Skocz do zawartości
IGNORED

Kabelki ze szpuli :)


lolo989

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano · Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - trolling i nie na temat.
Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - trolling i nie na temat.

Wedlug mojej logiki jest odwrotnie wlasnie. Jezeli oceniam brzmienie, to uzywam sluchu. Aby pojawila sie jakakolwiek sugestia musza zajsc czynniki dodatkowe, wystepujace poza percepcja sluchowa. Widok przewodu, jego cena, jakosc wykonania, srednica, kontakt organoleptyczny moga i smiem nawet powiedziec, ze sa czynnikami sugestywnymi. Jestesmy cholernymi wzrokowcami na kazdej plaszyznie zycia. Moge w niejawnym tescie uslyszec roznice miedzy glosnikami i to bez specjalnego wysilku, skoro w kablach potrzebuje jawnosci a oceniam dokladnie to samo co w przypadku glosnikow (zmiane brzmienia) to nasuwaja mi sie dwa wnioski. Albo tych roznic nie ma, albo sa na tyle male, zeby nie zawracac sobie nimi dupy. Wtedy biore kaske i lece po plyte. Skad moje wnioski. Ano stad, ze dawno temu zrobilem dwa testy przewodow glosnikowych w towarzystwie innych audiokrejzoli. Dopoki byly jawne, roznice byle ogromne, a jak zgaslo swiatlo (a robilem szybkie testy A/B majac do dyspozycji podwojne terminale, tak ze czas miedzy A oraz B wynosil ze 2-3 sekundy) to mlaskanie sie skonczylo i pojawila sie konsternacja.

też robiłem ślepe testy (IC i głośnikowe znanych marek w cenach od 30zł/metr do ok.500zł/metr, IC od 100do2500zł) i wyszło na jaw, że jak audiofile nie wiedzieli który kabel jest wpięty to niczego nie rozróżniali, albo słyszeli ,że coś się zmieniło po wpięciu innego kabla-tyle, że ja wtedy kabelka nie zmieniałem... Jeśli różnica występuje, to powinna być stwierdzana każdorazowo i każdorazowo tak samo oceniana. To tak jak z patrzeniem na różne odcienie jednego koloru - są podobne ale zawsze je odróżnisz. Pozdrawiam PS w grudniu powtarzam eksperyment na innym sprzęcie. A- i jeszcze na temat Real Cable TDC 300

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - trolling i nie na temat.
Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - trolling i nie na temat.

Zuk - ty uzywasz tych cudakow od kimury? napisz coś o nich. taki cieniutki przekroj 0,4mm

 

Nie mam nic do napisania. Bo zapomniałem..., że w ogóle są:) Zdaje się, że mają basu, średnicy czy wysokich:)

 

Jak jest z ekranowaniem tych kabli?

 

Ekran TV jest z tyłu:)

A tak na poważnie - nie wiem o co pytasz?

 

W torze, jak i na podłodze - praktycznie ich nie widać....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

60zł:)

Hotline fajne kabelki Silver Spiral jest ok sam mam Blue Spiral warto ich posłuchać .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - trolling i nie na temat.
Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - trolling i nie na temat.

też robiłem ślepe testy (IC i głośnikowe znanych marek w cenach od 30zł/metr do ok.500zł/metr, IC od 100do2500zł) i wyszło na jaw, że jak audiofile nie wiedzieli który kabel jest wpięty to niczego nie rozróżniali, albo słyszeli ,że coś się zmieniło po wpięciu innego kabla-tyle, że ja wtedy kabelka nie zmieniałem... Jeśli różnica występuje, to powinna być stwierdzana każdorazowo i każdorazowo tak samo oceniana. To tak jak z patrzeniem na różne odcienie jednego koloru - są podobne ale zawsze je odróżnisz. Pozdrawiam PS w grudniu powtarzam eksperyment na innym sprzęcie. A- i jeszcze na temat Real Cable TDC 300

 

Kolego.

Trudno jest mieć zamknięte oczy przez tydzień, dwa, a nieraz miesiąc i więcej. Wiele czasu potrzebne jest do dobrego i dogłębnego poznania wpływu tego czy owego kabla (lub innego elementu toru) na całość brzmienia. Co daje, co zabiera?

Pierwsze "wrażenia", często mylne, trwają czasami kwadrans, czasem godzinę, a bywa, że kilka/naście/dziesiąt dni.

Po tym czasie wnioski/spostrzeżenia mogą być zupełnie odwrotne od tych początkowych. I bardzo często tak jest.

Do tego potrzebny jest odpowiedni sprzęt (nie każdy jest "wrażliwy", a raczej jest ich dużo mniej - niż więcej) i MUZYKA, która "pomoże" pokazać różnice...

Nie pozostaje nic innego, jak tylko testować w jeden wieczór kilka kabli, których nota bene NIKT nie zna (zwłaszcza ich wpływu na słuchany system) i... wyciągać daleko idące wnioski:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Gość

(Konto usunięte)
Opublikowano · Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - trolling i nie na temat.
Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - trolling i nie na temat.

Trudno jest mieć zamknięte oczy przez tydzień, dwa, a nieraz miesiąc i więcej. Wiele czasu potrzebne jest do dobrego i dogłębnego poznania wpływu tego czy owego kabla (lub innego elementu toru) na całość brzmienia. Co daje, co zabiera?

Pierwsze "wrażenia", często mylne, trwają czasami kwadrans, czasem godzinę, a bywa, że kilka/naście/dziesiąt dni.

Po tym czasie wnioski/spostrzeżenia mogą być zupełnie odwrotne od tych początkowych. I bardzo często tak jest.

 

Święte słowa!

Nie rozumiem tylko, skąd w takim razie te sądy, opinie wielu osób po "chwilowych" odsłuchu, że taki a taki kabel zrobił konkretnie to i tamto?

O żonie, która właśnie weszła do przedpokoju, oraz koledze, który przypadkiem wpadł po ładowarkę, nie wspominając... ;)

 

Do tego potrzebny jest odpowiedni sprzęt (nie każdy jest "wrażliwy", a raczej jest ich dużo mniej - niż więcej) i MUZYKA, która "pomoże" pokazać różnice...

Nie pozostaje nic innego, jak tylko testować w jeden wieczór kilka kabli, których nota bene NIKT nie zna (zwłaszcza ich wpływu na słuchany system) i... wyciągać daleko idące wnioski:)

 

Chciałem tylko zwrócić uwagę, że właśnie sam wyciągasz daleko idące wnioski, bo z góry zakładasz, że różnica zostanie pokazana...

A jeśli jej nie ma czy też ktoś nie zauważy/usłyszy? ;)

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - trolling i nie na temat.
Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - trolling i nie na temat.

Wiele czasu potrzebne jest do dobrego i dogłębnego poznania wpływu tego czy owego kabla (lub innego elementu toru) na całość brzmienia. Co daje, co zabiera?

Nigdy nie rozumiałem tego typu argumentacji. Dlaczego wiele czasu? A ile czasu potrzeba, żeby odróżnić kolory, smaki, zapachy...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat
Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat

 

 

Chciałem tylko zwrócić uwagę, że właśnie sam wyciągasz daleko idące wnioski, bo z góry zakładasz, że różnica zostanie pokazana...

A jeśli jej nie ma czy też ktoś nie zauważy/usłyszy? ;)

 

Przecież to retoryka:) Nie ma najmniejszych SZANS...

 

Nigdy nie rozumiałem tego typu argumentacji. Dlaczego wiele czasu? A ile czasu potrzeba, żeby odróżnić kolory, smaki, zapachy...?

 

Nie przejmuj się:)

Bardzo wielu, wielu rzeczy nie pojmie. Choć dla niewielu - są oczywiste:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat
Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat

Nie przejmuj się:)

Bardzo wielu, wielu rzeczy nie pojmie. Choć dla niewielu - są oczywiste:)

To dosc uszczypliwy komentarz, jakkolwiek nie odpowiedziales na pytanie. Ile czasu potrzeba, zeby odroznic kolory, smaki i zapachy? I dlaczego odroznianie dzwieku podlega innym prawom, o ile naturalnie uznasz, ze kolory, smaki i zapachy odrozniasz natychmiast.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat
Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat

ile naturalnie uznasz, ze kolory, smaki i zapachy odrozniasz natychmiast.

 

Tak? A wiesz dlaczego wędliny umieszcza się w oświetlonych gablotach, dobierając kolor światła? I dlaczego w świetle dziennym mają inny kolor? Przecież powinieneś odróżnić natychmiast. Tak samo smak. Zastanów się dlaczego oryginalna Coca Cola smakuje równie dobrze cały czas a wszelkie podróbki szybko przestają. Przecież smak odróżnisz natychmiast. I zapach - dlaczego Channel 5 od cygana z giełdy i Channel 5 z Sephory to jednak inne zapachy. Mimo że gwarantuje Ci że na początku nie rozróżnisz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat
Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat

Tak? A wiesz dlaczego wędliny umieszcza się w oświetlonych gablotach, dobierając kolor światła? I dlaczego w świetle dziennym mają inny kolor?

 

Zeby zachecic do kupowania bez smakowania? Nie slyszales o kupowaniu oczami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat
Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat

To dosc uszczypliwy komentarz, jakkolwiek nie odpowiedziales na pytanie. Ile czasu potrzeba, zeby odroznic kolory, smaki i zapachy? I dlaczego odroznianie dzwieku podlega innym prawom, o ile naturalnie uznasz, ze kolory, smaki i zapachy odrozniasz natychmiast.

 

 

Nikt nikogo nie może zmusić do tego, czy owego (przynajmniej tutaj:)

 

W tym sęk, że to co lepiej smakuje dziś - już po kilku razach może być "nieco gorsze" od innej potrawy, która na początku zdała się "be". Czyli może smakować "inaczej". Choć to twierdzenie wydaje się nielogiczne, bo przecież jeśli ów smak się nie zmienia? A jednak!:)

Podobno jest ze WSZYSTKIM. Upływ CZAS-u weryfikuje wiele rzeczy, które na początku są/wydają się takie, a potem - owakie:) Dlatego, aby mieć jakiś STAŁY pogląd - czy coś jest takie, bądź owakie - trzeba CZASU.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat
Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat

Zastanów się dlaczego oryginalna Coca Cola smakuje równie dobrze cały czas a wszelkie podróbki szybko przestają. Przecież smak odróżnisz natychmiast. I zapach - dlaczego Channel 5 od cygana z giełdy i Channel 5 z Sephory to jednak inne zapachy. Mimo że gwarantuje Ci że na początku nie rozróżnisz?

 

Co to ma wspolnego z tym co napisalem? Oczywiscie, ze odroznie podrobke od oryginalu i nie potrzebuje czekac az zwietrzeje. Flakony sa inne, zapach zblizony a jednak inny. Podobnie z Cola, Fahrenheitem itp. Czuje takze czy pije zwykla cola czy light z tym paskudnym slodzikiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat
Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat

Co to ma wspolnego z tym co napisalem? Oczywiscie, ze odroznie podrobke od oryginalu i nie potrzebuje czekac az zwietrzeje. Flakony sa inne, zapach zblizony a jednak inny. Podobnie z Cola, Fahrenheitem itp. Czuje takze czy pije zwykla cola czy light z tym paskudnym slodzikiem.

 

Tak se myśl:) To całkiem podobnie jak z kablami... Musiałbyś mieć perfumy w takich samych flakonach. A po 10, 20 i więcej próbach - nosek całkiem by zgłupiał - who is who?

 

Lecz chyba czas wracać do tematu.

Kto chętny na testy "drucika", który dosłownie łamie się w palcach?

Konia z rzędem temu, kto napisze o jakiś cechach charakterystycznych...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat
Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat

Ja mam akurat tak: Probuje Cole i podrobe i czuje roznice. Probuje zapach i czuje roznice. Byc moze po czasie smak i zapach podroby rozjada sie jeszcze bardziej, ale miedz to nie ser, cola, czy pizmo. Nie rozjezdzaja sie tak. A nawet gdyby, to porownujesz kable zwykle sklepowe i nie mozesz powiedziec do sprzedawcy, ze oddasz za pol roku jak juz sie dowiedz, ktore chcesz. Podejmujac decyzje robisz to tu i teraz, a tu i teraz dosc latwo rozronic Cole od Polo Cocty, czyJoopa od Jurpa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Gość Gość

(Konto usunięte)
Opublikowano · Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat
Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat

 

 

Kolego.

Trudno jest mieć zamknięte oczy przez tydzień, dwa, a nieraz miesiąc i więcej. Wiele czasu potrzebne jest do dobrego i dogłębnego poznania wpływu tego czy owego kabla (lub innego elementu toru) na całość brzmienia. Co daje, co zabiera?

Pierwsze "wrażenia", często mylne, trwają czasami kwadrans, czasem godzinę, a bywa, że kilka/naście/dziesiąt dni.

Po tym czasie wnioski/spostrzeżenia mogą być zupełnie odwrotne od tych początkowych. I bardzo często tak jest.

Do tego potrzebny jest odpowiedni sprzęt (nie każdy jest "wrażliwy", a raczej jest ich dużo mniej - niż więcej) i MUZYKA, która "pomoże" pokazać różnice...

Nie pozostaje nic innego, jak tylko testować w jeden wieczór kilka kabli, których nota bene NIKT nie zna (zwłaszcza ich wpływu na słuchany system) i... wyciągać daleko idące wnioski:)

Tylko ciężko przy takim testowaniu dociec ile w tym faktycznej różnicy wynikającej z danego kabelka a ile przyzwyczajenia naszego aparatu słuchu.

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat
Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat

Tylko ciężko przy takim testowaniu dociec ile w tym faktycznej różnicy wynikającej z danego kabelka a ile przyzwyczajenia naszego aparatu słuchu.

 

WSZYSTKO jest WZGLĘDNE:)

 

Dlatego, niczego nie testuję. SŁUCHAM:)

Czyli lepiej jest kupić kabelek, który wypadnie najlepiej w krótkich odsłuchach? A co jeśli po czasie ów cudowny kabelek "gra" coraz gorzej? Słuch zaczyna wyławiać niedociągnięcia lub ewidentne wady...

 

Czy już nie dość?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza

He he :)

Wyższa półka to jest z 200zł / metr .

 

Jest jeden ewenement - Qed Ruby za 35zł/metr i u mnie zastąpił kabel za jakieś 500zł/metr .

W tej cenie jeszcze Kimber 4VS czy Reson .

 

Jest też drugi ewenement: Hotline Blue Spiral chyba coś koło 145 PLN/metr.

 

Nigdy nie rozumiałem tego typu argumentacji. Dlaczego wiele czasu? A ile czasu potrzeba, żeby odróżnić kolory, smaki, zapachy...?

 

Ty wielu rzeczy nie rozumiesz co nie przeszkadza Ci snuć wywody. Głównie na tematy o których nie masz pojęcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

(Konto usunięte)
Opublikowano · Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat
Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat

 

 

WSZYSTKO jest WZGLĘDNE:)

 

Dlatego, niczego nie testuję. SŁUCHAM:)

Czyli lepiej jest kupić kabelek, który wypadnie najlepiej w krótkich odsłuchach? A co jeśli po czasie ów cudowny kabelek "gra" coraz gorzej? Słuch zaczyna wyławiać niedociągnięcia lub ewidentne wady...

 

Czy już nie dość?

Nie wiem po co ten ton zukzukzuk.

Ja uważam po prostu inaczej. Jak po wpięciu w system nie słyszę różnic od razu, to rezygnuje z takiej zmiany. Odsłuch paru płyt mi wystarczy. Liczenie na to, że może kiedyś, za tydzień, za dwa, coś nowego usłyszę, to nie dla mnie.

Ale ogólnie kabelek który pokazałeś i cała filozofia z nim związana O.K.

Trzeba by go wypróbować.

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez cir, 25 Września 2013 - Brak powodu
Ukryte przez cir, 25 Września 2013 - Brak powodu

Ty wielu rzeczy nie rozumiesz co nie przeszkadza Ci snuć wywody. Głównie na tematy o których nie masz pojęcia.

Oj Disco(polo)maniac, opinia takiej miernoty jak ty gowno mnie obcodzi, rownie dobrze moglby mnie obrazic pasikonik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez cir, 25 Września 2013 - Brak powodu
Ukryte przez cir, 25 Września 2013 - Brak powodu

Nie obraziłem Cię ani jednym słowem. Po prostu napisałem że nie masz pojęcia o czym piszesz ale to chyba powszechnie wiadomo. Nie było w tym ani cienia agresji jedynie stwierdzenie faktu. Nie stać Cię na nic więcej poza inwektywami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez cir, 25 Września 2013 - Brak powodu
Ukryte przez cir, 25 Września 2013 - Brak powodu

Nie obraziłem Cię ani jednym słowem. Po prostu napisałem że nie masz pojęcia o czym piszesz ale to chyba powszechnie wiadomo. Nie było w tym ani cienia agresji jedynie stwierdzenie faktu. Nie stać Cię na nic więcej poza inwektywami?

Kto powszechnie wie, ze nie mam pojecia o czym pisze? Ty sam, czy ktos jeszcze? Zgloszenie poszlo do moderacji, mam nadzieje, ze znow Cie wywala. Jako kto teraz wrocisz? Mcintosh, Krell.....Nie mam checi uzerac sie juz z takimi jak ty.

 

I zacytuj z pare zdan, w ktorym miejscu nie wiem o czym pisze egocentryku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat
Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat

Nie wiem po co ten ton zukzukzuk.

Ja uważam po prostu inaczej. Jak po wpięciu w system nie słyszę różnic od razu, to rezygnuje z takiej zmiany. Odsłuch paru płyt mi wystarczy. Liczenie na to, że może kiedyś, za tydzień, za dwa, coś nowego usłyszę, to nie dla mnie.

Ale ogólnie kabelek który pokazałeś i cała filozofia z nim związana O.K.

Trzeba by go wypróbować.

 

Ala jaki TON jest w stwierdzeniu "wszystko jest względne", czy też "każdy może słyszeć i robić jak uważa"?

Jeśli żyjesz pierwszym wrażeniem. Ok. to Twoja sprawa:) I nic nikomu do tego.

Ja nie liczę, że usłyszę coś nowego. Ale okazuje się, że po dłuższym słuchaniu można usłyszeć to, co zawsze było (więc nic nowego), ale na początku tego nie usłyszeliśmy...

 

Skończmy już temat, bo już się zaczęło(:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez cir, 25 Września 2013 - Brak powodu
Ukryte przez cir, 25 Września 2013 - Brak powodu

Kto powszechnie wie, ze nie mam pojecia o czym pisze? Ty sam, czy ktos jeszcze? Zgloszenie poszlo do moderacji, mam nadzieje, ze znow Cie wywala. Jako kto teraz wrocisz? Mcintosh, Krell.....Nie mam checi uzerac sie juz z takimi jak ty.

 

I zacytuj z pare zdan, w ktorym miejscu nie wiem o czym pisze egocentryku.

 

Takich jak Ty kultury uczy życie. Niestety te lekcje bywają bolesne ale mają ten jeden skutek że nie ma powrotu do tego co było. Fantastyczny rodzaj terapii który skutecznie oducza chamstwa, bufonady i nadmiernej pewności siebie. Wystarczyło jednym tylko zdaniem, bez ataków i epitetów sprowokować Twoje chore ego żeby wyleciało powietrze z balonika. Jeszcze te chore insynuacje. Nikt nigdy mnie nie wywalił. Znikąd. Jeśli już to grzecznie wyszedłem. Nie razem z drzwiami - tak jak Ty.

 

PS. Jak widzisz mimo Twojego zachowania piszę używając formy grzecznościowej. Ale to już trzeba wynieść z domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez cir, 25 Września 2013 - Brak powodu
Ukryte przez cir, 25 Września 2013 - Brak powodu

Ale to ty prowokujesz, zaczepiasz, jestes chamski, arogancki i masz nature zadymiarza. Ja tu sobie spokojnie pisalem, po co wlazisz i uskuteczniasz prowokacje?? Po jaka cholere pytam sie? Czy ja ci cos zrobilem? Bola cie te punkty, czy co? Przypominam ci ponadto, ze juz raz cie wywalili stad. Wnioskow nie wyciagnales. W akcie laski moderacja toleruje twojego klona. Od teraz za kazdym razem, gdy zobacze ze jestes prowokacyjny lub chamowaty, bede z uporem maniaka zglaszal to moderacji tak dlugo, az wylecisz po raz kolejny. Za wczasu wiec zaloz kolejnego klona, przyda sie na przyszlosc, choc twoj wstretny styl bycia wszyscy szybciutko wyniuchali. I nawet gdybys tu wrocil jako Ladna_Kasia, to po paru zdaniach bedzie wiadomo, ze to ty. Lubisz wylatywac z forow? Okay, chetnie pomoge.

 

PS. nie mam problemow z kultura ani z ludzmi w realnym zyciu, mam za to z toba. Moje bezpieczniki przepalaja sie w kontakcie z pierdolami, ktore tak chetnie i licznie mnozysz.....niczym krolik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez cir, 25 Września 2013 - Brak powodu
Ukryte przez cir, 25 Września 2013 - Brak powodu

Jak widzisz mimo Twojego zachowania piszę używając formy grzecznościowej.

 

Zwykle uzywam formy grzecznosciowej, jakkolwiek nie w przypadku osob, ktore imputuja mi kit i zwyczajnie mnie wkurzaja. Byc moze jestem emocjonalny, ale to szczere emocje, ktore i tak sa lepsze niz udawana poprawnosc polityczna. Chcesz byc mily? To przemilcz swoje mysli, ktore wynikaja z nieustalonych antypatii, miast pisac chamskie komentarze uzywajac formy grzecznosciowej. Obrazanie przez duze "O" to wciaz tylko obrazanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat
Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat

Zanim zaczniesz imputować komuś innemu powinieneś sam przemyśleć swoje zachowanie. Gdybym miał naturę zadymiarza zachowałbym się inaczej i używał inwektyw - tak jak Ty. Widzisz, stwierdzenie że ktoś nie ma pojęcia o czym mówi nie jest chamskim komentarzem. Jedynie dla Ciebie który ma problemy z samym sobą może się wydać chamskie że ktoś śmie powątpiewać w Twoje kompetencje wielkiego guru. Nie obraziłem Cię ani słowem. Te kilka wpisów jedynie zdemaskowało Twoją prawdziwą naturę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat
Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - wpis nie na temat

Wiec ja tez twierdze, ze nie masz pojecia o czym mowisz i do tego jestes murzynem. Papier wszystko przyjmie....Szkoda forum i tematu, milego dnia TOBIE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.