Jump to content
IGNORED

Podziękowania dla kilku osób z Forum

kangie

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym oficjalnie podziękować kilku osobom z tego forum za przekazanie mi cennej wiedzy teoretycznej i praktycznej, pomoc w rozbudowie mojego systemu audio oraz poszerzenie moich "horyzontów muzycznych". Tymi osobami są:

- Robix i jego sympatyczna małżonka

- Yul

- Kiza

- Zukzukzuk

- Paul_67

Wszyscy uświadomiliście mi pewne kwestie, których nie da się przyswoić czytając informacje z internetu. O wielu rzeczach trzeba się przekonać na własnej skórze i własnymi uszami, ale warto mieć kogoś w stylu "mentora", który wskaże właściwą drogę którą należy podążać, by osiągnąć cel.

Dzięki wielkie i do zobaczenia kiedyś w realu :)

Pozdrawiam,

Kangie

"Life is too short for boring HiFi..."

Oj tam, oj tam, wielkie dzięki, ale chyba nie zasłużyłem na tak wielkie uznanie.

Pozdrawiam.

Yamaha A-S 2000 / Yamaha CD-S 2000 / Naim Ovator S-400 / Sony DVP-NS92V / TransparentAudio  / Mit / AudioQuest / SonusOliva / Qed ...And Justice For All . Pozdrawiam .   ?

Guest frywolny trucht

(Konto usunięte)

Ja chciałem podziękować rodzinie, przyjaciołom i znajomym, którzy trzymają za mnie kciuki.

A ja przy okazji pozdrawiam wszystkich pielgrzymów z Polski!

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

O wielu rzeczach trzeba się przekonać na własnej skórze i własnymi uszami

Kangie, święte słowa! Wg mnie w analogu to jest najpiękniejsze (najważniejsze), że wszystkiego trzeba (można) dotknąć, popróbować samemu (organoleptycznie).

:-)

Pozdrawiam.

Guest masza1968

(Konto usunięte)

A ja chciałbym serdecznie podziękować StaremuM za uświadomieni mi, że jestem ćwokiem i mam się odpier**lić.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Guest frywolny trucht

(Konto usunięte)

Chciałem powiedzieć,że lubię Kangie'go, więc mu dziękuje, że jest spoko chłop.

Ale to samo mogę powiedzieć i o Maszy i Paulu i Yulianie, Excelu...

No, dużo wymieniania :)

Dziekuję.

Guest frywolny trucht

(Konto usunięte)

To takie miejsce detoksu na dość toksycznym forum :)

Coś jak imbir między futomaki, a Nigiri. Zerowanie kubków smakowych przed pójściem w dym.

Niniejszym chciałem podziękować ojcu, że opiekował się kotem w czasie urlopu, choć zrobił to tak niedbale, że kot nasrał na parapet.

To takie miejsce detoksu na dość toksycznym forum :)

Coś jak imbir między futomaki, a Nigiri. Zerowanie kubków smakowych przed pójściem w dym.

Niniejszym chciałem podziękować ojcu, że opiekował się kotem w czasie urlopu, choć zrobił to tak niedbale, że kot nasrał na parapet.

Wątek z kotkiem - mistrzostwo!!! Ja dopiero zaczynam przygodę z gramofonem i choć to nie w temacie to taż chciałbym podziękować kolegom z forum Tomaszowi Pianiście i Achaji - mam nadzieję że mi wybaczycie za off.t -, bardzo dziękuję za nieocenioną i bezinteresowną pomoc w doborze gramofonu a także za wszystkie cenne porady dla początkującego. Już zwątpiłem w to forum ale jednak analog chyba łagodzi obyczaje, jeśli wiecie co mam na myśli... Dziękuję i pozdrawiam wszystkich zakręconych czarną płytą.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) To i ja ze swojej strony chciałbym podziękować wszystkim forumowiczom. Do życzeń przyłączają się wuj Leon, żona Zofffia oraz Chór Chłopięcy z internatu w Bździągwadzicach Dolnych.

Do życzeń dołączam piosenkę

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Przede wszystkim chciałbym podziękować sobie, za prezentację i selekcję jazzu i w ogóle za wszystko... dziękuję też wszystkim, którzy nie rozumieją tej muzyki i jej nie słuchają. Przy okazji, chciałbym pozdrowić ciocię Gienię Potworek, wujka Staszka i wujka Cześka. I love you all!

Parker's Mood

Guest GratefullDe

(Konto usunięte)

A ja chciał bym złożyć zbiorowe podziękowanie producentom whisky, gdyż tylko ona pozwala mi bezstresowo czytać tematy takie jak: dlaczego vinyl brzmi lepiej niż cd tudzież dlaczego winyl nie brzmi lepiej niż cd. Ten drugi temat zaczynam w połowie butelki dobrego trunku, gdy już mam super humor i generalnie wszystko mi wisi.

Zerżnę z MarkaN i podziękuję... też jemu :) Wiele świetnej muzyki poznałem dzięki niemu. Dzięki.

Jest jeszcze kilka osób, którym należą się podziękowania i im dziękuję szczególnie również :)

Andrzej

A ja chciał bym złożyć zbiorowe podziękowanie producentom whisky, gdyż tylko ona pozwala mi bezstresowo czytać tematy takie jak: dlaczego vinyl brzmi lepiej niż cd tudzież dlaczego winyl nie brzmi lepiej niż cd.

Ojej, do tego to tylko śmierdzący spiryt gorzelniany z pierwszego pędzenia:)

• 7 months later...

Ciąg dalszy podziękowań. Tym razem dziękuję forumowiczom:

- VIS

- vasa

- dino

- Alexander

- 4321 (Sławek)

Spotkania z tymi ludźmi w "realu" to przyjemność. Ogromna wiedza i doświadczenie w analogu i ogólnie - w audio. Cieszę się, że miałem okazję ich poznać. Żałuję, że nie jestem w stanie im się odwdzięczyć. Ale jeśli trzeba będzie pomalować jakiś płot, położyć fugi (spoiny, nie d-moll Bacha) na ścianach czy podłodze to mogę pomóc, bo jestem w tym całkiem dobry ;)

Pozdrawiam,

Łukasz

"Life is too short for boring HiFi..."

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.