Skocz do zawartości
IGNORED

Podziękowania dla kilku osób z Forum


kangie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy

Witam,

 

Chciałbym oficjalnie podziękować kilku osobom z tego forum za przekazanie mi cennej wiedzy teoretycznej i praktycznej, pomoc w rozbudowie mojego systemu audio oraz poszerzenie moich "horyzontów muzycznych". Tymi osobami są:

 

- Robix i jego sympatyczna małżonka

- Yul

- Kiza

- Zukzukzuk

- Paul_67

 

Wszyscy uświadomiliście mi pewne kwestie, których nie da się przyswoić czytając informacje z internetu. O wielu rzeczach trzeba się przekonać na własnej skórze i własnymi uszami, ale warto mieć kogoś w stylu "mentora", który wskaże właściwą drogę którą należy podążać, by osiągnąć cel.

 

Dzięki wielkie i do zobaczenia kiedyś w realu :)

 

Pozdrawiam,

Kangie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam, wielkie dzięki, ale chyba nie zasłużyłem na tak wielkie uznanie.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Frywolnemu też dziękuję, bo on pierwszy "namówił" mnie żeby wypróbować preamp zewnętrzny gramofonowy i uciekać od preampu wbudowanego w amplituner.

 

Kiza, zasłużyłeś :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przy okazji pozdrawiam wszystkich pielgrzymów z Polski!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wielu rzeczach trzeba się przekonać na własnej skórze i własnymi uszami

 

Kangie, święte słowa! Wg mnie w analogu to jest najpiękniejsze (najważniejsze), że wszystkiego trzeba (można) dotknąć, popróbować samemu (organoleptycznie).

:-)

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Chciałem powiedzieć,że lubię Kangie'go, więc mu dziękuje, że jest spoko chłop.

Ale to samo mogę powiedzieć i o Maszy i Paulu i Yulianie, Excelu...

No, dużo wymieniania :)

Dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło poczytać że "ktoś" "komuś" dziękuje. Brawo koledzy, to bardzo dobrze że są jeszcze bezinteresowni ludzie którzy chcą podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą. Pozdrawiam wszystkich

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

To takie miejsce detoksu na dość toksycznym forum :)

Coś jak imbir między futomaki, a Nigiri. Zerowanie kubków smakowych przed pójściem w dym.

 

Niniejszym chciałem podziękować ojcu, że opiekował się kotem w czasie urlopu, choć zrobił to tak niedbale, że kot nasrał na parapet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takie miejsce detoksu na dość toksycznym forum :)

Coś jak imbir między futomaki, a Nigiri. Zerowanie kubków smakowych przed pójściem w dym.

 

Niniejszym chciałem podziękować ojcu, że opiekował się kotem w czasie urlopu, choć zrobił to tak niedbale, że kot nasrał na parapet.

Wątek z kotkiem - mistrzostwo!!! Ja dopiero zaczynam przygodę z gramofonem i choć to nie w temacie to taż chciałbym podziękować kolegom z forum Tomaszowi Pianiście i Achaji - mam nadzieję że mi wybaczycie za off.t -, bardzo dziękuję za nieocenioną i bezinteresowną pomoc w doborze gramofonu a także za wszystkie cenne porady dla początkującego. Już zwątpiłem w to forum ale jednak analog chyba łagodzi obyczaje, jeśli wiecie co mam na myśli... Dziękuję i pozdrawiam wszystkich zakręconych czarną płytą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) To i ja ze swojej strony chciałbym podziękować wszystkim forumowiczom. Do życzeń przyłączają się wuj Leon, żona Zofffia oraz Chór Chłopięcy z internatu w Bździągwadzicach Dolnych.

 

Do życzeń dołączam piosenkę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję mamie i tacie za opiekę

Za ciepło rodzinne i kłótnie przy kolacji

Dziękuję szkole za pierwsze kontakty

Za dzikie wakacje i nerwy w ubikacji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim chciałbym podziękować sobie, za prezentację i selekcję jazzu i w ogóle za wszystko... dziękuję też wszystkim, którzy nie rozumieją tej muzyki i jej nie słuchają. Przy okazji, chciałbym pozdrowić ciocię Gienię Potworek, wujka Staszka i wujka Cześka. I love you all!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GratefullDe

(Konto usunięte)

A ja chciał bym złożyć zbiorowe podziękowanie producentom whisky, gdyż tylko ona pozwala mi bezstresowo czytać tematy takie jak: dlaczego vinyl brzmi lepiej niż cd tudzież dlaczego winyl nie brzmi lepiej niż cd. Ten drugi temat zaczynam w połowie butelki dobrego trunku, gdy już mam super humor i generalnie wszystko mi wisi.

 

Zerżnę z MarkaN i podziękuję... też jemu :) Wiele świetnej muzyki poznałem dzięki niemu. Dzięki.

 

Jest jeszcze kilka osób, którym należą się podziękowania i im dziękuję szczególnie również :)

 

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />Zerżnę z MarkaN i podziękuję... <br />
- o kuźma !...w pierwszej chwili nie zauważyłem tego "z"......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

excelvinyl winylmania blog szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciał bym złożyć zbiorowe podziękowanie producentom whisky, gdyż tylko ona pozwala mi bezstresowo czytać tematy takie jak: dlaczego vinyl brzmi lepiej niż cd tudzież dlaczego winyl nie brzmi lepiej niż cd.

 

Ojej, do tego to tylko śmierdzący spiryt gorzelniany z pierwszego pędzenia:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Redaktorzy

Ciąg dalszy podziękowań. Tym razem dziękuję forumowiczom:

 

- VIS

- vasa

- dino

- Alexander

- 4321 (Sławek)

 

Spotkania z tymi ludźmi w "realu" to przyjemność. Ogromna wiedza i doświadczenie w analogu i ogólnie - w audio. Cieszę się, że miałem okazję ich poznać. Żałuję, że nie jestem w stanie im się odwdzięczyć. Ale jeśli trzeba będzie pomalować jakiś płot, położyć fugi (spoiny, nie d-moll Bacha) na ścianach czy podłodze to mogę pomóc, bo jestem w tym całkiem dobry ;)

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 12

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.