Jump to content
IGNORED

Musical Fidelity Elektra E61- CD?


krzych

Recommended Posts

  • 36 years later...

Czy można kupić - pewnie tak, teraz na allegro spotyka się cd MF - niekoniecznie akurat E-61. Miałem swego czasu Electrę E-61- był to mój pierwszy nazwijmy to audiofilsko brzmiący odtwarzacz. Bardzo miły w odbiorze i zgodnie z marką muzykalny. Była jednak jedna rzecz, która zadecydowała, że po około 2 latach rozstałem się z nim - kapryśny napęd Philipsa, który czytał jak chciał (raz OK, innym razem odrzucał oryginalne płyty). Z tego co czytałem, to były to niedoskonałości chyba wszystkich MF napędzanych Philipsami. Dlatego też Musical odszedł od instalowania tych transportów w nowszych odtwarzaczach. Warto się temu przyjrzeć dokonując zakupu. Ja swojego zawiozłem nawet do serwisu i tam przez cały tydzień testowano bydle na wielu płytach i przyjmował wszystko bez zająknięcia. Serwisant nie wierzył mi o co mi chodzi.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

>AlexE

Raczył, raczył :-) Jednak ta opinia jest tak miażdżąca, że aż trudno uwierzyć, by taka firma jak MF mogła wypuścić takiego gniota. Dlatego ciekaw byłem doświadczeń innych użytkowników.

zwolennik łagodności

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Witam.Moj kumpel ma ten cd tez prawie 10 lat i powiem krotko ten naped to dziodostwo,strasznie kaprysny raz czyta raz nie albo sie dlugo zastanawia.Czy ktos moze wie czy mozna wstawic do w/w cd jakis inny lepszy naped lub gdzie mozna kupic taki sam nowy

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.