Jump to content
IGNORED

Nokia 6700 + słuchawki Mini Jack

szymon1977

Recommended Posts

Nokia 6700 nie posiada wyjścia Mini Jack. Znalazłem na necie taką oto przejściówkę Micro USB -> Mini Jack. Czy to będzie działać? Czy telefon wykryje, że są podłączone słuchawki i puści dźwięk na wyjście?

2373.jpg

Posiadam słuchawki, których dźwięk mi odpowiada Sony MDR-ZX300. Czy jest możliwość połączenia ich z Nokią 6700?

A jeżeli nie to jakie niedrogie słuchawki polecacie? Zaznaczam, że te grają dość delikatnie, bez dużej ilości basu i na tym najbardziej mi zależy. Czy każde słuchawki Bluetooth będą współpracować?

Znalazłem, takie coś na allegro, dedykowane do modeli 8600 i 6500c produkowanych w tym samym okresie co 6700. Z opisu wynikałoby, że to dokładnie to o co mi chodzi.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Mam złe doświadczenia z takimi przejściówkami- większość ma tak tragiczną jakość, że po tygodniu użytkowania nie nadaje się do niczego. Szukaj tylko oryginalnych akcesoriów Nokii. Ze słuchawek natomiast polecam AKG K-402, wpiszą się w Twoje preferencje dźwiękowe. Używam ich czasem z Nokią 2700 i jestem bardzo zadowolony, w dodatku fajnie się składają, nie zajmując wiele miejsca.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.