Skocz do zawartości
IGNORED

Wysokoskuteczne kolumny HI-END!


mirek10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodzę się z kolegą w kwestii, że coraz mniej osób szuka dobrej jakości i inwestuje w dobry sprzęt.

Ale nie zgodzę się w kwestii tub tzn, że są za drogie i dużo miejsca zajmują.

Znam kilkanaście osób które mają kolumny za grubo ponad 100 tys.pln i żadne z nich nie są tubami.

A kolumny mają również duże a nawet większe niż wiele tubowych zestawów które w Polsce są.

Ale wiem też że jest w Polsce kilka par Avantgardów i nawet Trio są.

Ale to jest zdecydowana mniejszość drogich zestawów głośnikowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujemy sobie takie JBL 30k dolców

...zawieszenia przetworników, zwrotnice, wygłuszenie, okablowanie. fornir - wszystko do wymiany !

Wymieniamy wszystko.., po czym głośniki przestają grać...! i co wtedy ?

 

Jakie zawieszenia w woofer'ach 150-4C :-) ...zawieszeniem jest ich własna membrana.

 

Jest jedna para 150-4C za $6,499.99 :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tutaj właśnie licytują :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jakie wytłumienie Ty w nich widzisz? I po co oryginalne wymieniać :-)

 

Jakie okablowanie – jak oryginalne jest bdb, zmiata srebrne Audio Note w pył.

 

Można zrobić nowe zwrotnice jak w każdym przypadku, przy starszych kolumnach.

 

Obudowy znakomicie trzymają się w oryginalnym stanie. A jak widać jakieś wyraźne znaki użytkowania, to zawsze można na nowo odpicować!

 

kolumny/głośniki przestaną grać :-) ...hehe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, na świecie jest pełno portali, które prawią tylko o tubach-hornach, i ich konfiguracjach, np Chile, nie wspomnę o USA, tam to choroba, Włochy, gdzie założyciel Sonus Faber Joseph Szall, odszedł z firmy i słucha tub, a Franko Serblin został sam.

A my doczekaliśmy się wątku przez Mirka założonego, ot tyle tub w Polsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Azus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z kolegą w kwestii, że coraz mniej osób szuka dobrej jakości i inwestuje w dobry sprzęt.

Ale nie zgodzę się w kwestii tub tzn, że są za drogie i dużo miejsca zajmują.

Znam kilkanaście osób które mają kolumny za grubo ponad 100 tys.pln i żadne z nich nie są tubami.

A kolumny mają również duże a nawet większe niż wiele tubowych zestawów które w Polsce są.

Ale wiem też że jest w Polsce kilka par Avantgardów i nawet Trio są.

Ale to jest zdecydowana mniejszość drogich zestawów głośnikowych.

 

No wlasnie z tym miejscem to sie zgodze. Trio mnie pociagaja, ale nie mam tyle miejsca w moim miejscu odsluchowym szczegolnie na bass horny.Jak na kolumny wyglad maja odjazdowy imo. Duo Grosso to chyba max o czym moge myslec. Pytanie, czy Duo Grosso , ktore maja jedynie wieksze woofery a poza tym maja specyfikacje jak Duo Omega, dalyby wyraznie lepszy dzwiek?

Robert Szklarz mnie namawia na odsluch, twierdzi , ze bas graja duzo swobodniej , pelniej.

Ale czy ja potrzebuje wiecej basu ? Sadze , ze watpie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, na świecie jest pełno portali, które prawią tylko o tubach-hornach, i ich konfiguracjach, np Chile, nie wspomnę o USA, tam to choroba, Włochy, gdzie założyciel Sonus Faber Joseph Szall, odszedł z firmy i słucha tub, a Franko Serblin został sam.

A my doczekaliśmy się wątku przez Mirka założonego, ot tyle tub w Polsce.

Temat jest bardzo ciekawy,horny,tuby,ogrody fascynowaly mnie cale zycie,wyglad kolumn,budowa z wieloma kanalami w srodku,odmienna prezentacja grania,czasami ich przesadna wielkosc, to bylo niesamowite, nigdy nie myslalem o ich kupnie,nie byly czesto pokazywane na wystawach, jak byly to nie zawsze dzwiek byl odpowiedni, ale jak bylo mozna sie zorietowac to prawie zawsze pomieszczenie nie bylo dostosowane gabarytowo do prezentacji!Kiedy zakupilem wzm lampowy pomyslalem o szansie poszukania czegos z tego przedzialu,pomyslalem dlaczego nie,moze to akurat jest rozwiazanie w znalezieniu odpowiednich kolumn.Kiedys tez zalozylem temat "ELEKTROSTATY" na innym forum sluchawkowym,sa to sluchawki nie czesto spotykane i bardzo drogie,uwazane za najlepiej grajace na swiecie np.ORFEUSZ ,chyba mam jakas intuicje w zakladaniu ciekawych watkow,elektrostaty przez dwa lata mialy ok 9000(dziewieciu tysiecy)wpisow czyli zajely drugie miejsce pod wzgledem zainteresowania na tym forum ,od poczatku jego istnienia ,obecnie maja ok.6000,bo tak zmeczyli mnie zawistni trole, ze swoje wpisy wycofalem wraz z swoim imieniem zalozyciela,moderatorzy tam i trole reprezentowali ten sam poziom!!!ciesze sie, ze na tym forum moderacja jest bardzo skuteczna i daje sobie rade z trolami.Dziekuje wszystkim tu kolegom za docenienie trafnego zalozonego przezemnie tematu,to jest wasz watek czyli entuzjastow tub,hornow i ogrodow,ja tylko go zalozylem z mysla ze od was dowiem sie wiecej o tych wspanialych kolumnach!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek

Ale Ty masz zdrowie poszukiwaczu nasz))

Dla Ciebie chyba nie ma kolumn-bo szukasz takich których nie ma!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zalozylem z mysla ze od was dowiem sie wiecej o tych wspanialych kolumnach"

 

No właśnie.

Ja też jestem ciekawy jakie osobiste doświadczenia mają koledzy z kolumnami tubowymi.

Osobiście słuchałem wielu konstrukcji tubowych i w ich graniu jest COŚ co lubię.

Uważam że pełna tuba, czyli bas w tubie plus góra w tubie gra najlepiej.

Gorzej jest gdy połączony jest bas refleks z tubą.

Dwa odmienne rodzaje grania.

Lepiej jest jak bas to też tuba.

Wtedy dźwięk jest jednakowy i spójny.

No ale trudno uzyskać z horna bas poniżej 50Hz przy w miarę małych rozmiarach.

Dobry bas, tzw. mięcho.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek

Ale Ty masz zdrowie poszukiwaczu nasz))

Dla Ciebie chyba nie ma kolumn-bo szukasz takich których nie ma!!

Przed zbudowaniem toru odsluchowego , przeznaczonego dla sluchawek, potrzebowalem pond dwoch lat odsluchow i duzo nauki,tak jak i teraz w tym forum, forum sluchawkowe nie moglo sie doczekac kiedy w koncu kupie te sluchawki i jaki to ten tor bedzie,az rozpaleni byli do czerwonosci z oczekiwania!kiedy kupilem gratulacji nie bylo konca,zaskoczenie kompletne,gra ten tor fantastycznie,kiedys za obledne pieniadze udalo mi sie uslyszec ta jakosc grania na wystawie w torze z kolumnami.Obecnie pozostalo mi tylko dopasowanie odpowiednich kolumn do istniejacego toru odsluchowego i mam zamiar znalesc tak spektakularne kolumny, ktore beda tak udanym wyborem jak sluchawki K-1000!!! tak ze troche cierpliwosci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ze troche cierpliwosci.

 

Trochę cierpliwości??...............toż to trza mieć cierpliwość na poziomie percepcji równoznacznej z upartaścią osła.

Jestem pewny,ze te słuchawki i wyjście słuchawkowe to tylko Tobie wyłacznie pasuja i piejesznad nimi z zachwytu..........i tak se myśl i tak trzymaj))

Jednak tak na serio to są takie przecietne słuchaweczki jak i ten cały wzmacniaczyk............ale wazne ze go kochasz))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę cierpliwości??...............toż to trza mieć cierpliwość na poziomie percepcji równoznacznej z upartaścią osła.

Jestem pewny,ze te słuchawki i wyjście słuchawkowe to tylko Tobie wyłacznie pasuja i piejesznad nimi z zachwytu..........i tak se myśl i tak trzymaj))

Jednak tak na serio to są takie przecietne słuchaweczki jak i ten cały wzmacniaczyk............ale wazne ze go kochasz))

Widze ze kolega musi sie doksztacic w temacie sluchawek,nie masz pojecia o czym mowisz,musisz wejsc na fora sluchawkowe i troche poczytac,nie mowiac ze musisz sam posluchac profesjonalnych torow sluchawkowych z najlepszymi sluchawkami na swiecie.

 

Najlepiej napisz do najlepszego recenzenta w Polsce ,ktorym jest Piotr Ryka! to tobie wyjasni co ze sluchawek najlepiej gra na swiecie i co to sa sluchawki K-1000 w odpowiednim torze,sam ma taki tor z tymi sluchawkami!!! ktory jest dla niego referencyjny i jak do tej pory ciezko bylo go zdecydowanie pokonac!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert Szklarz mnie namawia na odsluch, twierdzi , ze bas graja duzo swobodniej , pelniej.

Ale czy ja potrzebuje wiecej basu ? Sadze , ze watpie :)

Z własnego doświadczenia napiszę, że choć masz świetne kolumny to posłuchać nie zaszkodzi. Myślałem kiedyś podobnie jak Ty wyżej, ale jednak posłuchałem i od tego czasu, bez np. tego czasem pojawiającego się uderzenia w bęben, przy którym serce dosłownie zamiera na moment, już wiem, że z głośników nie docierał do mnie ważny element muzyki. Naprawdę zachęcam, bo to nie kwestia ilości basu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takze i tor słuchawkowy oparty o wzmacniacz na lampach WE 437 A .............chcesz posluchać?

Poza tym jak sie z kimś rozmawia-to slowo-tobie w bezposrednim dialogu piszemy z szacunkiem do drugiej osoby przez DUŻE T......także mam

pojęcie o czym mówię...........drogi poszukiwaczu kolumn))

Szukasz,szukasz i chcialbyś dobrze i tanio..........a tak nie ma.

Moze wyrazisz zgodę i chęć na wklejenie środka mojego wzmaka na 300B..........zobaczysz sobie drogi kolego jak powinien być prawidlowo

zbudowany wzmak na 300B-bo tu muszę Cię zmartwić Twój Cary nie jest urządzeniem najwyzszych lotów.

Te wejście słuchawkowe u Ciebie po prostu jest tylko dla fasonu.............mi takie coś nie odpowiada-to jest wbrew logice-tylko urządzenia

stacjonarne i to najlepiej z oddzielnym zasilaniem posiadaja klasę brzmienia.

Serdecznie Cię zapraszam na odsłuch zarówno tego 300B jak i sluchawkowca.............wez ze soba znawcę tzn.Piotra Rykę-może bedzie recenzja

To co mam wklejać bebechy tego mojego 300B?................ŻYCZYSZ SOBIE?

POZDR.

 

ps

 

Mirku to jest tylko audio,a zazwyczaj biore odpowiedzialnośc w tej kwestii za swoje słowa..........czego i Tobie zyczę..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4m, Azus,

 

Dzieki za Wasze sugestie, zachecaja mnie do sprobowania. Moze rzeczywisicie bedzie lepiej, kto wie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary Audiofilu,

 

Lubisz Kalifornijskie Altec'i? Słuchałeś jednych z najwyższych modeli? - i jak Tobie się podobały ;-) ...spoko co :-)

 

No wiesz o jakie mi chodzi, np. takie z hornem 1505B (multicell) + driver 288-16G i woofer 515A lub 515B. Coś jak w załączniku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takze i tor słuchawkowy oparty o wzmacniacz na lampach WE 437 A .............chcesz posluchać?

Poza tym jak sie z kimś rozmawia-to slowo-tobie w bezposrednim dialogu piszemy z szacunkiem do drugiej osoby przez DUŻE T......także mam

pojęcie o czym mówię...........drogi poszukiwaczu kolumn))

Szukasz,szukasz i chcialbyś dobrze i tanio..........a tak nie ma.

Moze wyrazisz zgodę i chęć na wklejenie środka mojego wzmaka na 300B..........zobaczysz sobie drogi kolego jak powinien być prawidlowo

zbudowany wzmak na 300B-bo tu muszę Cię zmartwić Twój Cary nie jest urządzeniem najwyzszych lotów.

Te wejście słuchawkowe u Ciebie po prostu jest tylko dla fasonu.............mi takie coś nie odpowiada-to jest wbrew logice-tylko urządzenia

stacjonarne i to najlepiej z oddzielnym zasilaniem posiadaja klasę brzmienia.

Serdecznie Cię zapraszam na odsłuch zarówno tego 300B jak i sluchawkowca.............wez ze soba znawcę tzn.Piotra Rykę-może bedzie recenzja

To co mam wklejać bebechy tego mojego 300B?................ŻYCZYSZ SOBIE?

POZDR.

 

ps

 

Mirku to jest tylko audio,a zazwyczaj biore odpowiedzialnośc w tej kwestii za swoje słowa..........czego i Tobie zyczę..

Jak zawsze "pelna geba" wiedzacy wszystko najlepiej i majacy najlepsze sprzety wlasnej "dlubaniny" taki widze jestes,nie szanujesz najlepszych sprzetow firm zachodnich, bo twoje sa najlepsze!Kestionujesz doswiadczenie najlepszego recenzenta P.Ryki!!! to juz dla mnie nie masz pojecia o sluchawkach,chciales blysnac, ale w tym przypadku to przesadziles,chociaz podaj jakich sluchawek sluchasz i odrazu bede wiedzial na jakim poziomie jestes sluchawkowym!dawaj te zdjecia chetnie zobacze wraz z sluchawkami ktorych sluchasz!czekam z niecierpiwoscia!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze "pelna geba" wiedzacy wszystko najlepiej i majacy najlepsze sprzety wlasnej "dlubaniny" taki widze jestes,nie szanujesz najlepszych sprzetow firm zachodnich, bo twoje sa najlepsze!Kestionujesz doswiadczenie najlepszego recenzenta P.Ryki!!! to juz dla mnie nie masz pojecia o sluchawkach,chciales blysnac, ale w tym przypadku to przesadziles,chociaz podaj jakich sluchawek sluchasz i odrazu bede wiedzial na jakim poziomie jestes sluchawkowym!dawaj te zdjecia chetnie zobacze wraz z sluchawkami ktorych sluchasz!czekam z niecierpiwoscia!

 

Dawaj to sie zabił o sosnę...............na drugiej wojnie światowej.

Piotr Ryka............wprosił sie do Wiktora i troszke poopisywał i o czym ma to świadczyć?

Moje nie manie pojecia jest wiecej warte niż Twoje znawstwo.

Zadaje sobie tylko takie pytanie...........co bedzie pierwsze..........ew.kupno przez Ciebie kolumn czy Twoja głuchota))

Na razie chcesz mnie szachować,lecz brakuje Ci argumentów,a Potra Rykę uzywasz jako swego oręża i tarczy zarazem-to sa kpiny!!

Czekasz z niecierpliwościa-ok...........a my wszyscy nieustająco na Twoje kolumny-załóż jeszcze kilka watków nt. kolumn których szukasz))

Pokaż swoje systemy i dopiero krytykuj kogoś....wyjdzie Ci to na zdrowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nawet pasuja te kolumny z tym kamiennym wystrojem!

 

Dawaj to sie zabił o sosnę...............na drugiej wojnie światowej.

Piotr Ryka............wprosił sie do Wiktora i troszke poopisywał i o czym ma to świadczyć?

Moje nie manie pojecia jest wiecej warte niż Twoje znawstwo.

Zadaje sobie tylko takie pytanie...........co bedzie pierwsze..........ew.kupno przez Ciebie kolumn czy Twoja głuchota))

Na razie chcesz mnie szachować,lecz brakuje Ci argumentów,a Potra Rykę uzywasz jako swego oręża i tarczy zarazem-to sa kpiny!!

Czekasz z niecierpliwościa-ok...........a my wszyscy nieustająco na Twoje kolumny-załóż jeszcze kilka watków nt. kolumn których szukasz))

Pokaż swoje systemy i dopiero krytykuj kogoś....wyjdzie Ci to na zdrowie.

NIE widze ZDJEC sluchawek!!! ani tego super wzm ktorym zapewnie nie ma wejscia sluchawkowego! Wiktor to jest audiofil sluchawkowy, ktory jest wielbicielem i posiadaczem elektrostatow a nie sluchawek dynamicznych,dalej nie jestes w temacie,udajesz ze cos wiesz!ale jak wiesz wiecej na temat sluchawek od P.Ryki, ha ha to juz rozbawiles mnie do lez!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podoba mi się; wkrótce pojedynek na zdjęcia oj będzie ostro :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nawet pasuja te kolumny z tym kamiennym wystrojem!

 

 

NIE widze ZDJEC sluchawek!!! ani tego super wzm ktorym zapewnie nie ma wejscia sluchawkowego! Wiktor to jest audiofil sluchawkowy, ktory jest wielbicielem i posiadaczem elektrostatow a nie sluchawek dynamicznych,dalej nie jestes w temacie,udajesz ze cos wiesz!ale jak wiesz wiecej na temat sluchawek od P.Ryki, ha ha to juz rozbawiles mnie do lez!!!!

 

Drogi Mirku

Mój żaden wzmacniacz nie ma wejścia słuchawkowego,dlatego,ze mam wzmacniacz słuchawkowy w ukladzie SE ,nawet z opóznienem anodowym.

Z wzmacniacza słuchawkowego a co za tym idzie ze słuchawek korzystam dość sporadycznie,ale jest on ci bidula u mnie tyż))

Nigdy nie kwestionowałem wiedzy jaka posiada Piotr Ryka nt.słuchawek i wzmacniaczy.............więc gdzie tu widzisz jakikolwiek problem?

Poza tym nigdzie nie wspomniałem o zdjeciach wzmaka słuchawkowego,a widzę,że koniecznie chcesz zarówno i bebechy wzmaka na 300B oraz słuchawkowca-bardzo jestes wymagajacy w tej materii.....NAJPIERW POKAZ SWOJE WNĘTRZE-OK?

 

Do Rafaello

Nigdy zdania nie zaczyna sie od No))..............chyba,ze w kabarecie Marian I Hela!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie kabaret robisz Ty a zdjęć jak nie było tak nie ma. W sumie to nie istotne ważne jest tylko rozbuchane ego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam tylko,że trafa wyjściowe to Lundahl 1623/A.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie kabaret robisz Ty a zdjęć jak nie było tak nie ma. W sumie to nie istotne ważne jest tylko rozbuchane ego.

 

 

Jaki kabaret,jakie rozbuchane ego?

Jeśli Mirek zachowuje się tak jakby zabładził w lesie to należy mu pomóc............chyba ze tego nie chce.

A w ogóle to już sam nie wiem po co w tym watku marnuje czas.

Niech każdy ma tutaj tego swojego hajenda itrzeba sie z tym zgadzac do końca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam tylko,że trafa wyjściowe to Lundahl 1623/A.

Ale porownanie do mojego CAREGO CAD 300SEI(300B) !!! szok takie masz cudo!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Mirku, z całym szacunkiem do Twojego uwiązania się z Carrym, ale pozbawiasz się w ten sposób przyjemności poznawania dużo lepszych lampowych urządzeń o ciekawszym dżwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) piękny zestaw i do tego na GM70, tylko repertuar Smashing Pumpkins chyba trochę za ostry jak na tuby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale porownanie do mojego CAREGO CAD 300SEI(300B) !!! szok takie masz cudo!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Co to za muza?

Ktoś wie co to za płyta?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) piękny zestaw i do tego na GM70, tylko repertuar Smashing Pumpkins chyba trochę za ostry jak na tuby.

 

Problem w tym, że bardzo mało osób miało okazję "obocwać" ze wzmacniaczami na lampach Gm-70, takich konstrukcji jest bardzo mało - udanych jeszcze mniej. Więc i tak nie ma co o nich dyskutować. 300B nie jest "liderem" dźwiękowym (przynajmniej dla mnie), ale bezpiecznym i rozpowszechnionym na tyle, że można takie "cary" znaleźć.

 

No i temat nie o tym... więc za off topa wybaczcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Koobal

Słucham tylko muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.