Skocz do zawartości
IGNORED

Wysokoskuteczne kolumny HI-END!


mirek10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

CES%202004%20Gilmore%20Loudspeakers%201.jpg

 

Pomyliło mi się,....;0)

CES%202004%20Alon%20Audio.jpg

 

Które ładniejsze?....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny, kolumnami, ale takie kształty działają najbardziej skutecznie, ....a z miny tego Pana, nic nie mogę wyczytać, taki wyraz, bez wyrazu,...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to bez wyrazu!?Przyjrzyj się uważnie.

Ów jegomość myśli tak;

 

- Panie Azus, to poważne forum, a Pan tu o dupach Maryniach.

 

 

:)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, rzeczywiście, jeszcze głową kiwa.;0)

 

 

Angel Eyes, Take 2 - Frank Vignola

Cute - Frank Vignola

Boom Boom - J.D. Moffat

Hold It - J.D. Moffat

It Could Happen To You - Frank Vignola

One For My Baby - J.D. Moffat

One Note Samba - Frank Vignola

Theme Black Orpheus - Frank Vignola

Shiny Silk Stockings - Frank Vignola

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Azus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha czarna się cieszy a u mnie te kolumny ze 6lat leżą i ich jeszcze nigdy nie słuchałem ,może dla odmiany na święta wstęgę posłucham zamiast tubowych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Grado_Fan-te kolumny z pierwszego linku wloskiego juz musieli czesciowo sprzedac, bo juz ich nie ma w ofercie czyli C.Evo 1.2 i 1.5

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) tutaj byly te oferty!

 

Tych kolumn tam już nie ma za moją sprawą... uprzedzając pytania. Nie, nie kupiłem ich a jedynie zweryfikowałem, że była to ściema i z tego powodu zostały usunięte. (wymiana mailowa i telefoniczna między mną a sklepem oraz ZIngali Italy).

 

Podobno ten sklep sprzedaje sprzęt używany jako nowy dlatego są takie ceny. Zingali włochy nazywa ich wprost oszustami.

 

Co do sklepu z Anglii to jest to oficjalny dystrybutor Zingali na UK. Sprzęt, który sprzedaje jako ex-demo jest po prostu ex-demo czyli kilkuletnie głośniki z wystawy, zazwyczaj zastąpione już nowszymi modele.

 

Co do opinii z HiFi Wigwam to jest to opinia, w zasadzie już legendy tego forum. Opinia pochlebna jakich wystawił kilkanaście bo prawie zawsze taką opinię wystawiał każdym głośnikom, które posiadał po czym sprzedawał je miesiąc później i kupował kolejne głośniki tylko po to aby je zastąpić kolejnymi.

 

Tu jego filmik dla niewtajemniczonych:

 

 

Steve ostatecznie przestał zmieniać sprzęt i pozostał przy jak twierdzi najlepszych głośnikach, które miał (a miał też np Avangardy Duo, Zingali itp itd) czyli aktywnych monitorach studyjnych Event Opal. Faktem jest, że ma je już, nie chce skłamać, chyba ponad rok co jak dla niego jest już całą wiecznością.

 

Mirku, szukasz, czytasz, kombinujesz a tym czasem jak przyjdzie do weryfikacji to chowasz głowę w piasek. Piszesz, że daleko masz do Music Room w Glasgow? No proszę Cię, przecież to jest jak po chleb do sklepu skoczyć. 1h w samolocie i jesteś na miejscu (zapewne dłużej stoisz w korkach w Londynie jak jedziesz do pracy... ;) ). Jack to prawdziwym gentelmen i nawet wyjedzie po Ciebie na lotnisko żeby było Ci lepiej. Przy okazji to osobisty fan i dystrybutor Zingali od kilkunastu lat już i posiadacz całej kolekcji i gamy ich oferty więc można całą masę sprzętu naraz posłuchać u niego nie mówiąc już o całej masie innych głośników, które tam u siebie w sklepie ma.

 

Tak na marginesie słowo dyskont wcale nie oznacza słowa rabat czy też upust jak tu przez niektórych jest stosowane.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“With age comes wisdom, but sometimes age comes alone.”

― Oscar Wilde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny, kolumnami, ale takie kształty działają najbardziej skutecznie, ....a z miny tego Pana, nic nie mogę wyczytać, taki wyraz, bez wyrazu,...

Dobra mina do zlej gry:) Wie, ze z czarnula;a nie ma szans:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami spotykam sie z takimi prostymi zagraniami dilerow np.przedstawiciel Zingali w Dani,podaje ceny,pytam sie to cena pary kolumn ktore podajecie czy jednej sztuki,odpisuja sztuki,pytam czy buty tez sa podawane za jeden trzewik!wiadomo chwyty niskie, aby zwrocic uwage!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami spotykam sie z takimi prostymi zagraniami dilerow np.przedstawiciel Zingali w Dani,podaje ceny,pytam sie to cena pary kolumn ktore podajecie czy jednej sztuki,odpisuja sztuki,pytam czy buty tez sa podawane za jeden trzewik!wiadomo chwyty niskie, aby zwrocic uwage!

I harcerze są zawiedzeni...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeetam, lekko podwiewa,...ja z zachodniopomorskiego, fanaberie energetyczne już były, myślałem że mi sprzęt padnie,....się wystraszyłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdrowy rozum to wszystko zgodnie z naszymi przepisami budowlanymi powinno stać spokojnie do wiatru z prędkością 150km/h

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEBNA-"

Mirku, szukasz, czytasz, kombinujesz a tym czasem jak przyjdzie do weryfikacji to chowasz głowę w piasek. Piszesz, że daleko masz do Music Room w Glasgow? No proszę Cię, przecież to jest jak po chleb do sklepu skoczyć. 1h w samolocie i jesteś na miejscu (zapewne dłużej stoisz w korkach w Londynie jak jedziesz do pracy... ;) ). Jack to prawdziwym gentelmen i nawet wyjedzie po Ciebie na lotnisko żeby było Ci lepiej. Przy okazji to osobisty fan i dystrybutor Zingali od kilkunastu lat już i posiadacz całej kolekcji i gamy ich oferty więc można całą masę sprzętu naraz posłuchać u niego nie mówiąc już o całej masie innych głośników, które tam u siebie w sklepie ma."

to nie jest takie proste,musze zabrac ze soba na odsluchy swoj Cary 300B, bo tylko na nim musze zobaczyc jak zagraja Zingali i ktory model bedzie pasowal,do samolotu go nie zabiore a samochodem to za daleko,caly tydzien pracuje,niedziele mam tylko wolna dla rodziny tak ze jak widzisz nie takie proste,musze znalesc taka mozliwosc w Lonynie albo bardzo blisko!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEBNA-"

to nie jest takie proste,musze zabrac ze soba na odsluchy swoj Cary 300B, bo tylko na nim musze zobaczyc jak zagraja Zingali i ktory model bedzie pasowal,do samolotu go nie zabiore a samochodem to za daleko,caly tydzien pracuje,niedziele mam tylko wolna dla rodziny tak ze jak widzisz nie takie proste,musze znalesc taka mozliwosc w Lonynie albo bardzo blisko!

 

Mirku przede wszystkim musisz sobie zadać pytanie czy Ty chcesz tych Zingali posłuchać czy może jednak wolisz tylko o nich pisać, bo coś mi się tu podejrzanie tłumaczysz ;) ? Jeżeli chcesz ich posłuchać to ja naprawdę nie widzę tutaj nic trudnego. Możesz za grosze polecieć do Glasgow w niedziele (zona jak kocha to poczeka, albo jeszcze lepiej zabierz ją ze sobą) i ich posłuchać a jak Ci się któryś konkretny model spodoba poprosić o home demo żebyś go mógł ze swoim ukochanym Carym posłuchać w spokoju ducha i w zaciszu domowego ogniska... Jak to mówią dla chcącego nic trudnego.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sebna

“With age comes wisdom, but sometimes age comes alone.”

― Oscar Wilde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych kolumn tam już nie ma za moją sprawą... uprzedzając pytania. Nie, nie kupiłem ich a jedynie zweryfikowałem, że była to ściema i z tego powodu zostały usunięte. (wymiana mailowa i telefoniczna między mną a sklepem oraz ZIngali Italy).

 

Podobno ten sklep sprzedaje sprzęt używany jako nowy dlatego są takie ceny. Zingali włochy nazywa ich wprost oszustami.

 

Co do sklepu z Anglii to jest to oficjalny dystrybutor Zingali na UK. Sprzęt, który sprzedaje jako ex-demo jest po prostu ex-demo czyli kilkuletnie głośniki z wystawy, zazwyczaj zastąpione już nowszymi modele.

 

 

Czyli sprawa się wyjaśniła i potwierdziło się to co mi mówili. To zwykłe oszustwo było.

A Szkocki dystrybutor Zingali jest rzeczywiście bardzo w porządku.

 

mirek10>>

Koledzy dobrze mówią. Trzeba się wybrać i posłuchać samemu. Z czytania niewiele wynika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo skuteczne klocki, wspaniałe egzotyki,.... marzenie ściętej głowy;0(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DSC02738.JPG

713tad.open.jpg

DSC02761.JPG

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.