Skocz do zawartości
IGNORED

Denon D-M39 czy Harman Kardon MAS 101


serdujah

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę, chodzę z zamiarem kupna jakiegoś systemu do pokoju ok 20m2, i typ padł na te dwa zestawy Harman Kardon MAS 101 i Denon D-M39,

wiem, że HK jest droższy, ale czy lepszy. Chodzi mi o brzmienie, czyste, mięsiste, soczyste, z wyraźną górą, ale też z dobrym basem. Muzyką jakie słucham, to rock, folk, sporo reggae, sting, itp.

 

co byście polecili z tych dwóch, sporo można poczytac o denonach, jednak o HK nie bardzo, nigdzie nie moge znaleźć żadnych testów, opisów dźwięków.

mogę posłuchać jak brzmi denon, ale nigdzie nie mogę znaleźć w trójmieście HK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdujah nie bede pisal ani o Harmonie, czy denonie 39 bo zwyczajnie ich nie posiadam. To na co ja zwracalem uwage to sposob wentylowania tego sprzetu. Masa jest zabawek ktore maja wbudowany wentylator. Przy sluchaniu cicho muzyki np. wieczorem jest to dramat do kwadratu. W moim wypadku wybór padl na denona 37, z ktorego moja córka jest bardzo zadowolona. Ja swego czasu dla zabawy podpinalem go nawet pod duze kolumny i dawal rade.

Jeszcze jedna podpowiedz co do Harmona - kup tone ściereczek do wycierania paluszkow i brudu ktory bedzie doskonale widoczny na tym zestawie.

 

Zostaje jeszcze slynny PianoSraft

 

Pozdrawiam i zycze udanego zakupu i zadowolenia z muzyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wszyscy myślą tylko o sobie. Tylko ja myślę o mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym dorzucił Arcama Solo Mini:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Albo używanego dużego Solo:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za rady, rzeczywiście przeleciałem pobieżnie okiem po recenzjach Harmana, co do Arcama, to niestety finansowo nie wyrobię, żona chyba mnie z domu by wyrzucila z tym Arcanem:), dlatego pozostaje budżet góra do 2500, ale to naprawdę z wielkim bólem.

 

właśnie i czy warto wydawać prawie 1000 zł więcej na Harmana, czy zdecydować się na Denona. ciężki wybór,

 

z testów podesłanych przez CDC wynika, że Harman ma dobry dół, a co do palców na obudowie, to mogę to przeboleć, aby dźwięk był w pytkę jak na taki budżet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie te nowe Arcamy trochę drogawe.

 

To jeszcze dorzucę 840 + B&W:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To już bliżej biudżetu.

 

Ostatnio też zainteresowała mnie ta aukcja. Nie wiem wiele o tym sprzęcie, ale ciekawa oferta:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za rady, rzeczywiście przeleciałem pobieżnie okiem po recenzjach Harmana, co do Arcama, to niestety finansowo nie wyrobię, żona chyba mnie z domu by wyrzucila z tym Arcanem:), dlatego pozostaje budżet góra do 2500, ale to naprawdę z wielkim bólem.

 

właśnie i czy warto wydawać prawie 1000 zł więcej na Harmana, czy zdecydować się na Denona. ciężki wybór,

 

z testów podesłanych przez CDC wynika, że Harman ma dobry dół, a co do palców na obudowie, to mogę to przeboleć, aby dźwięk był w pytkę jak na taki budżet.

Słuchałem harmana jakiś czas temu porównywałem z 38 denona. Zagrał rzeczywiście lepiej niż denon, ale wtedy cena była chyba dwukrotnie wyższa niż denon. Trzeba dodać że 38 dzielnie się broniła i uważam ją za hit w segmencie mini.

 

Co do hamana rzeczywiście będzie bardzo trudno utrzymać ją w czystości. A od sprzedaży można zapomnieć.

 

Bardzo dobrze zagrała ostatnio 109 denona. Świetnie jak na mini gra sonta ar 30 Cambridge audio, ale to wyższy budzet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym postawił na HK dla mnie troszkę fajniejszy a może to już przyzwyczajenie do tej marki.

Różnica 1000 zł w tej klasie sprzętu to bardzo dużo, więc to o czymś świadczy. Pamiętaj tylko, że to będzie ciężko później sprzedać mało jest ludzi, którzy ładują tylko pieniędzy w sprzęt pośredni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 24

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.