Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  58 członków

AudioQuest Klub
IGNORED

AudioQuest club


Top HiFi Nowogrodzka 44
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem Chorda Clearway. Bardzo fajny, uniwersalny kabel, w swoim przedziale cenowym trudny do pobicia. Szwagier przywiózł do mnie Tellurium Q Black II i pojawiły się niesamowite wysokie tony, piękne czarne tło i szczegóły, ale... zniknął bas, stał się twardy, szybko kończący się, cofnęła się średnica. Nabrałem chęci na jakieś zmiany. Po paru konsultacjach polecono mi właśnie AQ Rocket 44. I to był strzał w dziesiątkę.

Bas głęboki, nisko schodzący, bardzo fajnie słyszalny i odczuwalny przy cichym słuchaniu. Wysokie szczegółowe, wróciła średnica na swoje miejsce. Generalnie bardzo dynamiczny grający szeroko kabel. Świetnie wpasował się u mnie. Moje nie najwyższych lotów kolumny (Klipsch Rp-280F) dostały drugie życie, bo już myślałem nad ich wymianą.

Wzmacniacz to Peachtree Audio Grand Integrated X1.

Gram z plików na Bluesound Node 2i z modem zasilania,

płyty z Marantza CD5005.

Mój kabel się jeszcze "wygrzewa", wysokie trochę ostrzejsze niż w wypożyczonym wcześniej ze sklepu. Ale to kwestia czasu.

Jestem bardzo zadowolony ze zmiany.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 9.01.2021 o 10:20, piotrek_rr napisał:

Miałem Chorda Clearway. Bardzo fajny, uniwersalny kabel, w swoim przedziale cenowym trudny do pobicia. Szwagier przywiózł do mnie Tellurium Q Black II i pojawiły się niesamowite wysokie tony, piękne czarne tło i szczegóły, ale... zniknął bas, stał się twardy, szybko kończący się, cofnęła się średnica. Nabrałem chęci na jakieś zmiany. Po paru konsultacjach polecono mi właśnie AQ Rocket 44. I to był strzał w dziesiątkę.

Bas głęboki, nisko schodzący, bardzo fajnie słyszalny i odczuwalny przy cichym słuchaniu. Wysokie szczegółowe, wróciła średnica na swoje miejsce. Generalnie bardzo dynamiczny grający szeroko kabel. Świetnie wpasował się u mnie. Moje nie najwyższych lotów kolumny (Klipsch Rp-280F) dostały drugie życie, bo już myślałem nad ich wymianą.

Wzmacniacz to Peachtree Audio Grand Integrated X1.

Gram z plików na Bluesound Node 2i z modem zasilania,

płyty z Marantza CD5005.

Mój kabel się jeszcze "wygrzewa", wysokie trochę ostrzejsze niż w wypożyczonym wcześniej ze sklepu. Ale to kwestia czasu.

Jestem bardzo zadowolony ze zmiany.

Pozdrawiam

Ten ciekawy wzmacniacz pokazałby pewnie wiecej na lepszych kolumnach. Próbowałeś podłączyć ten kabel w bi-wire? Na pewno warto spróbować, Dobre wtyki też nie zaszkodzą, potrafią wygładzić i ukulturalnić przekaz w stosunku do standardowych stopowców.

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Cezary_58669 napisał:

Ten ciekawy wzmacniacz pokazałby pewnie wiecej na lepszych kolumnach. Próbowałeś podłączyć ten kabel w bi-wire? Na pewno warto spróbować, Dobre wtyki też nie zaszkodzą, potrafią wygładzić i ukulturalnić przekaz w stosunku do standardowych stopowców.

Mam podpięte w biwire. Wzmacniacz kompletnie nie znany u nas. Firma zresztą też. Przyznam, że jest  niesamowity. Generalnie nie ma kolumn, których by nie wysterował ?. W planach są zmiany kolumn, ale narazie przede mną wykańczanie mieszkania. Plany muszą zaczekać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, piotrek_rr napisał:

Mam podpięte w biwire. Wzmacniacz kompletnie nie znany u nas. Firma zresztą też. Przyznam, że jest  niesamowity. Generalnie nie ma kolumn, których by nie wysterował ?. W planach są zmiany kolumn, ale narazie przede mną wykańczanie mieszkania. Plany muszą zaczekać. 

He he, można spokojnie pominąć efektywność czy impedancję i skoncentrować się na jakości. Życzę powodzenia?

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne u mnie  "gadżety" od AQ.  Trzeba było troszkę poczekać, ale w końcu doszły zworki miedziane 2x14 AWG, Solid Perfect-Surface Copper + (PSC+) AQ Saturn na złotych widełkach z serii 500. Wykonanie jak to bywa u tego Producenta na odpowiednim poziomie, a miałem kilka innych i nawet droższe o 100% wyglądały przy nich jak ubogi brat.. jak choćby TQ black diamond, a dźwiękowo różnicy nie słyszałem, nie licząc  zworek WireWorld posrebrzanych, które wprowadzały na górze pasma deko większą rozdzielczość, (którą ja nie potrzebuje) w stosunku do tych zworek, które wykonane są na czystej miedzi. Jestem zadowolony, bo kolejny raz cena jest w miarę rozsądna do tego co uzyskujemy dzięki tym konkretnym zworom. 

IMG-20210310-142842.jpg
IMG-20210310-143105.jpg
IMG-20210310-143519.jpg
IMG-20210310-143530.jpg

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich,moja przygoda z firma Audio Quest wygladala nastepujaco.Wpadl mi w rece przypadkowo kabel tej firmy o nazwie Topaz,po podlaczeniu tegoz wynalazku jakby mniej basu,to oczywiscie mozna strawic ale tego ze po zblizeniu reki do tego szrotu pojawial sie przydzwiek sieciowy juz nie.Ok ktos powie uszkodzony alez nic mylnego ,po ogledzinach w srodku okazuje sie ze to dwa instalacyjne druty wiec jak moze zaklocen nie byc? kolejna z innym kablem nazwy nie wymienie dodam tylko ze jest pieknie opisywany i wrecz kochany przez audiofili.Otoz dzwoni klient i pyta o co chodzi bo we wzmacniaczu naprawianym u mnie slychac radio ,wzmacniacz sprawny itd okazuje sie ze kabel RCA dzialal jak antena AM po wymianie na normalny tani ale dobrze ekranowany wszystko OK.Czlowiek ten sluchal latami z tymi zakluceniami a winowajca byl piekny audiofilski kabel pewnej znanej firmy.Ot cala tajemnica kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja zakupiłem kolejny kabel od AQ tym razem USB yukon przyzwoita jakość za rozsądne pieniądze.

Moze tak a moze i nie jak za kawalek drutu w ladnej oprawie bo to wlasciwie za nia zaplaciles a nie za kabel.Prawda jest taka frajerzy sa i beda a skoro sa to trzeba wykorzystac i pomniejszyc ich zawartosc portfela.Ja wole kupic porzdny kabel ciety na metry dac porzadne wtyki i mam cos a nie kawalek drutu ladnie oprawionego grubego jak reka a w srodku tak naprawde kupa.Co do RCA a USB to mysle ze tu zadza troche inne priorytety.

Nie wdajac sie w dyskusje bo to zbedne kazdy z tych AQ wyladowalby w koszu gdyby trafil do studia nagran -tam potrzeba konkretu nie kolorowego kabelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie,nikt ci nie każe ich kupować. Kup ze szpuli a czy ktoś płaci za oplot czy za kawałek drutu to jego sprawa na co wydaje swoje pieniądze.

Pewnie ze tak i ja tego od lat nie kupuje.Opisalem tu swoja przygode z ladnymi kabelkami ,Ty mozesz podlaczac nawet guma od majtek twoja sprawa.Jak slysze ze ktos mowi -dostroi sobie kabelkami smiech mnie ogarnia.Owszem sa tez porzadne kable ale te ktore ja testowalem to zwykle szambo drugiej firmy nie wymienie bo pomyje poleja sie a po co to i komu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest, są ludzie, którzy kupują ten czy tamten kabel Audioquest`a bo stać ich na taki w kolorowym oplocie, a są i świecie przekonani, że ten ze szpuli jest "porządny"(ciekawe skąd to wiedzą?), -- każdy kupuje wedle własnego portfela, tylko .... kto słyszał zestawy dobrze grające (tu w towarzystwie kolegi Adama słuchamy wzmacniaczy Luxman + najlepszy ich CD a wszystko złączonych kablami AQ w Top-ku Sopot) to wie, ile wnoszą odpowiednie kable do SETa, że nie wspomnę o sieciowych które chyba są lekceważone przez domorosłych gości od kabla ze szpuli, tylko ze względów finansowych, bo przecież to zdzierstwo w biały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek1234... maszerują oficery...a raczej trole...ten to jeden z nich...brak mi słów na takim poziomie...

PanieQ napisalem wyraznie SWOJ PRZYPADEK ,gdybys byl bardziej pod reka czy raczej na wyciagniecie reki wytlumaczyl bym ci innaczej niestety na odleglosc musze pisac -tak pisac.Forum jest po to by sie wypowiadac i to zrobilem na temat 2ch kabli RCA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, wojtek1234 napisał:

o nazwie Topaz

Akurat mam tego Topaza,chociaż leży gdzieś głęboko w którejś szufladzie .Nie uzywałem go kilka ładnych lat,gdyż fakt,nie jest to jakiś wybitny kabel,ale co jak co ,żadnego przydzwięku po przyłozeniu reki nie było na 100% o basie nie napisze gdyż już nie pamietam. Ale zeby nie było,jak bedę miał czas,poszukam i porównam np. z moim AQ Sky.

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Bogusław_59825 napisał:

Aq USB? Ja mam Carbon

Oczywiście chodzi o Carbona 🙂 Yukona miałem  w RCA na testach  🙂 i pisałem kilka zdań koledze jak wypadły i potem kopij wklej i nie zauważyłem jaka nazwa została , dzięki, że zauważyłeś , widać jest Ci po drodze z AQ 🙂 a może miałeś jakiś kabel ethernetowy AQ ? Bo przymierzam się do foresta lub Cinnamona, więcej nie dam za tego typu kabel. Dzięki. 

35 minut temu, misiek x napisał:

Akurat mam tego Topaza,chociaż leży gdzieś głęboko w którejś szufladzie .Nie uzywałem go kilka ładnych lat,gdyż fakt,nie jest to jakiś wybitny kabel,ale co jak co ,żadnego przydzwięku po przyłozeniu reki nie było na 100% o basie nie napisze gdyż już nie pamietam. Ale zeby nie było,jak bedę miał czas,poszukam i porównam np. z moim AQ Sky.

I zobacz czy po podłączeniu we wzmaku radio słyszysz, bo to jest ciekawe.... za to słyszałem jak u jednego znajomego trafo  buczało i tylko w pewnych momentach, nie wiadomo co było nie tak, byl w naprawie wzmak i wszystko było ok, a co się okazało ?  Ano to, że mieszkanie przylegało do szybu, gdzie winda była i jak ya winda ruszała to w tym momencie trafo buczało, i to była wina (po części) elektryki w bloku, a nie samego wzmnaka.. ale najprościej jest powiedzieć, że wzmak był do bani.. 

6 godzin temu, Bogusław_59825 napisał:

Tak to już jest, są ludzie, którzy kupują ten czy tamten kabel Audioquest`a bo stać ich na taki w kolorowym oplocie, a są i świecie przekonani, że ten ze szpuli jest "porządny"(ciekawe skąd to wiedzą?), -- każdy kupuje wedle własnego portfela, tylko .... kto słyszał zestawy dobrze grające (tu w towarzystwie kolegi Adama słuchamy wzmacniaczy Luxman + najlepszy ich CD a wszystko złączonych kablami AQ w Top-ku Sopot) to wie, ile wnoszą odpowiednie kable do SETa, że nie wspomnę o sieciowych które chyba są lekceważone przez domorosłych gości od kabla ze szpuli, tylko ze względów finansowych, bo przecież to zdzierstwo w biały dzień.

Zasilające jaki był model ? Ja mam hurricany jestem bardzo z nich zadowolony.. Ważne jest kolego samemu sobie sprawdzić i ocenić, a co mówią inni to szkoda nad tym się rozwodzić. 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, lolek126 napisał:

Oczywiście chodzi o Carbona 🙂 Yukona miałem  w RCA na testach  🙂 i pisałem kilka zdań koledze jak wypadły i potem kopij wklej i nie zauważyłem jaka nazwa została , dzięki, że zauważyłeś , widać jest Ci po drodze z AQ 🙂 a może miałeś jakiś kabel ethernetowy AQ ? Bo przymierzam się do foresta lub Cinnamona, więcej nie dam za tego typu kabel. Dzięki. 

Nie, tego typu kabel nie testowałem, nawet nie mam do czego, mój set to proste rozwiązanie ... wzmacniacz - DAC - transport CD

Zaś Carbon, ale w wersji Coax dzielnie się bronił przed PAD Neptun, co nie jest bez znaczenia patrząc po cenach obu.

Niestety .... nie całkiem mi po drodze z AQ.  Wszystkie sygnałowe musiałem niestety wymienić na Purist, teraz mam lepsze granie, wiadomo .. trzeba szukać tej właściwej synergii we własnym sprzęcie, ale ostały się cyfrowy Carbon USB / Coax i sieciowe Thunder i Blizzard.

Edytowane przez Bogusław_59825
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bogusław_59825 napisał:

Nie, tego typu kabel nie testowałem, nawet nie mam do czego, mój set to proste rozwiązanie ... wzmacniacz - DAC - transport CD

Zaś Carbon, ale w wersji Coax dzielnie się bronił przed PAD Neptun, co nie jest bez znaczenia patrząc po cenach obu.

Niestety .... nie całkiem mi po drodze z AQ.  Wszystkie sygnałowe musiałem niestety wymienić na Purist, teraz mam lepsze granie, wiadomo .. trzeba szukać tej właściwej synergii we własnym sprzęcie, ale ostały się cyfrowy Carbon USB / Coax i sieciowe Thunder i Blizzard.

Trzeba szukać tego co najlepiej nam pasuje... Ja AQ mam kilka kabli zasilających i ten USB. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można "zmniejszyć" zdjęcie,  myślę że ludzie by chętnie zobaczyli kabel który potrafi spowodować, że w zmaku słychać radio. Daleko ta osoba mieszka od Wawy, bo sam bym chętnie tego doświadczenia doznał.? Kiedyś miałem okazję widzieć jakiś podstawowy model rca taki w czerwonym oplocie zarówno oryginał jak i podrabiany i różnica była na oryginale w stosunku do tego oszukanego.  A to był model bodajże za 500 zł wyjściowo.

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszyc mozna i owszem ale po co ,to oryginal Made in Usa nie zadna podrobka.Klient z kablem gdzie bylo slychac radio to moj klient z Bielska-Bialej starszy czlowiek a winowajca byl dsm renson? nie jestem pewien poprawnej pisowni.Nie to zebym czegos sie czepial ale 80% calego swiata audio to sciema ,zwykla sciema ja tym zajmuje sie zawodowo i mam w lapach rozne wynalazki.Zal mi czasem ludzi dajacych sie omototac........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po to, aby zobaczyć co jest w tym kablu. A nie ma powodu, aby Ci było żal ludzi kupujących kable, bo 90% robi to z pełną świadomością i 80% tych ludzi robi to po testach, więc jak się decydują to nie jest im żal tej kasy , którą wydają. I co ważne to jest ich kasa... Ja za kilka dni wylatuje na wczasy na  bardzo odległą wyspę (11 godz. lotu) i gdybym powiedział ile kasy idzie na taką rodzinną imprezę jestem przekonany, że również znajdą się osoby co powiedziałyby , że to głupota.  Bo lepiej spędzić urlop na kwaterze nad naszym super ciepłym Morzem.A trzeba pamiętać o prostym rozumowaniu, że co dla jednego jest głupotą to dla drugiego jest radością i spełnieniem swoich marzeń, które nie muszą być rozumiane przez innych.

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma piernik do wiatraka???-wyspa do tandetnego kabla ladnie ozdobionego???.Zrobie miniaturke to dam fotke.Napisalem tu tylko dlatego zeby ludzie zobaczyli za jaki szajs placa.Piszesz po testach?jakich testach kto je robil?przekupni recenzenci?jesli taki podpisuje sie pod brzmieniem BEZPIECZNIKA to kim on jest??? mam tez audiofilskie bezpieczniki-dam ci je gratis oplac przesylke i delektuj sie brzmieniem kawalka drutu topikowego bo on tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pisał o testach które większość robi sama w swoim systemie, najpierw sprawdza co dany kabel daje (o ile coś) i dopiero kupuje. Ty masz to szczęście,że tego nie słyszysz i zaoszczędzone pieniądze możesz wydać np na inne hobby,może wędkarstwo,tam słuch już nie jest tak bardzo przydatny. Zawsze możesz podłączyć swoje klocki gumą od majtek....jak sam ładnie napisałeś.

Pozdrawiam

ps.ale dziękujemy za to,że tak dbasz o stan naszych portfeli

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, wojtek1234 napisał:

Co ma piernik do wiatraka???-wyspa do tandetnego kabla ladnie ozdobionego???.Zrobie miniaturke to dam fotke.Napisalem tu tylko dlatego zeby ludzie zobaczyli za jaki szajs placa.Piszesz po testach?jakich testach kto je robil?przekupni recenzenci?jesli taki podpisuje sie pod brzmieniem BEZPIECZNIKA to kim on jest??? mam tez audiofilskie bezpieczniki-dam ci je gratis oplac przesylke i delektuj sie brzmieniem kawalka drutu topikowego bo on tam jest.

Ma ten piernik do wiatraka, bo mi nie chodzi o kabelek za 500 zeta tylko np za 5 czy 15 tyś. gdzie ludzie kupując taki kabel najpierw sami go testują i jedni będą tacy co stwierdzą, że to są..., a drudzy będą szczęśliwi, że ktoś dołożył kolejną cegiełkę do swojego sytemu, aby mu lepiej zagrał.  Podobnie jak ludzie którzy wydają kasę na bardzo dobre wczasy czy inne różnego rodzaju hobby czy dobra materialne. I są to ludzie, którzy w większości przypadków dobrze się zastanawiali czy cos kupić, czy też, wiec bez sensu, aby miało być Ci żal tych ludzi skoro robią to w pełni świadomi. 

Rozumiem też , że jak ktoś jest sceptyk do audio to wszystko będzie negował i takie prawo takich ludzi, ale tez nie myśl, że przez swój wpis cokolwiek zmienisz dla tych co kupują kable i dla tych co ich nie kupują.  

Tak dla przykładu jak weszły nowe kable zasilające  AQ taki był pobyt na hurricana, że kolejki były po 3 miesiące, jeszcze przed pandemią , na jeden zakładany kabel, że sprzedadzą, sprzedawali 3-4. Amerykanie dzwonili do AQ lekko mówiąc zdenerwowani, że oni nie chcą czekać na kable po 3 miesiące. Myślisz , że taki Twój wpis coś zmieni dla takich ludzi ? 🙂

Wklej to zdjęcie, a też możesz wysłać do dystrybutora i niech wyślą do AQ i niech zobaczą co to jest.. za twór z tego konkretnego kabla. Bo jak widzisz kolega jeden tu ma taki kabel i nic mu się nie dzieje i wzmak nie gra mu radia 🙂 

Godzinę temu, misiek x napisał:

Kolega pisał o testach które większość robi sama w swoim systemie, najpierw sprawdza co dany kabel daje (o ile coś) i dopiero kupuje. Ty masz to szczęście,że tego nie słyszysz i zaoszczędzone pieniądze możesz wydać np na inne hobby,może wędkarstwo,tam słuch już nie jest tak bardzo przydatny. Zawsze możesz podłączyć swoje klocki gumą od majtek....jak sam ładnie napisałeś.

Pozdrawiam

ps.ale dziękujemy za to,że tak dbasz o stan naszych portfeli

W ludzi trzeba wierzyć, a tym bardziej jak dbają o nasze finanse.. Wędkarstwo jest dobre, tylko tam potrzebny jest inny zmysł - wzrok 🙂 W motoryzacji rajstopami się wspomagano, węc tutaj w audio może gumy od majtek tez by dały radę. :- )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azeby testowac taki np kabel RCA nalezaloby testowac go na wlasnym sprzecie.Dlaczego ano dlatego ze w kablu liczy sie impedancja,pojemnosc itd a kazdy sprzet reaguje innaczej na to dlatego ludzie nie majacy pojecia o tym mowia KABLE GRAJA nie to nie kable graja a prawa fizyki.Czy TY zaplacisz 50zl,500 czy 5tys jest bez znaczenia bo im kupujesz drozszy tym bardziej jestes delikatnie mowiac oszukany.Jest to tak chcesz no to masz a zeby byc lepszy od kogos placisz wiecej i jestes a raczej czujesz sie lepszy.Przez moje rece przeszlo tony gratow i powiadam Ci nie uwierzysz za jaki chlam ludzie placa ciezkie pieniadze,pytaja czasem jak to gra co mam mowic?gra np licho .I ta sama sytuacja jest z kablami dobry kabel za 100zl moze byc lepszy od tego za 5tys tylko ze ten kto zaplacil te 5tys nie przyjmie tego nigdy do wiadomosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklej zmniejszone zdjęcie tego kabla zobaczymy co to za cudo ... bardzo ciekawy jestem.. a propo testów nie wiem jak inni, ja najpierw testuje w sklepie, a jak mnie coś zakręci to biorę to do domu i u siebie testuje.. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pisał o testach które większość robi sama w swoim systemie, najpierw sprawdza co dany kabel daje (o ile coś) i dopiero kupuje. Ty masz to szczęście,że tego nie słyszysz i zaoszczędzone pieniądze możesz wydać np na inne hobby,może wędkarstwo,tam słuch już nie jest tak bardzo przydatny. Zawsze możesz podłączyć swoje klocki gumą od majtek....jak sam ładnie napisałeś.

Pozdrawiam

ps.ale dziękujemy za to,że tak dbasz o stan naszych portfeli

Widzisz nie znamy sie i nie wiesz do kogo piszesz ale zapewniam cie ze wiecej sprzetu mialem na wlasnosc i u siebie na warsztacie niz ty w swym zyciu widzales.Nigdy nie slucham na jednym czy np trzech urzadzeniach -ja tego troche posiadam.A w lapach mialem tony.Tym sie wlasnie roznimy ze ja nie onaniziuje sie przy tym a slucham i to daje obraz jakosci konkretnego modelu pozatym widze go od srodka nie tak jak ty z zewnatrz,ty tak naprawde nic nie mozesz w tym temacie powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.