Skocz do zawartości
IGNORED

Amplituner AV + zestaw głośników 5.0 do 6.500 zł


GutekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Po ogólnej analizie wypowiedzi jeżeli mogę się dołączyć do dyskusji ? Hmm.. wiele zestawów, propozycji jest teoretycznie jak najbardziej wskazane niektóre się wykluczały ale nie o tym chciałbym napisać .Biorąc pod uwagę pański pierwszy wpis sprzed kilkunastu miesięcy padły propozycje kilku amplitunerów i oczywiście każdy z nich spełnia swoją rolę czy to w zestawie stereo czy też kinie domowym .Jeżeli mogę wyrazić swoje zdanie uważam że yamaha jest jak najbardziej opcjonalnym rozwiązaniem w aspekcie zestawu stereo czy też kina domowego chodzi mi tutaj o zakres 2300-2700 zł że się tak wyraże "zagra" i w stereo i w kinie domowym dzwięk jest wyraźny , krystaliczny , wręcz soczysty proszę nie łapać mnie za słówka:) , ton niski również mocno zaznaczony ale rozsądnie moim zdaniem ś to amplitunery które jak nie wielu w tym przedziale cenowym charateryzuje swoboda otwartośc na detale

 

Własnie jeżeli chodzi o Marantza nie miałem okazji spędzić z nimi wiele czasu ale wiem że te powyżej 6000 zł łamią nogę :) ale jeżeli chemy konkurencji da niego to proponuję

NEC AV-7000D

 

Co sądzi pan o produkcie na indywidualne zamówienie? mam na myśli kolumny , głosniki

 

Kilkanaście lat temu zdecydowałem się na głośniki firmy EBT dla mnie wtedy firma nie znana. Zakupu nie żałuje ze wzmacniaczem Onkyo jak na tamte czasy fajnie grało.

Teraz zdecydowałem się na głośniki znanych marek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeszcze tych nie słuchałem. Wiem tylko że szybciej wybiorę głośniki ogólnodostępne niż robione na zamówienie.

Trochę czas mnie goni bo niedługo pojawi się u mnie nowy członek rodziny i do tego czasu muszę już coś wybrać/kupić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy klasę tych głośników potwierdziłeś jakimś odsłuchem ? Bo warto postawić kropkę nad i :)

 

Czym się zajmujecie? Widzę że od pewnego czasu piszecie na forum. Konstruujecie własne kolumny?

Na jakich przetwornikach? Co jest w zwrotnicy?

 

Najlepiej się najpierw zarekomendować :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeszcze tych nie słuchałem. Wiem tylko że szybciej wybiorę głośniki ogólnodostępne niż robione na zamówienie.

Trochę czas mnie goni bo niedługo pojawi się u mnie nowy członek rodziny i do tego czasu muszę już coś wybrać/kupić.

 

 

Po uzgodnieniu wszystkich formalności czas realizacji takiego indywidualnego zamówienia w Naszym przypadku to maksymalnie 30 dni

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.