Skocz do zawartości
IGNORED

Jest! Edyta wydała nową płytę!


Muzg

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie mam zupełnie ochoty na tą płytę.

To ciągłe odwlekanie zniechęciło mnie na tyle, że jak Bartosiewicz leci w radio, to zmieniam stację.

 

Aczkolwiek dla fanów to na pewno nie lada gratka. Pod warunkiem, że premiera w ogóle nastąpi. Do pierwszego października jeszcze wszystko może się przecież zmienić prawda? :-) ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydała - tylko po co ?

 

Pewnie dla kasy, co nie zmienia faktu, że ani wielce się nie ekscytowałem na zapowiedzi wydania, ani nie rozczarowałem ich niespełnieniem. Jedyne co mi nie pasowało to może ceny biletów na koncert. Cały czas jestem zafascynowany muzyką z płyt Dziecko, Szok'n'Show, Sen i po przesłuchaniu kilku singli z nowej jestem pozytywnie do niej nastawiony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzg - a ja dzisiaj nie daję rady słuchać starych piosenek Bartosiewicz ... Po latach się nie bronią ... Ni chu , chu ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie ostatnie płyty Edyty były świetne. Z czasem nagrywała coraz lepsze rzeczy, a nie coraz gorsze :) Na płytę czekam niecierpliwie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo odwlekała. Rynek muzyczny tak bardzo się zmienił i jego słuchacze, że chyba tylko najbardziej zagorzali fani Edyty kupią jej płytę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia. Obawiam się,że powtórzy się casus Kate Bush. Też zwlekała dziesięć lat i ... kicha. Płyta Aerial okazała się spektakularną klapą:( czekałem na nią tyle lat a po wysłuchaniu poczułem się, "jakby mnie wyrzucili z harcerstwa, psiakrew...".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stary bej

(Konto usunięte)

Przede wszystkim pierwsze płyty podniosły na tyle wysoko poprzeczkę że po tak długim czasie oczekiwań kolejna może przejść bez echa.

Może to również spowodować zmiana trendów, zapatrywań i oczekiwań odbiorcy.

Jeśli Pani Edyta nie pokaże/zaśpiewa czegoś nowego a zarazem innego i jedynie "powieli" dotychczasowe swoje dokonania zmieniając nieznacznie formę i treść, pozostając nadal przy lekko "zawodzącym" stylu, no to jak powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia. Obawiam się,że powtórzy się casus Kate Bush. Też zwlekała dziesięć lat i ... kicha. Płyta Aerial okazała się spektakularną klapą:( czekałem na nią tyle lat a po wysłuchaniu poczułem się, "jakby mnie wyrzucili z harcerstwa, psiakrew...".

 

Okazała się klapą dla Ciebie. Spektakularną klapą to był album The Red Shoes, natomiast Aerial to powrót w wielkim stylu, płyta otrzymała bardzo wysokie recenzje. Jako zagorzały fan Kate uważam, że to doskonała płyta, drugi LP nawiązuje w najlepszym stylu do The Ninth Wave.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aerial klapą? Przecież to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza płyta w dorobku Kate Bush. Jak różnie można postrzegać świat. A Edyta Bartosiewicz nigdy nie była z mojej bajki, więc płyta jest mi obojętna.

 

Aerial:

 

Allmusic 4/5 stars

BBC (very favourable)

Billboard (favorable)

The Guardian 5/5 stars

The Independent 5/5 stars

Mojo 5/5 stars

New York Daily News (favorable)

The Observer 5/5

PopMatters (7/10)

Q 4.5/5 stars

Rolling Stone 4/5 stars

Slant 4/5 stars

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Okazała się klapą dla Ciebie. Spektakularną klapą to był album The Red Shoes, natomiast Aerial to powrót w wielkim stylu, płyta otrzymała bardzo wysokie recenzje. Jako zagorzały fan Kate uważam, że to doskonała płyta, drugi LP nawiązuje w najlepszym stylu do The Ninth Wave.

Krzysztof - recenzje piszą "różniści"! Pan Pacuła - też:)) I co? Ano - czasem nic z tego nie wynika. W recenzje wątpiłem zawsze a przestałem w nie wierzyć po takim numerze: Lat temu mnóstwo w jednym z krajowych miesięczników ukazała się recenzja którejś (nie pomnę , której ale chyba chodziło o Joshua Tree)płyty U2. Pan recenzent album skopał, schepał i sponiewierał - zarówno wartość artystyczną , jak i jakość nagrania. Po dwóch tygodniach w miesięczniku konkurencyjnym ukazała się recenzja tejże samej płyty . Ochom i achom nie było końca! O które pisma chodzi - nie muszę wyjaśniać. To tyle , jeśli chodzi o recenzje. Teraz znowu o Kaśce Krzak: Red Shoes przemilczmy , bo to knot. Jak zauważyłeś(?) w mojej poprzedniej wypowiedzi - uwielbiałem i dalej to trwa - tę wykonawczynię. Lata czekałem na kolejną jej płytę i po ukazaniu się Aerial poczułem się , jakby mi ktoś coś ukradł... Dlaczego powiedziałem , że to klapa? Otóż , jako się rzekło - recenzje wszelkiej maści mam w dupie. Dla mnie symptomatyczne było , że w sklepie do którego zaglądałem bez mała codziennie - pojawiło się mnóstwo Aerial - w dziale second hand. Po - 2,15 euro sztuka. Było jedno japońskie za osiem - to kupiłem , stąd mam dwa :). Recenzje - swoje , a te cholerne ludziska - swoje!:) Gdy chcę posłuchać PRAWDZIWEJ Kate Bush - sięgam po The Dreaming lub Never For Ever. Na mojej prywatnej liście albumów wszechczasów - Dreaming jest w pierwszej piątce. PS. Ok - przez wzgląd na niegdysiejsze dokonania Pani KB - cofam słowo "spektakularny". Przy "klapie" - pozostaję:) Pozdrawiam i fajnego dnia i weekendu życzę - Jacek. PS II - nawet teraz słucham Aerial i - pozostanę przy swoim. To nudna , nieciekawa rzecz z paroma - owszem - genialnymi chwilami. J.

 

Aerial klapą? Przecież to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza płyta w dorobku Kate Bush. Jak różnie można postrzegać świat. A Edyta Bartosiewicz nigdy nie była z mojej bajki, więc płyta jest mi obojętna.

 

Aerial:

 

Allmusic 4/5 stars

BBC (very favourable)

Billboard (favorable)

The Guardian 5/5 stars

The Independent 5/5 stars

Mojo 5/5 stars

New York Daily News (favorable)

The Observer 5/5

PopMatters (7/10)

Q 4.5/5 stars

Rolling Stone 4/5 stars

Slant 4/5 stars

Już napisałem - oni tęsknili...:) Ja też.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezlitosna Niusia - wyżej zamieściłem oceny tej płyty w różnych mediach. Ja rozumiem, że jeden czy drugi recenzent może dać ciała i źle ocenić album, ale jeśli mamy kilkanaście recenzji i wszystkie co najmniej dobre, to jednak już jakieś wnioski można z tego wysnuć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />Bezlitosna Niusia <br />
Mów mi Jack. Jack Błąd - jeśli chcesz:))) Mego zdania nie zmienię , Kolego Miły. Zapytaj zresztą Panów Recenzentów - co DZISIAJ sądzą o tej płycie? A poza wszystkim - mam kaca , więc proszę na mnie nie krzyczeć!:))) Żartowałem... - Jacek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy siedzą w kieszeni wielkich koncernów...

 

Oczywiście, można sprawę do tego sprowadzić i zakończyć dyskusję. Tylko dziwnym trafem ciągle napotykam się na recenzje, które mieszają płyty z błotem. I to płyty koncernów.

 

Zatem Jack Błąd, życzę spokojnego dnia i lekkiego kaca. Kefir pij. A za recenzentami nie chce mi się dzisiaj biegać, wystarczy że ta płyta sprawia mi przyjemność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to może zwyczajnie - złe płyty som?:) Na marginesie - "duży koncern". Też masz kaca ?:)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo to zwyczajnie złe płyty som. Dlatego dostają marne recenzje. Aerial natomiast dobrą płytą jezd i dlatego dostała dobre recenzje - logiczne.

 

"Duże koncerny" już poprawione, faktycznie mi się udzielił twój stan. Trzeba wiać, bo muszę zachować jako taki pion.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />. Kefir pij.<br />
Znajdź kefir ( nawet niesmaczny) w kraju, gdzie Gainsbourg - to bóg !:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta z rana lepsza niż kefir :)

No właśnie...:) Zobaczymy , jak z tą płytą będzie - bo przecież mowa jest o najnowszej Bartosiewicz , a nie o kefirku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta Aerial okazała się spektakularną klapą:( czekałem na nią tyle lat a po wysłuchaniu poczułem się, "jakby mnie wyrzucili z harcerstwa, psiakrew...".

Kolega chyba tej płyty tak naprawdę nie słuchał, albo coś mu się pomyliło :) Aerial to jedna z najlepszych płyt jakie znam...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coby się koledze "ammagamma" - źle nie żyło - proszę przeczytać , com napisał o Pani Bush. Później - posłuchać po kolei. Pozdrawiam - Jacek. PS - może powinien Kolega zacząć od innych płyt ?:) Miłego - Jacek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 27

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.