Skocz do zawartości
IGNORED

Podziękowania dla kilku osób z Forum


kangie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym oficjalnie podziękować kilku osobom z tego forum za przekazanie mi cennej wiedzy teoretycznej i praktycznej, pomoc w rozbudowie mojego systemu audio oraz poszerzenie moich "horyzontów muzycznych". Tymi osobami są:

 

- Robix i jego sympatyczna małżonka

- Yul

- Kiza

- Zukzukzuk

- Paul_67

 

Wszyscy uświadomiliście mi pewne kwestie, których nie da się przyswoić czytając informacje z internetu. O wielu rzeczach trzeba się przekonać na własnej skórze i własnymi uszami, ale warto mieć kogoś w stylu "mentora", który wskaże właściwą drogę którą należy podążać, by osiągnąć cel.

 

Dzięki wielkie i do zobaczenia kiedyś w realu :)

 

Pozdrawiam,

Kangie

 

Wow! Tak na prawdę sądzę, że niewiele pomogłem..., ale dzięki za PIĘKNY GEST! Jak piszesz - trzeba jak najwięcej słuchać...

I ja TOBIE i Wszystkim (nie pytanym wprost) dziękuję oraz kłaniam się nisko:)

Do zobaczenia!

 

Pozdrawiam WSZYSTKICH!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Wow! Tak na prawdę sądzę, że niewiele pomogłem...

Pomogłeś, pomogłeś. To Ty pierwszy powiedziałeś mi przez telefon, że żeby zrobić sensowny i wymierny krok naprzód, powinienem poznać ludzi-maniaków audio w realu. Tak zrobiłem. I od tamtego czasu wszystko zaczęło podążać we właściwym kierunku (i zwrocie, bo jak wiadomo każdy kierunek ma dwa zwroty, hehehe). A stałem wtedy przed ścianą...

 

Pozdrawiam serdecznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.