Skocz do zawartości
IGNORED

kolumny podłogowe do 10.000


Propheta

Rekomendowane odpowiedzi

Usher Dancer Mini-2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) używki do kupienia w założonym budżecie i wysoki WAF :-)

W Twoim typie muzyki i na założonej powierzchni sprawdzają się znakomicie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dochodzi jeszcze element ekonomiczny, tj możliwość późniejszej odsprzedaży. Kto kupi później głośnik "z piątej ręki"?

Mini Utopie w dobrym stanie i w normalnej cenie? Prawdopodobnie każdy kogo na nie stać.

Z piątej czy dziesiątej ręki, to nie ma żadnego znaczenia, jeśli są zadbane i normalnie kosztują.

 

Zwłaszcza, że ta używana UTOPIA (nie wiem ilu letnia) kosztuje prawie tyle, co nowe kolumny z górnej półki.

Sądzę, że często sprzedający kolekcjonerzy w tym zakresie nieco przesadzają...

Nowe Mini ze standami kosztowały prawie 30.000zł a dzisiaj można taki komplet kupić za 1/3 detalicznej ceny.

Nie wiem gdzie jest tutaj przesada, skoro normalne ceny na używany sprzęt audio to ok. 50% cen katalogowych.

Ty sądzisz, że to za dużo, a każdy kto je u siebie miał Ci powie, że w tych pieniądzach nic nie ma startu do Mini,

zwłaszcza jak postawisz obok nich jakiekolwiek nowe kolumny, które w sklepie tyle samo kosztują.

Oprócz tego, że je zagłuszą wątpliwych lotów niby basem, to o całej reszcie nawet nie ma co gadać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"a po polsku to nie łaska" dostałeś nie dlatego, że wtrącasz wyrażenia z angielskiego bo to jest raczej normalne na forach, dostałeś to za ortografa i ogólną składnię twoich wypocin

 

miodek zapisz sie na fora poprawnej ortografii i tam se mondruj :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Panowie moja katorga dobiegła końca. Sonus faber liuto. Póki co się grzeją ze starym luxmanem 5l15. Czekają na mojego vincenta, którego pożyczyłem na odsłuchy.

Napiszę tak. Jest bardzo dobrze. Jaśniutka góra. Super stereofonia. Jednak myślę że z vincentem bas będzie jeszcze bardziej " jebitny" niż jest obecnie.

Bardzo dziękuję za sugestie, krytykę i opinie. Każdy z podanych przez Was modeli głośników był przeze mnie gruntownie "internetowo" przebadany. A niektóre nawet nausznie. Za wieloma głośnikami, które wymieniliście nadal się rozglądam.

Powoli przymierzam się do wzmaka tranzystorowego do tych sonusów ( już nie hybryda). Ale z dźwiękiem zbliżonym do lampy. Macie jakieś sugestie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.