Jump to content
IGNORED

Linn Pretek - przedwzmacniacz - opinie

b.g.mayday

Recommended Posts

Czy miał ktoś doczynienia z przedwzmacniaczem linn pretek ? Jest to już dosyc stara konstrukcja i mozna ją kupić w dobrych pieniądzach. Czy wnosi coś dobrego do systemu? . Czy wniosła by coś nowego zamiast sekcji przedwzmacniacza w AUDIOLAB M-DAC , może nie warto zawracać sobie nią głowy ? Czekam na sugestie .........

• 3 months later...

Witam. jestem szczęśliwym posiadaczem tego preampa. mam go podpięty do systemu z Audio Note P2 i kolumienkami Snelami. Jest to stara dobra szkoła którą obecnie można kupić za dobre pieniądze na rynku wtórnym. Co mnie w nim się w nim podoba to bardzo dobrze rozbudowana sekcja phono na mm i mc. Jestem miłośnikiem czarnej płyty więc ten preampik przypadł mi do gustu. Dźwięk jest muzykalny z zachowaniem niezłej stereofonii i powietrza. moim zdaniem jeżeli lubisz dźwięk muzykalny, poukładany bez przebarwień to może ci sie spodobać, a jeżeli podepniesz gramofon to potrafi niezłe pokazać swoje oblicze. Duży pozytyw, gorąco poleca.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.