Skocz do zawartości
IGNORED

Jest! Edyta wydała nową płytę!


Muzg

Rekomendowane odpowiedzi

Ano słucham Kaśki dość regularnie; oczywiście jej najlepszym artystycznym osiągnieciem jest Never for Ever, Dreaming to już trochę kiepawo...ale w końcu to kwestia gustu, a na Aerial trzeba trochę więcej czasu poświęcić żeby chwyciło, a jak już chwyci...uuu Panie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość miniabyr

(Konto usunięte)

Słyszałem nową piosenkę E. Bartosiewicz . Jeśli jej nowa płyta będzie taka jak ta , zwiastująca piosenka to ja tej płyty nie chcę.Pomysł na aranż jest archaiczny -brzmi jak by została nagrana 15 lat temu. Nie tego oczekiwałem.Co do pani Bush to można wymieniać kolejne tytuł ,lepszych lub gorszych jej płyt. Nie można tylko jej zarzucić ,ze stoi w "artystycznym miejscu".Ok może ostatnie jej pozycje nie są tak ekstrawaganckie jak np. The dreaming ,czy Hounds of love , ale jest to kawał bardzo konkretnej i przemyślanej drogi artystycznej.To nie Doda, która kieruje swoje kawałki dla onanizującego się 13 latka ,lub osobnika na poziomie Foresta Gump'a.Zyczę pani Bartosiewicz więcej artystycznej odwagi, bo popowych , stękających z bólu od wypchanych sylikonem cycków wokalistek strzeż nas panie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na aranż jest archaiczny -brzmi jak by została nagrana 15 lat temu.

 

Mi właśnie to odpowiada, klimat jest podtrzymany, chociaż to trochę taki odgrzewany kotlet.

 

To , com rzekł; baba zrobiła płytę dla nikogo. Na pewno nie kupię; kupi moja żona....:))

 

Można wywnioskować, że masz niskie mniemanie o swojej żonie. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w empiku i udało mi się zakupić płytę. Ciekawe bo u nas w salonie (Jasło) ceny całkiem inne jak na stronie, ale w przypadku tej, było tylko kilka zł więcej. Za to poprzednie 39,99 zamiast 18,99 ze strony - różnica jakby nie patrzeć znaczna.

A teraz wracam słuchać. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam pisać sam do siebie. Od 3 dni słucham nowej płyty i jest całkiem niezła. Nagrana trochę po nowemu, a trochę po staremu. To, co można było usłyszeć w interencie już wcześniej przypomina raczej stare płyty, ale np. Cień, bardzo nowocześnie. Płyta nagrana dynamicznie i tak jak to teraz trochę głośniej, ale nie jest przesterowana - przynajmniej u mnie nie trzeszczy. Cieszę się, że mogę w końcu posłuchać tej płyty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze recenzje b. pozytywne. Nie zdążyłem dziś kupić w empiku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w empiku i udało mi się zakupić płytę. Ciekawe bo u nas w salonie (Jasło) ceny całkiem inne jak na stronie, ale w przypadku tej, było tylko kilka zł więcej. Za to poprzednie 39,99 zamiast 18,99 ze strony - różnica jakby nie patrzeć znaczna.

A teraz wracam słuchać. :)

To normalne. Cena w sklepie internetowym Empiku jest ceną obowiązującą tylko w sklepie internetowym i jeśli zakupy robisz w salonie to dostaniesz ceny, które obowiązują w salonie. I nie ma znaczenia czy jesteś z Jasła, Warszawy czy Gdańska. Wszędzie jest tak samo.

 

Na przyszłość: Jeśli chcesz kupić przedmioty w cenie ze sklepu internetowego i odebrać je w salonie, zakupu musisz dokonać przez www.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MediaM 30zł jakby ktoś chciał taniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że z płytą Edyty będzie dokładnie to samo, co z K.Bush (również uwielbiam!!! ale jej "szczyt" dokonań przypisuję płycie HOUNDS OF LOVE).

Recenzje - są i będą same ochy i achy (przecież nie wypada inaczej), a z odbiorcami będzie gorzej. Nie wszyscy są fanami...

Jeżeli prawdą jest to , co powiedział ostatnio w wywiadzie (a można jej nie wierzyć :-) ) , że materiał nagrała duuuużo wcześniej, a teraz tylko dodała wokale i miksowała - straciłam głos bla bla bla - to niedziwne, że wszyscy wyczuwamy mocno odgrzewany kotlet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem(?) w tym, że niewielu chce!;))

 

troche chetnych sie jednak znalazlo

 

W niespełna dwa dni po swojej premierze album "Renovatio" Edyty Bartosiewicz osiągnął status złotej płyty! Edyta zniknęła na bardzo długo. Powróciła po blisko 15 latach przerwy, a wraz z nią jakość i sens w mainstreamowej muzyce rockowej. "Renovatio" to szósta solowa płyta Artystki, która ukazała się 1 października.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To otą płytę chodzi?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jeszcze nie słuchałem,ale posłucham...może nie jest tak żle...

post-14343-0-74561400-1380831984_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B. dobra płyta. Jest kulturka grania niedostępna dla większości polskich szansonistów środka. Niestety jest głośno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gusta, każdy lubi co innego... ja jestem usatysfakcjonowany. O płytach Cohena też niektórzy mówią że nuda - znowu gusta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największy progres Bartosiewicz zrobiła 10 lat temu w piosenkach "Niewinność" i "Opwieść" więc miąłem duży apetyt na tą płytę. Na szczęście jest ona głównie w takim właśnie klimacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są to świetne kawałki i jak dla mnie ponadczasowe. Aktualnie brzmią dla mnie tak samo pięknie jak kiedyś. "Opowieść" zdaje się nie znalazła miejsca na żadnej z płyt Edyty - ciekawe dlaczego nie ma jej na Renovatio.

 

Pewnie się narażę , ale nie odróżniam jednej piosenki tej pani od drugiej.

 

Bo to trzeba się wsłuchać. ;)

A tak BTW masz to samo, co ja z Anią Dąbrowską.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem fanem Edyty z czasów "Snu". Przesłuchałem nową płytę ze 3 razy i niestety, ale mnie nie przekonuje. Bardzo monotonna i niestety, ale wokalnie słabo, przede wszystkim drażnią mnie te wysokie rejestry, ten damski falset, męczące jest to strasznie, przez co nawet nie za bardzo można skupić się na tekstach i podobnie jak już pisali przedmówcy - wydaje się, że utwory są bardzo podobne do siebie. Brakuje mi tego pazura, większego otwarcia głosu, więcej śpiewu niższym, chrypiącym głosem. Co do realizacji - jakoś tak sterylnie i sztucznie został wokal nagrany, czasem miałem wrażenie jakby na siłę "wklejony" do muzyki. Jak na razie jedyny plus tej płyty, to ciekawa i charakterystyczna gra basisty - Michała Grotta (wcześniej już go słyszałem w produkcjach jazzowych).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są to świetne kawałki i jak dla mnie ponadczasowe. Aktualnie brzmią dla mnie tak samo pięknie jak kiedyś. "Opowieść" zdaje się nie znalazła miejsca na żadnej z płyt Edyty...

 

"Krąży" flac po sieci z "opowieścią", jest np na chomiku :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA słucham po raz pierwszy! Obawiałem się, że będzie jak Chinese Democracy no i jest jak Chinese Democracy. Głosu Edyty mógłbym słuchać jednak zawsze i wszędzie - dla mnie mogłaby nagrać płytę bez instrumentów. Pierwszy kawałek, który mi się spodobał to kawałek 8, przy okazji zauwazyłem, że jest tam pierwsze chyba solo na płycie. Tzn. podejrzewam, że jakieś może były wcześniej, ale że uleciały mojej uwadze to wniosek jest jeden - nie warte zapamiętania. 7 tracków przeleciało, trochę trąci myszką momentami, bo brzmienia modne 10-15 lat temu do dziś zostały zajechane na śmieć. Track8 to miód na moje serce, piękny utwór, tego mi trzeba :) Słucham dalej, jeszcze 5 tracków przede mną...

 

W najgorszym wypadku zapętlę track8 13 razy i napiszę, że nowa Edyta jest bardzo dobra :>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 tracków przeleciało, trochę trąci myszką momentami, bo brzmienia modne 10-15 lat temu do dziś zostały zajechane na śmieć. Track8 to miód na moje serce,

No to mogła nagrać singla bez tych całych ceregieli !:)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.