Skocz do zawartości
IGNORED

Czy LINN MAJIK DS-I zagra lepiej niż mój zestaw Marantza?


vege81

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy Linn Majik DS-I zagra dużo lepiej niż mój zestaw Marantza PM 7003 oraz Marantz SA 7003? Czy przeskok jakościowy w brzmieniu będzie "kilku-kilkunastoprocentowy"? Miałoby to zagrać obecnie z kolumnami B&W CM 1.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zagra lepiej bo nie słyszałem tego Lina.

Wiem natomiast że żeby się dowiedzieć powinieneś go wypożyczyć do siebie do domu i sam ocenić.

Ktoś ci może powiedzieć że gra o wiele lepiej ale to w jego systemie i w jego odczuciu.

U ciebie może zagrać zupełnie odwrotnie.

Innej drogi nie ma...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linn to obiektywnie lepsze urządzenie, jednak czy w Twojej konfiguracji z kolumnami B&W będzie bardziej Ci dźwięk odpowiadał, to już zależy od Twoich indywidualnych preferencji.

Napisz więcej szczegółów, jakie gatunki muzyczne słuchasz, jakie preferujesz brzmienie oraz co podoba Ci się, a co zmieniłbyś w brzmieniu aktualnej konfiguracji.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie warto spróbować, linn jest sam z siebie dość stonowany i kto wie, czy B&W nie ożywią przekazu i w efekcie nie podpasują. Ja bym spróbował. Zresztą jest na forum kolega, który z powodzeniem słuchał muzyki z systemu linna i kilku typów kolumn B&W, McGege - napisz do niego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.