Skocz do zawartości
IGNORED

Kino z certyfikatem THX Ultra2


janciownik

Rekomendowane odpowiedzi

Ref. 100 jeśli nie pograły kilku set godzin mogą spowodować masowe obrażenia uszu przełomem środka i góry. A po za tym wg mnie nowy Paradigm to tylko do KD, bo do muzyki to nie bardzo.

 

janciownik > A możesz na dowolne kolumny przykleić znaczki "THX" zdjęte z maskownic jakiś komputerowych głośniczków Logitech/Creative czy prezesunio wymaga certyfikatu na papierze z podpisami i gwarancją wspaniałego grana?

Fakt, że muszą troszkę pograć ale mam zgoła odmienne zdanie co do dźwięku nowszych serii PARADIGM. Mam wrażenie, że firma w ciągu kilku ostatnich lat próbuje pogodzić KD i stereo (oczywiście na swój sposób) a to właśnie starsze serie miały z tym większy problem.

 

No ale każdy inaczej słyszy :-) Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

janciownik > A możesz na dowolne kolumny przykleić znaczki "THX" zdjęte z maskownic jakiś komputerowych głośniczków Logitech/Creative czy prezesunio wymaga certyfikatu na papierze z podpisami i gwarancją wspaniałego grana?

 

Bez jaj - wiem że to rzadkie, ale ja mam naprawdę szacunek dla swojego pracodawcy. Kiedyś wybrałem mu ten zestaw (Jamo, projektor, wzmak, ekran) posiłkując się nie internetem w tamtych czasach a jeżdżąc po Polsce i słuchając. Mój Prezes nie jest audiofilem czy kimś wymagającym - ma swoje lata, swoje upodobania - ja to szanuję, starych drzew się nie przesadza. Problemem z Jamo D7 który sam słyszałem, było to, że oglądając koncert na BD czy DVD to po prostu jakoś nie brzmiało, nawet dla średnio słyszącego. Za to w filmach - bajka. Do słuchania muży stereo - porażka.

 

Trochę mnie podłamaliście tymi targami kina... myślałem że to jakieś "ą" i "ę" zajebiste... mam kilka miesięcy, żeby pozbierać to do kupy, poczytać, i przede wszystkim pojechać posłuchać.

 

 

Instalacje 11.2, 11.4 to przerost formy nad treścią. Zbudujcie porządne 5.1 (ewentualnie 7.1, 7.2 - jeśli basu za mało)

 

Może i teraz, ale 10 lat temu kazałem wrzucić kable w ścianę gdzie popadnie w innych instalacjach, i się opłaciło... dlatego teraz zamierzam wrzucić pod sufit, podłogę, ściany kabli z zapasem na więcej niż 11.4 ...

Napatoczyłem się w sieci na systemy jakies Auro, Neo i inne dziwne - koszt kabla to groszowa sprawa, lepiej żeby siedział w ścianie niż potem pruć :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam po dłuższej przerwie - dziękuję wszystkim przede wszystkim za pomoc,

po odsłuchaniu kilku konfiguracji, porównaniu - wstępnie stanęło na... Klipsh RF-7 w zestawie 7.2, + onkyo procek+wzmak - żadne THX-y, i inne wynalazki, skupiliśmy się na sprzęcie który ma po prostu zagrać dobrze, głośno i czysto. mam nadziję na odsłuch tej kombinacji w przyszłym tygodniu, powinna spełnić oczekiwania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.