 01:00 | jozwa maryn w Wzmacniacze

 

8) DiY na Audio Show 2013

16.11.2013 01:00 | palton w Reportaże

 

9) Analogowy Show 2013

19.11.2013 01:00 | jozwa maryn w Reportaże

 

10) Audio Show 2013 - Hotel Radisson Blu Sobieski c...

21.11.2013 01:00 | palton w Reportaże

 

11) NAD w Polsce - wywiad Tylko dla Klubowiczów

22.11.2013 01:00 | mysioperz w Wywiady

 

12) Audio Show 2013 - Hotel Radisson Blu Sobieski c...

24.11.2013 01:00 | jozwa maryn w Reportaże

 

13) Audio Show 2013 - Hotel Bristol

24.11.2013 01:00 | lulu w Reportaże

 

14) Wstępniak

25.11.2013 01:00 | audiostereo.pl w Newsy

 

15) Dynaudio Excite 34 & Leben CS-300F

06.12.2013 01:00 | mysioperz w Recenzje

 

16) Cardas Quadlink Power Cord

24.12.2013 01:00 | palton w Kable

 

17) Kondycjoner sieciowy Enerr ACpoint ONE

24.12.2013 01:00 | jozwa maryn w Recenzje

 

18) Wzmacniacz zintegrowany Plinius Hautonga

26.12.2013 01:00 | lulu w Wzmacniacze

 

19) iFi Audio iPhono

08.01.2014 01:00 | kris_k w Przedwzmacniacz gramofonowy

 

20) Przedwzmacniacz Krell Phantom II

13.01.2014 01:00 | mysioperz w Przedwzmacniacz

 

21) Wzmacniacz zintegrowany Octave V-80

14.01.2014 01:00 | mysioperz w Wzmacniacze

 

22) Lumin

08.02.2014 01:00 | kris_k w Źródła

 

23) MUSICAL FIDELITY M3CD / M3i

13.02.2014 01:00 | mysioperz w Systemy

 

24) Odtwarzacz CD SoundArt Rock II

19.02.2014 01:00 | jozwa maryn w Recenzje

 

25) SEVENRODS AUDIO SOLUTIONS ROD 3

28.02.2014 01:00 | palton w Recenzje

 

26) ModWright LS36.5

30.03.2014 00:00 | lulu w Przedwzmacniacz

 

27) DAC Auralic Vega Tylko dla Klubowiczów

31.03.2014 00:00 | kris_k w Źródła

 

28) Resonessence Invicta Mirus

27.04.2014 00:00 | kris_k w Źródła

 

29) Dynamit i siła z lamp - Octave V110

27.04.2014 00:00 | palton w Wzmacniacze

 

Prawie 30 artykułów w ciągu 8 miesięcy... chociaż prawie robi różnicę... w porównaniu do drukowanych periodyków.

Ciekawe czy inne wskaźniki są równie "imponujące"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miałem przyjemność opublikować nowy test, mam nadzieję, że kolega uzna go za pożyteczny.

Test Yamahy 3000 bardzo fajny, choć czuję pewien niedosyt informacji stricte technicznych. Konstrukcja jest nietypowa, można sporo napisać, tym bardziej że od dystrybutora można wyrwać materiały producenta i coś-niecoś naskrobać własnymi słowami. W sumie recka na uczciwe 4 plus. A teraz wróćmy do mojego wcześniejszego wpisu. Minęło 8 miesięcy od "nowego otwarcia, co daje 3,75 tekstu na każdy miesiąc. Wyobraźmy sobie dowolną gazetę-miesięcznik - branżowy, hobbystyczny - w którym... są tylko 4 testy, trochę reklam, jakieś ogłoszenia, listy do redakcji, bliżej nieokreślone polemiki oraz "pełny folklor behawioralny" - czyli kłótnie. Nasuwa się pytanie: ilu osobom spodoba się takie wydawnictwo. Czy Szanownemu Koledze spodobałoby się takowe? Niedawno przewinęły się wątki "Magazyn Hi-Fi ver.2.0" oraz "Pożegnanie z Magazynem Hi-Fi", w których wyraźnie jak na dłoni czytelnicy sprecyzowali swoje zastrzeżenia i oczekiwania. Lepszej podpowiedzi/ ściągi (niepotrzebne skreśl) być nie może. I cóż? Karawana jedzie dalej, tyle że coraz mniej psów szczeka. Mimo wszystko życzę powodzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

jam_lasica: nie licytujemy się z nikim na ilość. Audiostereo od zawsze było głównie forum dyskusyjnym, magazyn jest bardzo ważną częścią serwisu, ale z oczywistych względów jego działalność jest ograniczona. Nie porównujmy proszę naszego Magazynu, będącego darmowym do gazety papierowej kosztującej kilkanaście złotych. Gdyby wszyscy czytający uiszczali tego typu opłatę, to i my spokojnie moglibyśmy zamieszczać dużo większą ilość tekstów.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewłaściwy przykład. Na portalu p. Pacuły, zliczając miesięczne publikacje wyjdzie, iż pisany jest jeden tekst co 2 dni. Zasuwa chłopina aż miło. Przy tym teksty nie sa krótkie, a raczej długie. Okraszone na wstępie historią firmy, uzupełnione wywiadem itp. Sama ocena tego portalu, to odrębna sprawa, ale potężny wkład pracy trzeba docenić. Pod tym wzglęem jest to niewątpliwie wzór do naśladowania.

 

Tym samym trzeba uznać, że przedstawione tłumaczenie obecnego stanu rzeczy na audiostereo - kierujące uwagę na porównania z magazynami drukowanymi - jest zupełnie chybione.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jam_lasica: nie licytujemy się z nikim na ilość. Audiostereo od zawsze było głównie forum dyskusyjnym, magazyn jest bardzo ważną częścią serwisu, ale z oczywistych względów jego działalność jest ograniczona. Nie porównujmy proszę naszego Magazynu, będącego darmowym do gazety papierowej kosztującej kilkanaście złotych. Gdyby wszyscy czytający uiszczali tego typu opłatę, to i my spokojnie moglibyśmy zamieszczać dużo większą ilość tekstów.

1. Audiostereo od zawsze było głównie forum dyskusyjnym... - wiem o tym bardzo dobrze, zanim zarejestrowałem się pod nickiem jam_lasica w październiku 2003, przez poprzednie dwa lata działałem dość czynnie jako gość. Pomimo małej liczby własnych wpisów, jestem obecny na tym forum przeszło 13 lat i dlatego mam ogromny sentyment do tego portalu. Z żalem zauważam, że budowanie marki, brandu, niepowtarzalnej narracji, referencyjnego miejsca traktującego o tej tematyce, dla wielu osób decydujących o tym forum jest czymś zupełnie abstrakcyjnym, ba - zbytecznym, a może przeszkadzającym w codziennej działalności komercyjnej.

 

2. "magazyn jest bardzo ważną częścią serwisu, ale z oczywistych względów jego działalność jest ograniczona" - jeżeli jest to zamierzony efekt, to nie mam pytań. Podsumowałem jedynie pewien okres działania tego magazynu. Szkoda, że logo audiostereo jako patrona medialnego, w takim układzie niewiele znaczy. Kwiatek do kożucha? Tak, tylko po co, skoro kożuch nie trzyma fasonu. W życiu jest tak jak w znanym powiedzeniu: bez mercedesa gwiazdy nie ma jazdy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.