Skocz do zawartości
IGNORED

Kabelki ze szpuli :)


lolo989

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano · Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - trolling i nie na temat.
Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - trolling i nie na temat.

Wiec ja tez twierdze, ze nie masz pojecia o czym mowisz i do tego jestes murzynem. Papier wszystko przyjmie....Szkoda forum i tematu, milego dnia TOBIE.

 

Nie zaczyna się zdanie od "więc" ;-)

 

dostalem propozycje kabelkow Oehlbach LS 214 :)) mial ktos z nimi przyjemnosc :P

 

Przyjrzyj się bliżej kilku innym propozycjom. Oelbach to chyba nie jest to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - trolling i nie na temat.
Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - trolling i nie na temat.

Nie zaczyna się zdanie od "więc" ;-)

Nie zaczyna się "zdaniA"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - trolling i nie na temat.
Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - trolling i nie na temat.

Nie zaczyna się "zdaniA"

 

Fakt ale to tylko literówka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza

Jak jest z ekranowaniem tych kabli?

 

Ekran TV jest z tyłu:)

A tak na poważnie - nie wiem o co pytasz?

 

Czy kabel jest osłonięty/ekranowany od otaczających go pól elektrycznych, magnetycznych lub elektromagnetycznych?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Czy kabel jest osłonięty/ekranowany od otaczających go pól elektrycznych, magnetycznych lub elektromagnetycznych?

 

http://www.sakurasystems.com/products/47cabling.html

Nie, nie m żadnego klasycznego ekranowania, jak to jest np. w przypadku Chord Carnival SilverScreen:

 

screen-01.jpg

 

Zresztą przeważająca większość kabli głośnikowych takiego ekranowania nie posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolo989 polecam Ci kabelki Straight Wire Encore II obecnie ma je ktos wystawione na alledrogo za okolo 600zl pewnie da sie cos potargowac swietny kabel i ma to czego szukasz.

Albo sprawdz starego poczciwego Chord Odyssey dobry kabel za rozsadne pieniadze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W torze, jak i na podłodze - praktycznie ich nie widać....

Nie widzę sensu stosowania nitek 0,4mm jako kabel głośnikowy przy odległościach z 2 metry i większych z prądożernymi kolumnami i mocnymi końcówkami .

Chcąc posłuchać głośno sygnał się w tej nitce zagotuje :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu stosowania nitek 0,4mm jako kabel głośnikowy przy odległościach z 2 metry i większych z prądożernymi kolumnami i mocnymi końcówkami .

Chcąc posłuchać głośno sygnał się w tej nitce zagotuje :)

Zgadzam się.

 

Panowie!

Specjalnie dla Was ugotowałem kilka jaj na tym przewodzie:)

 

Fajne jest (zwłaszcza) to forum:)

Ludziska bez zastanowienia mogą rzucać na ekran swoje "wydumki", ferować wyroki, zamiast po prostu zapytać lub najlepiej - sprawdzić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - trolling i nie na temat.
Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - trolling i nie na temat.

Na tych niektórych zasilających to pewnie można usmażyć kotleta ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza

Specjalnie dla Was ugotowałem kilka jaj na tym przewodzie:)

Pisałem o gotowaniu się sygnału .

 

Podobnie jak Reson .

Fajny kabel pod warunkiem wysokosprawnych kolumn i niewielkich mocy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Specjalnie dla Was ugotowałem kilka jaj na tym przewodzie:)

 

 

i Panie... ;)

 

ekhm... ;)

 

Ja temat cienkich kabli przerabiałam i do nich nie wrócę! ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o gotowaniu się sygnału .

 

Podobnie jak Reson .

Fajny kabel pod warunkiem wysokosprawnych kolumn i niewielkich mocy .

 

No popatrz...

Na nic pisanie, żeby nie klepać w klawiaturkę o swoich przypuszczeniach...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych niektórych zasilających to pewnie można usmażyć kotleta ;-)

Nie oglądałem , ale jak są tak cienkie jak kolumnowe to nie widzę ich u mnie skoro przy włączaniu końcówki czasem wywala mi zabezpieczenie B16 i światło domu przygasa.

Na B10 w ogóle nie szło wzmacniacza załączyć :)

 

Na nic pisanie, żeby nie klepać w klawiaturkę o swoich przypuszczeniach...

Jakich przypuszczeniach ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Panie... ;)

 

ekhm... ;)

 

Ja temat cienkich kabli przerabiałam i do nich nie wrócę! ;)

 

Ja do grubych też nie:)

Straigh Wire Rhapsody S miał 15 mm w kwadracie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nie oglądałem , ale jak są tak cienkie jak kolumnowe to nie widzę ich u mnie skoro przy włączaniu końcówki czasem wywala mi zabezpieczenie B16 i światło domu przygasa.

Na B10 w ogóle nie szło wzmacniacza załączyć :)

 

 

Jakich przypuszczeniach ?

 

Od kilku postów ciągle konfabulujesz na temat rzeczy, o której nie masz pojęcia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekn274

(Konto usunięte)

zukzukzuk-w 100% się zgadzam,nie widzi nie słyszy a komentuje,wczoraj miałem przypadek (tylko tu nie chodzi o przekrój) po przepięciu zwykłego kabelka Chord Silverscren(w tej cenie rewelka do większości systemów-ale trzeba mimo wszystko popróbować) na Chord Epic Twin 8- razy droższy i niestety było strasznie.Zamuliło całe pasmo.Byliśmy w szoku,a słuchałem z Michałem z Audio Academy -konstruktor kolumn ,więc gdy bym to tylko ja słyszał to można by powiedzieć(etam głuchy jesteś i tyle) a tu sam Michał był w szoku(gość pewnie z racji swojej pasji i zawodu na pewno słuch ma) więc zasady nie ma czy droższy czy grubszy cieńszy to do kitu.Niby do dużej mocy poytzebny przekrój większy ,więc jak ma się Chord Carnival ze swoim przekrojem 1,88 do kabli 2,5-3,3 gdzie przy nim bas jest lux a na grubszych jest słabiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku postów ciągle konfabulujesz na temat rzeczy, o której nie masz pojęcia...

zukzukzuk-w 100% się zgadzam,nie widzi nie słyszy a komentuje

Fizyka się kłania - poleca powrót do podstawówki .

 

Miałem trochę kabli - 0,4mm to średnica na sygnałówkę a nie kable do PRĄDOŻERNYCH kolumn i dużych mocy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zukzukzuk-w 100% się zgadzam,nie widzi nie słyszy a komentuje,wczoraj miałem przypadek (tylko tu nie chodzi o przekrój) po przepięciu zwykłego kabelka Chord Silverscren(w tej cenie rewelka do większości systemów-ale trzeba mimo wszystko popróbować) na Chord Epic Twin 8- razy droższy i niestety było strasznie.Zamuliło całe pasmo.Byliśmy w szoku,a słuchałem z Michałem z Audio Academy -konstruktor kolumn ,więc gdy bym to tylko ja słyszał to można by powiedzieć(etam głuchy jesteś i tyle) a tu sam Michał był w szoku(gość pewnie z racji swojej pasji i zawodu na pewno słuch ma) więc zasady nie ma czy droższy czy grubszy cieńszy to do kitu.Niby do dużej mocy poytzebny przekrój większy ,więc jak ma się Chord Carnival ze swoim przekrojem 1,88 do kabli 2,5-3,3 gdzie przy nim bas jest lux a na grubszych jest słabiej.

 

I o to chodzi!

Jeśli ktoś nie słuchał, a komentuje... Ale wówczas byłoby najmniej 90% wpisów mniej. Redaktorzy by płakali:)

 

Oczywiste jest też, że nie wszystkie, nawet dużo droższe kable, kolumny, CD, wzmacniacze, czy co tam jeszcze - zagrają lepiej od tego np. 3 razy tańszego. Wszystko zależy od zestawienia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizyka się kłania - poleca powrót do podstawówki .

 

Miałem trochę kabli - 0,4mm to średnica na sygnałówkę a nie kable do PRĄDOŻERNYCH kolumn i dużych mocy .

 

No popatrz!

Czy Kolega nie przestanie PITOLIĆ na temat rzeczy, o której nie ma pojęcia?

Przyjedź i sprawdź!

W audio, jak i całym życiu zdarzają się rzeczy, o którym fizjologom się nie śniło:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - trolling i nie na temat.
Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - trolling i nie na temat.

 

 

i Panie... ;)

 

ekhm... ;)

 

Ja temat cienkich kabli przerabiałam i do nich nie wrócę! ;)

Słusznie , Zośka. Chociaż powiadają, że może być i cienki - byle by był wariat!!!:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - trolling i nie na temat.
Ukryte przez palton, 7 Października 2013 - trolling i nie na temat.

Słusznie , Zośka. Chociaż powiadają, że może być i cienki - byle by był wariat!!!:)

LOL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Gość maniekn274

(Konto usunięte)

muda 44-może na tej lekcji fizyki akurat nie byłem(wagary) ale czasem tak bywa że teoria nijak ma się do praktyki.Kiedyś ludziska myśleli że to słońce się obraca w około ziemi,a nasz szanowny Kopernik temu zaprzeczył-taki przykład do twojego toku myślenia,i nie musisz być niemiły i wysyłać każdego do szkoły kto się z tobą nie zgadza(albo pokombinował i jest dobrze,lub lepiej a jednak to przeczy zasadom fizyki) takie życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

muda 44-może na tej lekcji fizyki akurat nie byłem(wagary) ale czasem tak bywa że teoria nijak ma się do praktyki.Kiedyś ludziska myśleli że to słońce się obraca w około ziemi,a nasz szanowny Kopernik temu zaprzeczył-taki przykład do twojego toku myślenia,i nie musisz być niemiły i wysyłać każdego do szkoły kto się z tobą nie zgadza(albo pokombinował i jest dobrze,lub lepiej a jednak to przeczy zasadom fizyki) takie życie.

 

Kolega muda44 i koleżanka Zoska mają jak najbardziej rację odnośnie przekroju kabli i fizyki.

Oczywiście nie znaczy to, że należy stosować tylko kable typu pyton dominator, bo w domowym audio nie ma takiej potrzeby i jest to przerost formy nad treścią. Przekroje kabli głośnikowych w ok. 1,5-2 mm2 w zupełności wystarczają, jednakże 0,4 mm2 faktycznie może być za mało przy bardziej "wymagających" elementach czy też chociażby słuchaniu na większym poziomie głośności.

 

I praw fizyki, wzorów, nie da się obejść - jak najbardziej teoria potwierdza praktykę, a nie że ma się nijak do niej. Ot, wystarczy choćby sprawdzić, czy przewodnik przy dużych prądach ulega nagrzaniu...

To właśnie m.in. wynika z fizyki. I to z fizycznych wzorów korzysta się przy projektowaniu nie tylko sprzętu AV, ale też zarówno lokówki do włosów, jak i linii energetycznych!

 

A analogia do Kopernika (nie pierwszy raz zresztą zastosowana tutaj na forum) zupełnie nietrafiona.

"Ludziska" na temat Układu Słonecznego po prostu nie mieli żadnej teorii, bo nie byli ani wykształceni, ani nie mieli możliwości prowadzenia jakichkolwiek badań, obliczeń, testów - była powszechna ciemnota. Taka jest prawda!

I lud przyjmował za aksjomat to, co głosił np. Kościół. A Kopernik był "tylko" osobą (jedną z wielu), która ludzi uświadomiła. On przecież nie obalał żadnych wcześniejszych wyliczeń czy też naukowych teorii - on jako pierwszy je ogłosił, a jedyne, co obalił, to właśnie "gdybanie" lansowane przez Kościół.

Tak samo było chociażby w Starożytnym Egipcie, gdzie kilku zorientowanych w temacie cwaniaczków, pociskało ludowi tezy, że np. bogowie tak na nich się zezłościli, że za parę dni na kilka godzin znikną Księżyc. Bo potrafili wyliczyć, przewidzieć zaćmienie, a ciemny lud nie miał pojęcia o fizyce, astronomii...

Na szczęście od setek lat jest inaczej, ludzkość ogólnie jest wykształcona i większość praw fizyki na przestrzeni dziejów została tylko doprecyzowana, ale nie obalona.

 

PS Trochę się zapętliłeś ;)

"(...) bywa że teoria nijak ma się do praktyki. Kiedyś ludziska myśleli że to słońce się obraca w około ziemi,a nasz szanowny Kopernik temu zaprzeczył. (...)"

 

Pozwolę sobie tylko nieśmiało zauważyć, że Kopernik nigdy nie był w kosmosie, nie widział z góry Ziemi, a to, co ogłosił, stwierdził wyłącznie na podstawie obserwacji innych planet i właśnie teoretycznych obliczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

:) :) a czy był w kosmosie ,czy nie to tylko on wie . :) Nie szkoda ci czasu na takie wywody.Ty już swoją relację na temat wpływu kabli na dzwięk już wyrażałeś w innym wątku chyba więc zero pytań.

 

A co w tym momencie ma moja "relacja na temat wpływu kabli" (? Sic!) do rzeczy?

Nie na ten temat jest w tej chwili rozmowa i jeśli masz ochotę, to odnieś się konkretnie do tego, co napisałem - tak jak ja to zrobiłem w stosunku do Ciebie, a nie posługuj się dygresją, mającą nie bardzo wiadomo co na celu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega muda44 i koleżanka Zoska mają jak najbardziej rację odnośnie przekroju kabli i fizyki.

Oczywiście nie znaczy to, że należy stosować tylko kable typu pyton dominator, bo w domowym audio nie ma takiej potrzeby i jest to przerost formy nad treścią. Przekroje kabli głośnikowych w ok. 1,5-2 mm2 w zupełności wystarczają, jednakże 0,4 mm2 faktycznie może być za mało przy bardziej "wymagających" elementach czy też chociażby słuchaniu na większym poziomie głośności.

 

I praw fizyki, wzorów, nie da się obejść - jak najbardziej teoria potwierdza praktykę, a nie że ma się nijak do niej. Ot, wystarczy choćby sprawdzić, czy przewodnik przy dużych prądach ulega nagrzaniu...

To właśnie m.in. wynika z fizyki. I to z fizycznych wzorów korzysta się przy projektowaniu nie tylko sprzętu AV, ale też zarówno lokówki do włosów, jak i linii energetycznych!

 

A analogia do Kopernika (nie pierwszy raz zresztą zastosowana tutaj na forum) zupełnie nietrafiona.

"Ludziska" na temat Układu Słonecznego po prostu nie mieli żadnej teorii, bo nie byli ani wykształceni, ani nie mieli możliwości prowadzenia jakichkolwiek badań, obliczeń, testów - była powszechna ciemnota. Taka jest prawda!

I lud przyjmował za aksjomat to, co głosił np. Kościół. A Kopernik był "tylko" osobą (jedną z wielu), która ludzi uświadomiła. On przecież nie obalał żadnych wcześniejszych wyliczeń czy też naukowych teorii - on jako pierwszy je ogłosił, a jedyne, co obalił, to właśnie "gdybanie" lansowane przez Kościół.

Tak samo było chociażby w Starożytnym Egipcie, gdzie kilku zorientowanych w temacie cwaniaczków, pociskało ludowi tezy, że np. bogowie tak na nich się zezłościli, że za parę dni na kilka godzin znikną Księżyc. Bo potrafili wyliczyć, przewidzieć zaćmienie, a ciemny lud nie miał pojęcia o fizyce, astronomii...

Na szczęście od setek lat jest inaczej, ludzkość ogólnie jest wykształcona i większość praw fizyki na przestrzeni dziejów została tylko doprecyzowana, ale nie obalona.

 

PS Trochę się zapętliłeś ;)

"(...) bywa że teoria nijak ma się do praktyki. Kiedyś ludziska myśleli że to słońce się obraca w około ziemi,a nasz szanowny Kopernik temu zaprzeczył. (...)"

 

Pozwolę sobie tylko nieśmiało zauważyć, że Kopernik nigdy nie był w kosmosie, nie widział z góry Ziemi, a to, co ogłosił, stwierdził wyłącznie na podstawie obserwacji innych planet i właśnie teoretycznych obliczeń.

 

Dokładnie tak! W zasadzie nic dodać, nic ująć!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie sobie zróbta sami kable sieciowe ze zwykłych drutów podtynkowych 2,5 mm.

Owińcie je w folię aluminiową, wsadźcie w koszulki do przewodów paliwowych.

Do tego porządne wtyki... gwarancja jakości murowana.

 

To nie żart. Sam sobie takie kiedyś zrobiłem.

Nawet założyłem wątek na forum. Były śmichy-chichy, ale też głosy potwierdzające.

To nic nie kosztuje (ze 30 zł), można sprawdzić i porównać z tymi za 500 zł, czy za kilka tysięcy.

 

Naprawdę warto spróbować, a oczy Wam się otworzą pod wpływem uszu. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega muda44 i koleżanka Zoska mają jak najbardziej rację odnośnie przekroju kabli i fizyki.

Oczywiście nie znaczy to, że należy stosować tylko kable typu pyton dominator, bo w domowym audio nie ma takiej potrzeby i jest to przerost formy nad treścią. Przekroje kabli głośnikowych w ok. 1,5-2 mm2 w zupełności wystarczają, jednakże 0,4 mm2 faktycznie może być za mało przy bardziej "wymagających" elementach czy też chociażby słuchaniu na większym poziomie głośności.

 

 

Na podstawie tego, co słyszę, powinienem napisać wulgarnie: w d...e byłeś, g...o wiesz:)

 

Serdecznie zapraszam raz jeszcze - posłuchać! A potem pisać.

Nie klepać w klawisze na podstawie przypuszczeń i domniemań z cyklu "bo tak na świecie ogólnie jest" lub "tak mówi fizyka"...

 

Spokojnej nocy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.