Skocz do zawartości
IGNORED

Kable z Chin - wasze doświadczenia / spostrzeżenia


bart74

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='masza1968' timestamp='1386696878' post='3016678']
Myślałem w kierunku lampizacji :)
Wychodzi na to, że cały MIT wali zakupy na Alibabie :)
[/quote] Co będą chłopaki przepłacać za robotę w USA jak można mieć tak "wybuchowe" brzemienie z CHRL.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ Kimbery (tym razem prawdziwe) grają sobie u mnie już ze dwie godzinki, mogę jedynie wszystkim polecić, żeby nie kupowali podrobionych, niby nie brzmią najgorzej, ale na pewno nie brzmią jak prawdziwe ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mandybenet' timestamp='1387225438' post='3022297']
Ponieważ Kimbery (tym razem prawdziwe) grają sobie u mnie już ze dwie godzinki, mogę jedynie wszystkim polecić, żeby nie kupowali podrobionych, niby nie brzmią najgorzej, ale na pewno nie brzmią jak prawdziwe ;-)
[/quote]

to jak już się osłuchasz napisz kilka słów porównania, jestem bardzo zainteresowany opinią co je od siebie odróżnia w brzmieniu oczywiście

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Slawo10' timestamp='1387357337' post='3023674']
to jak już się osłuchasz napisz kilka słów porównania, jestem bardzo zainteresowany opinią co je od siebie odróżnia w brzmieniu oczywiście
[/quote]

Słuchałem już jakieś 10h i wpinałem na zmianę z Audionova Euphoria, podobne testy z podróbami robiłem przez ok. 4 h. Główna różnica to klarowność brzmienia i przestrzeń na korzyć oryginalnych kimberów, szczególnie wysokie tony dostają kopa w pozytywnym sensie, basy w porównaniu z euphorią i podróbami są nieco dyskretniejsze. Pamiętam, że w przypadku tych podrobionych kimberów, bas był momentami denerwujący, nieco przytłumiony i mocno dominował całość, wysokie nie były tak czyste jak w oryginalnych, ale to aż taki nie denerwowało. Całościowa różnica między prawdziwymi kimberami a chińskimi była taka, że po wpięciu zamiast Euphorii, w oryginałach od razu słyszalne były różnice (ta większa klarowność i przestrzeń), przy chińczykach natomiast nie było jakichś wyczuwalnych różnic, można powiedzieć, że częściej Euphoria brzmiała lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.