Skocz do zawartości
IGNORED

Kruger&Matz KM 665 vs 880


mateusz92sc

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule, które słuchawki będą lepsze do przenośnego urządzenia audio? Ewentualnie jeżeli znacie lepsze propozycje w tej cenie, to chętnie poczytam. Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Poczytaj o Creative AURVANA LIVE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent beznadziejnie kiepskich telefonów i innego "grającego badziewia" zabrał się za produkcję designerskich słuchawek. Nie wróżę nic dobrego, chyba że zależy wyłącznie na wyglądzie a dźwięk nie gra żadnej roli, wtedy można brać jak najbardziej. A to że "myślisz" że będą lepsze od CAL nie znaczy wcale ze takie są. No chyba że przetestowałeś obydwa modele dokładnie i porównałeś je.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Czytałem kilka testów w każdym wychwalają model 880. Creative Aurvana Live też wychwalają, ale one nie maja odpinanego kabla, i to jest chyba główny powód dlaczego kieruje się w stronę Krugera. No chyba, że nie doczytałem to poprawcie mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci z kolei polecę w tej cenie Sennheisera lub AKG. Sprawdzone, przez wielu chwalone. Osobiście preferuje pewność niż wynalazki ;)

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem i mimo wszystko myślę, że te będą lepsze.

 

Chcesz słuchać tych słuchawek, czy w nich wyglądać?

 

 

 

PS podeślij mi porównanie CAL! i tego wynalazku. Chętnie poczytam...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem z Allegro niecałe 2 miesiące temu model KM 0665 więc mogę coś o nich napisać.Na pewno nie są to słuchawki które tylko wyglądają,one grają i to bardzo dobrze.Zmieniłem na nie Audio Technica ATH-SJ 11 i nie żałuję,różnica w dźwięku jest kolosalna na korzyść Krugerów.ATH miały zbyt dużo sopranów,przy niektórych utworach było to męczące.KM 0665 oferują miękkie basowe brzmienie,z zauważalną górą i średnim pasmem.W Audio Technice wytrzymywałem góra 2 godziny,potem dźwięk stawał się coraz bardziej męczący z powodu zbyt podbitej góry,w Krugerach można słuchać komfortowo muzyki o wiele dłużej.Miałem też Sony ZX600 i powiem że dźwiękowo Kruger&Matz wcale im nie ustępują.Solidne wykonanie,drewno + metal,nic nie skrzypi nie trzeszczy.Słuchawki dobrze leżą na głowie,są bardzo wygodne,podczas słuchania w sierpniu w gorące dni nie pociły mi się uszy.Jedyne zastrzeżenie jakie mogę mieć do nich - są trochę za duże na mój łeb,mogłem wybrać model KM 0660,ma mniejsze nauszniki.Słuchawki są wykonane z drewna i wg mnie to naprawdę słychać,dźwięk jest bardziej naturalny w porównaniu z słuchawkami z tworzywa sztucznego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano · Ukryte przez palton, 29 Września 2013 - trolling
Ukryte przez palton, 29 Września 2013 - trolling

Kupiłem z Allegro niecałe 2 miesiące temu model KM 0665 więc mogę coś o nich napisać.Na pewno nie są to słuchawki które tylko wyglądają,one grają i to bardzo dobrze.Zmieniłem na nie Audio Technica ATH-SJ 11 i nie żałuję,różnica w dźwięku jest kolosalna na korzyść Krugerów.ATH miały zbyt dużo sopranów,przy niektórych utworach było to męczące.KM 0665 oferują miękkie basowe brzmienie,z zauważalną górą i średnim pasmem.W Audio Technice wytrzymywałem góra 2 godziny,potem dźwięk stawał się coraz bardziej męczący z powodu zbyt podbitej góry,w Krugerach można słuchać komfortowo muzyki o wiele dłużej.Miałem też Sony ZX600 i powiem że dźwiękowo Kruger&Matz wcale im nie ustępują.Solidne wykonanie,drewno + metal,nic nie skrzypi nie trzeszczy.Słuchawki dobrze leżą na głowie,są bardzo wygodne,podczas słuchania w sierpniu w gorące dni nie pociły mi się uszy.Jedyne zastrzeżenie jakie mogę mieć do nich - są trochę za duże na mój łeb,mogłem wybrać model KM 0660,ma mniejsze nauszniki.Słuchawki są wykonane z drewna i wg mnie to naprawdę słychać,dźwięk jest bardziej naturalny w porównaniu z słuchawkami z tworzywa sztucznego.

To mówisz ze nie porównywałeś ich z żadnymi dobrymi słuchawkami i jesteś zadowolony z ich dźwięku;] Gratuluję zakupu;]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez palton, 29 Września 2013 - wpis odnoszący się, do innego usuniętego.
Ukryte przez palton, 29 Września 2013 - wpis odnoszący się, do innego usuniętego.

To mówisz ze nie porównywałeś ich z żadnymi dobrymi słuchawkami i jesteś zadowolony z ich dźwięku;] Gratuluję zakupu;]

Audio Technica lub Sony to dla Ciebie złe firmy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza

Oto recenzja KM0665:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

oraz bliźniaczego modelu KM0660 - różnica jedynie w wyglądzie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Obydwa modele zbierają pozytywne opinie w necie.

Szczerze mówiąc trochę teraz żałuję że nie kupiłem modelu KM0660 - 665 są trochę za duże na moją głowę,te mniejsze nauszniki w 660 trochę lepiej by na mnie wyglądały.Co do jakości dźwięku i wykonania,nie mam zastrzeżeń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest tekst "Zapomnijcie o tandetnych i błyszczących elementach" :)

fakt,nie jest to recenzja najwyższych lotów ale czy plastik to też taki znowu ekskluzywny materiał?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej to wygląda na artykuł sponsorowany aniżeli obiektywną recenzję. Jeden worek razem z Voice Kraftem, Peyingiem i całą resztą.

To Peiying jest taki kiepski ?

Tutaj były robione hi-endowe (podobno) kolumny na 6 przetwornikach Peiyinga, po 100zł sztuka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto test modelu KM0880EB o który również pytał kolega mateusz92sc w tytule postu:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

oraz druga recenzja z Zakupek.pl - bardziej szczegółowa:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

na stronie wujek-gadzet.pl słuchawki otrzymały ocenę 8 a Creative Aurana Live 9 punktów.modele KM0660/0665 są trochę lepiej oceniane w necie jeżeli chodzi o jakość dźwięku - lepsza góra i średnica w porównaniu do KM0880.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać KM665 są niezłe, choć niedoskonałe. Dużo, dużo basu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Może warto pomyśleć chociażby o AKG (np. K518) lub o Sennheiserach (np. HD 439).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać KM665 są niezłe, choć niedoskonałe. Dużo, dużo basu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Może warto pomyśleć chociażby o AKG (np. K518) lub o Sennheiserach (np. HD 439).

 

"Co ciekawe, a o czym powinniśmy napisać już na początku, po jakimś czasie ten potężny bas troszkę zelżał, pojawiła się większa ilość wysokich tonów, poprawiła się dynamika w skali mikro i spójność przekazu. Słowem - słuchawki, które przyszły do nas nowiutkie, w zapieczętowanym pudełku, potrzebowały kilkunastu godzin na dotarcie i wygrzanie"

Zgodnie z moimi odczuciami jakiś czas od kupna - słuchawki po wygrzaniu grają o wiele lepiej.Góra i średnica lekko cofnięta ale oba pasma są widoczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

taka mała ciekawostka - słuchawki KM0665 wystąpiły w teledysku Słowiańska Krew,ma je na szyi dziewczyna która śpiewa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.