Jump to content
IGNORED

Stereo do 600-800 zł


w3rty

Recommended Posts

Witam

Szukam sprzętu w podanych widełkach cenowych na moje biurko. Sprzęt będzie podłączony do komputera w pokoju o powierzchni 14m2 i będą stały one ok 1m ode mnie na biurku.

Nie wiem czy szukać głośników typowo komputerowych typu Edifier r1900tii bądź R2600 z przednim BR, czy może wzmacniacz plus monitorki.

Mogę dostać Unitra DIORA WS-354A za ok 80 zł w pełni sprawny za 80 zł i nie wiem czy to opłacalny interes.

Sprzęt będzie służył głównie do muzyki typu rap od czasu do czasu dubstep/electro, filmy i tv.

 

Tak poza tematem, dostałem za darmo zestaw 5.1 Philips cs3800 tylko bez amplitunera i teraz pytanie, czy jest sens dokupowania Ampli do tych głośników i stawiania w salonie ?

 

 

Z góry dzięki za propozycję.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie chcesz wydawać dużo pieniędzy to do komputera spokojnie wystarczy ten opisany przez ciebie sprzęt. Ja bym nie wydawał dodatkowych pieniędzy na specjalne głośniki komputerowe. Dostałem kiedyś 2 pary za darmo, ale wyrzuciłem do recyklingu, tego nie dało się słuchać. Mam sytuację podobną i to na 8 m kw. Sygnał z komputera idzie do radiomagnetofonu (moc wyjściowa 2x5W), do którego podłączyłem polskie kolumny 2x15 W. Nie jest to High End, ale nic nie szumi, nie buczy - czego chcieć więcej? Radiomagnetofon z czasów liceum, tyle, że wtedy nie wiedziałem jak słabe są jego wbudowane głośniki, a jak dobry wzmacniacz. Głośniki kupiłem na giełdzie w Słomczynie za ... 20 zł/para. Nie jestem minimalistą w tym względzie, ale czy audiofilem jest tylko ten kto wydaje na sprzęt już nie setki złotych ale tysiące?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.