Skocz do zawartości
IGNORED

Czy TO może być hi end...?


slaaawek

Rekomendowane odpowiedzi

Nowość....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość amidas

(Konto usunięte)
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 28 Września 2013 - personalny atak + odpowiedzi
Ukryte przez misiomor, 28 Września 2013 - personalny atak + odpowiedzi

Jeśli cena będzie oscylowała w okolicach 100 kzł to bez wątpienia hi-end pełną gębą jak nic ;-).

Mimo tego że wygląda toto na marketowy bubel.

Zapytaj Paltona on w kwestiach Hajenda jest niczym Dalajlama dla wyznawców buddyzmu.

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 28 Września 2013 - personalny atak + odpowiedzi
Ukryte przez misiomor, 28 Września 2013 - personalny atak + odpowiedzi

Jeśli cena będzie oscylowała w okolicach 100 kzł to bez wątpienia hi-end pełną gębą jak nic ;-).

Mimo tego że wygląda toto na marketowy bubel.

Zapytaj Paltona on w kwestiach Hajenda jest niczym Dalajlama dla wyznawców buddyzmu.

 

 

... kolego czyli cena jest wyznacznikiem klasyfikacji hiend - hifi?

Tytuł jest prowokacyjny ale nie ukrywam, że oczekuję mądrych wpisów a nie typu " wygląda marketowo"...

Wiele sprzętów wygląda jeszcze gorzej ale za to jak grają

 

ps. cena tego X30 to 4500zł bez dysku - ponoć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Gość amidas

(Konto usunięte)
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 28 Września 2013 - personalny atak + odpowiedzi
Ukryte przez misiomor, 28 Września 2013 - personalny atak + odpowiedzi

kolego czyli cena jest wyznacznikiem klasyfikacji hiend - hifi?

 

Kolego za takie pieniądze to się kupuje....koty i inne pierdoły.

Ale jeśli chcesz naprawdę wiedzieć czy to hi-end wklej zdjęcie "rozebrane". Jest tu taki jeden który na tej podstawie powie i czy to chłam, czy coś zacnego. Bądź też podpowie jak z koziej dupy zrobić trąbkę.

I uważałbym z tą prowokacją. Przyjdzie PAN i pozamiata ;-)

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 28 Września 2013 - personalny atak + odpowiedzi
Ukryte przez misiomor, 28 Września 2013 - personalny atak + odpowiedzi

Kolego za takie pieniądze to się kupuje....koty i inne pierdoły.

Ale jeśli chcesz naprawdę wiedzieć czy to hi-end wklej zdjęcie "rozebrane". Jest tu taki jeden który na tej podstawie powie i czy to chłam, czy coś zacnego. Bądź też podpowie jak z koziej dupy zrobić trąbkę.

I uważałbym z tą prowokacją. Przyjdzie PAN i pozamiata ;-)

 

 

Po raz kolejny kolego dam do zrozumienia, że tytuł to pytanie... choć oczywiste, że bez odsłuchu to przypuszczenia co do hi-endu, jednak w linku do urządzenia zawartych jest sporo informacji, na podstawie których już coś można wywnioskować być może. Postem chciałem poinformować o tej nowości i skłonić do refleksji czy warto inwestować w aurendery itp... czy też może przykładowo powyższe urządzenie zaprezentuje coś godnego.

A zdjęcia rozbierane to proponuję oglądać ale zupełnie w innym aspekcie:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Gość amidas

(Konto usunięte)
Opublikowano · Ukryte przez misiomor, 28 Września 2013 - personalny atak + odpowiedzi
Ukryte przez misiomor, 28 Września 2013 - personalny atak + odpowiedzi

>>kolego albo Ty nie łapiesz (a to byłoby najlepsze), albo faktycznie traktujesz temat z powagą przysięgi harcerskiej.

Ja rozumiem że Ty pytasz, ale nie rozumiesz że to nie ten dział. Hi-end to dla większości to prestiż, reperowanie własnego ego, a jak do tego pisze się elaboraty o wpływie księżyca to wiedza jest najmniej ważna. Muzyka też.

I jeśli nie zrozumiałeś zdjęcia rozbieranego w kontekście tego że ma to obejrzeć "fachowiec" >>no cóż nie pogadają z Tobą.

Odnośnik do komentarza

Bez żadnej filozofii, po prostu NIE

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że jak na violetowym blogu pojawi się recenzja tego coctajla to rozwieje wszelkie wątpiwości i już oficjalnie dowiemy się że to haj-end, nowa era i rekomendacja i nikt nie będzie żył złudzeniami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna rzecz, ladnie się prezentuje.

Podlaczyc do dobrego DAC, posluchac i wtedy można ocniac.

Mysle , ze najblizsza konkurencja to Olive , tam tez pojawil się model One, taki "wszystkomajacy".

Ten Cocktail po dodaniu dyskow będzie cenowo konkurowal z Olive 3 HD / 4HD.

Czy to ma zadatki na hiend ? nie wiem , cenowo jest plasowany w strefie dobrego hifi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowość....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Dla jednego będzie -dla drugiego nie bedzie.....................najlepiej to se kup te cacko i opisz wrażenia-bo bez odsłuchy sie nie da.

Możesz zameilować do Pana Pacuły niech nam zrobi testa tego czegoś.

Poza tym nikt za Ciebie nie będzie karku nadstawiał-chcesz wiedzieć dokladnie i szybko to sobie kup to urzadzenie-bo ja na plikach sie nie znam.

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość amidas

(Konto usunięte)
Opublikowano · Ukryte przez palton, 28 Września 2013 - Wpis obraźliwy i nie na temat.
Ukryte przez palton, 28 Września 2013 - Wpis obraźliwy i nie na temat.

Widzę że Palton sobie mnie upodobał i wycina wszystko niczym drwale z Kanady. Palton jesteś żałosny, ale co mam poradzić...pracuj, pracuj chłopcze.

 

;-)

Odnośnik do komentarza

Bez żadnej filozofii, po prostu NIE

 

a mozesz rozszerzyc tak kategoryczna wypowiedz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co?

Zresztą i bez rozszerzania widać i czuć, że nie END, co najwyżej proste zbite do kupy całkowite HI FI.

Kupić tylko kolumienki i grać.

 

Bez uniesień i filozofii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownicy+

Podobne urządzenie SBT wielokrotnie zagrało lepiej niż Wadia 381i (50kzł) oraz inne tradycyjne transporty. Kasa nie gra, ale wielu trudno w to uwierzyć, jednak pomału następuje zmiana myślenia. Szkoda tylko, że tak późno... zanim udało się zaszczuć gutekbulla, który wybrał SB zamiast drogich transportów tradycyjnych, w tym DCSa.

Pouczająca lektura

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz dobrego i sprawdzonego all-in-one?

Kup SONOS ZP-120.

Tanie i dobre, sporo ludzi tego używa.

 

szukam dokładnie czegoś jak ten nowy coctailaudio x30... nie chodzi o to aby było tanie i używane przez wielu ludzi, chodzi o to aby trafić na dobre źródło, wygodę, funkcjonalność z możliwością rozbudowy...aby czuć zadowolenie z zakupu

 

dlatego tutaj napisałem o tym urządzeniu, ponieważ wkur.... mnie jak jedynym wyznacznikiem jakości jest cena i co niektórzy już oburzeni nową myślą - że kasa nie gra...

 

oczywiście każdy sprzęt należy dobrać, odsłuchać i w tym przypadku może okazać się kicha, ale lepiej mieć większy wybór - dlatego też napisałem o x30 tutaj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano · Ukryte przez palton, 28 Września 2013 - trolling i nie na temat.
Ukryte przez palton, 28 Września 2013 - trolling i nie na temat.

 

 

oczywiście każdy sprzęt należy dobrać, odsłuchać i w tym przypadku może okazać się kicha, ale lepiej mieć większy wybór - dlatego też napisałem o x30 tutaj

 

Lubie kichę z cebulką z patelni podsmażona na smalcu ze skwarkami do tego seta i koniecznie razowy i kwaszony swojski

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza

Podobno "pliki to śmieci" podobno ;-)

..i nie są to słowa moje a Rogera Adamka z RCM-u ;-)

 

Byłem kilka dni temu u niego i my poruszyli momentem krótkim ten temat..

On uważa "sewery muzyczne" jako dobry "podkład" do picia piwa, natomiast w żadnym razie jako w pełni satysfakcjonującego odsłuchu heh ;-) nie wiem, być może po prostu zblazowany facet już jest poprzez ciągłe przebywanie z "królami High Endu" :-D całkiem to możliwe ;-)

 

Powiedział nawet, że mój staruszek Naim 5 gra podłączony do kondycjonera sieciowego lepiej aniżeli serwer Aurendera za 60kzł ! gdyż jego znajomy takowy posiada i.. jeden śmiech na sali jak opowiadał!

 

Wierzyć mu? ;-)

 

PS. Aż mi teraz głupio bo wychodzi na to, że go przypadkiem nieźle "obsmarowałem" na tutejszych naszych łamach :-D

..i albo facet wciska kity, ( a chyba nie jest to jego celem zamierzonym bo sam jako dystrybutor oferuje sprzęty sieciowe marki Trigon ) albo najzwyczajniej tak po prostu jest ;-)

 

hmm...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

thomassek - zamiast się zastanawiać, czy wierzyć Rogerowi na słowo, czy nie po prostu posłuchaj u Niego setu opartego na SME30, albo Kuzmie XXL a potem któregoś z topowych plikograjów ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frantz i tu Cię zaskoczę bo odsłuchiwałem ostatnio u niego właśnie co nieco z tych "audiofilskich frykasów".. ( poza "plikograjkiem" ;-) )

 

Na podtrzymanie wiarygodności przesyłam zdjątko :-)

( Mam nadzieję, że będzie mi to bezwstydne swawolenie w tym wątku wybaczone Panie slaaawek ;-) )

 

..i z takim gramofonem przyszło mi wtedy flirtować..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Obcowanie z nim to niezapomniane przeżycie.. dźwięk taki że kopara opadała ;-)

Nawet nie potrafiłem się słuchając jego kontolować hehe muzyczne niebo dosłownie ;-)

..ale też nierealnie wycenione ( jak na moje "gusta" ) ;-)

 

To był naprawdę realny przekaz.. "żywy", gęsty, namacalny bo organiczny heh..

 

Dynamika była po prostu jak ten dynamit..

Wyczekiwanie każdego dźwięku było wspaniałym przeżyciem.. ehh magia analogu ;-)

Żadna "cyfra" nie dostarczy nam takiej wspaniałości przekazu co potrafi konkretnie ten gramiak :-)

 

 

..tymczasem prosiłbym już PISAĆ NA TEMAT WĄTKU bo mnie slaaawek naprawdę odstrzeli za to :-D :-)

post-36108-0-77122700-1380382621_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem więcej info o Coctailaudio X30

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie jest High-End.

I nie chodzi o to jak to pięknie gra i ile kosztuje. Mój nettop tez pięknie "gra" ;) a High-Endem go nie nazwę.

High-End to jest coś zupełnie innego.

Ale było o tym pisane już milion razy.

Tylko powtórze, że jakość dźwięku (jaka by nie była) nie ma tu nic do rzeczy.

Urządzenie może grać LEPIEJ niż High-Endowe klocki a wcale High-Endem nie będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie jest High-End.

I nie chodzi o to jak to pięknie gra i ile kosztuje. Mój nettop tez pięknie "gra" ;) a High-Endem go nie nazwę.

High-End to jest coś zupełnie innego.

Ale było o tym pisane już milion razy.

Tylko powtórze, że jakość dźwięku (jaka by nie była) nie ma tu nic do rzeczy.

Urządzenie może grać LEPIEJ niż High-Endowe klocki a wcale High-Endem nie będzie.

 

w takim razie jaki jest sens hiendu? nie potrafimy go zdefiniować czy to sprawa uznaniowa?

bo jeśli tak to dlaczego takie kategoryczne stwierdzenia? "nie jest", "nie będzie..."

 

pewnie każdy ma swój własny hiend

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio to doznania subiektywne, dlatego tak wiele opinii na temat tego samego klocka. Dlatego też nie ma co kierować się tym, co ktoś sądzi na temat danego elementu toru. Pomijam w tej kwestii całą konfigurację.

Natomiast, teoretycznie, jeśli byś słuchał zestawu za 10 tys i za 100 tys i ten za 10 tys zagra tak jak w realu brzmi np gitara akustyczna, a ten za 100 tys już nie, to co będzie dla Ciebie high end'em?

Dlatego high end'em nie sa urządzenia kosztujące setki tysięcy, ale urządzenia, które w naszym subiektywnym odczuciu grają tak jak w "naturze". A czy rzeczywiście tak grają? Któż to wie, jeśli wszystko jest subiektywne, a my jesteśmy inni...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio to doznania subiektywne, dlatego tak wiele opinii na temat tego samego klocka. Dlatego też nie ma co kierować się tym, co ktoś sądzi na temat danego elementu toru. Pomijam w tej kwestii całą konfigurację.

Natomiast, teoretycznie, jeśli byś słuchał zestawu za 10 tys i za 100 tys i ten za 10 tys zagra tak jak w realu brzmi np gitara akustyczna, a ten za 100 tys już nie, to co będzie dla Ciebie high end'em?

Dlatego high end'em nie sa urządzenia kosztujące setki tysięcy, ale urządzenia, które w naszym subiektywnym odczuciu grają tak jak w "naturze". A czy rzeczywiście tak grają? Któż to wie, jeśli wszystko jest subiektywne, a my jesteśmy inni...

 

dokładnie o to mi właśnie chodzi.... dobra wypowiedź, sensowna....

zatem dla cena nie "gra" tylko subiektywne odczucia, nastrój, każdy ma inną percepcję....idąc dalej zakładka pt. hiend nie ma sensu - bo świadomość ducha, pewien stan zadowolenia z odbioru wrażeń odsłuchowych.

 

wracając do urządzenia, uważam osobiście, że jest ciekawe i w połączeniu z interesującym dac'iem może sie obronić:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />Powiedział nawet, że mój staruszek Naim 5 gra podłączony do kondycjonera sieciowego lepiej aniżeli serwer Aurendera za 60kzł ! gdyż jego znajomy takowy posiada i.. jeden śmiech na sali jak opowiadał!<br />

 

Kolejny audiofil , w dodatku zawodowiec , który opinie o sprzęcie opiera na zdaniu znajomego:)

Poza tym jego opinia o plikach nie budzi zdziwienia, skoro sam jest producentem bardzo chwalonych phonostage'ow i dystrybutorem sprzętu do odtwarzania winyli.

Nie widziałem w jego ofercie dobrego sprzetu do odtwarzania plikow.

Rozmawialem kilka razy z Panem Adamkiem , ma dosyć autorytarny sposób przedstawiania swoich opinii, raczej nie toleruje sprzeciwu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.