Skocz do zawartości
IGNORED

Stereo do 600-800 zł


w3rty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam sprzętu w podanych widełkach cenowych na moje biurko. Sprzęt będzie podłączony do komputera w pokoju o powierzchni 14m2 i będą stały one ok 1m ode mnie na biurku.

Nie wiem czy szukać głośników typowo komputerowych typu Edifier r1900tii bądź R2600 z przednim BR, czy może wzmacniacz plus monitorki.

Mogę dostać Unitra DIORA WS-354A za ok 80 zł w pełni sprawny za 80 zł i nie wiem czy to opłacalny interes.

Sprzęt będzie służył głównie do muzyki typu rap od czasu do czasu dubstep/electro, filmy i tv.

 

Tak poza tematem, dostałem za darmo zestaw 5.1 Philips cs3800 tylko bez amplitunera i teraz pytanie, czy jest sens dokupowania Ampli do tych głośników i stawiania w salonie ?

 

 

Z góry dzięki za propozycję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz wydawać dużo pieniędzy to do komputera spokojnie wystarczy ten opisany przez ciebie sprzęt. Ja bym nie wydawał dodatkowych pieniędzy na specjalne głośniki komputerowe. Dostałem kiedyś 2 pary za darmo, ale wyrzuciłem do recyklingu, tego nie dało się słuchać. Mam sytuację podobną i to na 8 m kw. Sygnał z komputera idzie do radiomagnetofonu (moc wyjściowa 2x5W), do którego podłączyłem polskie kolumny 2x15 W. Nie jest to High End, ale nic nie szumi, nie buczy - czego chcieć więcej? Radiomagnetofon z czasów liceum, tyle, że wtedy nie wiedziałem jak słabe są jego wbudowane głośniki, a jak dobry wzmacniacz. Głośniki kupiłem na giełdzie w Słomczynie za ... 20 zł/para. Nie jestem minimalistą w tym względzie, ale czy audiofilem jest tylko ten kto wydaje na sprzęt już nie setki złotych ale tysiące?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.