Skocz do zawartości
IGNORED

Cd do 300zł


Kodziak

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Posiadam wzmacniacz Pioneer A-656 mark II i chciałbym do niego dokupić jakieś CD.

Co moglibyście polecić? Najlepiej coś odtwarzającego płyty CD-R/RW.

Jakiś innych zbytnio wymagań nie mam, bo się na tym za wielce nie znam, także...

Kolumny jakie posiadam, to Pylon pearl.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić Kenwooda 7050 lub 7060, Marantza 63mkII lub 67mkII, któryś z Sony CDP-9xx, Yamahę 870, 880, 890.

Dobrze grają i są do nich tanie lasery.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B&O Beogram CD 50.

 

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Xavian XN 250 EVO | Sony TA-N7 | Chord Mojo | Luxman T-03L | AQ Midnight 2 | Sun Audio Reference | Tomanek TAP8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niewidomych: w tej zakładce znajduje się wątek poświęcony tanim cd.

Tak z ciekawości kim kolega jest.Proszę się określić.Ciągle nie ten wątek,jeżeli nie ma pan nic do powiedzenia to może lepiej pomilczeć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości kim kolega jest.Proszę się określić.Ciągle nie ten wątek,jeżeli nie ma pan nic do powiedzenia to może lepiej pomilczeć.

 

Proponuję więc likwidację wątków i zastąpienie ich jednym: "Chcę kupić sprzęt audio". Prosto i wygodnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marantze CD-63 nie są złe. Mi się udało kiedyś kupić wersję KI za 380zł, ale to była okazja i ciężko będzie znaleźć ten odtwarzacz w takiej kwocie, jednak więcej niż 500zł dla mnie wart nie jest. B&O Beogram CD 50 jest w porządku, ale to bardzo stary model, mam takiego w 2gim systemie, gra ciepło, nie jest za szybki, ale przyjemnie się go słucha, nie wiem jaki tam laser siedzi, nie potrafiłem się doczytać, w środku nie znalazłem oznaczenia (patrzyłem na szybko), ale na pewno jest długowieczny. Głównym Twoim priorytetem powinien być łatwo dostępny laser

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie CD6000. Jest jeszcze Denon DCD-1015.

 

to jest twoje spostrzezenie ... wszystko zalezy co z czym ... u mnie lepiej zagrał fajnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest twoje spostrzezenie ... wszystko zalezy co z czym ... u mnie lepiej zagrał fajnie

Mialem to, to w wersji OSE. Zloil mu tylek DCD-980 za 200zl. CD7300 troche lepszy, ale jak na swoja cene bez rewelacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...do 300zł ja bym polecał po prostu "sprawne" urządzenie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak taki trend bedzie rozwijal sie w trybie geometrycznym za jakis czas przeczytamy:

 

"CD do 3000zl"

 

"...do 3000zł ja bym polecał po prostu "sprawne" urządzenie"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to widzę nieco inaczej ale ok...

Co prawda nie znam sprzętu pytającego ale jeśli nie jest to jakaś "ciepła klucha" i kupujący stawia jakość ponad ryzyko to proponuje poszukać Technicsa SL-PS840 (tak, technics to nie żart), za 400zł jak poszuka to powinien trafić, zagra lepiej niż nawet CD63MKII KI, jest tylko lipa jak laser zdechnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wzmacniacz Pioneer A-656 mark II i chciałbym do niego dokupić jakieś CD.

Po pierwsze pozbądź się tego wzmaka . Są to ciepłe , zamulające i z podbitym basem kluchy .

Moc jest ale gra OKROPNIE !

Jak już Pioneer to zmień go na 550 i podobne z przodu wersje . Gra o niebo lepiej i przejrzyściej . Do tego wzmacniacza możesz kupić pasującego PD 7700 .

Jest ładny ale ja bym kupił Marantza CD40 . W przyszłości mały modzik i bezawaryjny odtwarzacz na lata .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

jakos nie piałeś z zachwytu na temat tego denona panie rafal. warto dac 300 zł ? hmmm to dlaczego marantz 6000ose jest drozszy ?

 

poza tym testowanie cd na wzmaku za 800 zł to jest poprostu smieszne ! :)

 

nie wybiłeś sie ponad poziom podstawowy .... więc nie oceniaj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nad czym tu piac? CD dobre w swojej cenie, a CD6000 nie dosiega mu nawet do piet. Jakbym napisal opinie nt. CD6000OSE to by mi monitora zabrakło na jego wady. Zwroc tez uwage ze porownywlaem go bezposrednio z DCD-3000.To jest konkurent dla CD-17KI. A nie marnego CD6000. Lepszy juz jest CD-67, 67MKII, 63, 63SE. O KI nie wspomne. Oczywiscie wszystkie je mialem zeby nie byc golo slownym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.