Jump to content
IGNORED

Subwoofer Creative

lunasky

Recommended Posts

Witam. Mam problem zwiazany z wlasną niewiedza. Posiadam zestaw glosnikóww Creative Inspire T3030. Niestety w subwooferze padlo gniazdo audio. Za duzo roboty z jego wymienieniem - o ile w ogole to mozliwe. Chce wiec kupic nowy subwoofer. Znalazlam jeden, ale nowszy niz moj - Creative Inspire P5800. I mam pytanie czy waszym zdaniem bedzie on kompatybilny z moimi glosnikami? W starym sprzecie mam dwa oddzielne wejscia na glosniki, jedno do kontroli glosnosci, jedno do pradu(12V?) i tylko JEDNO wejscie audio. W subwooferze ktory chce kupic jest AZ TRZY wejscia audio (why?) i cztery na glosniki (reszta pozostaje z tego co pamietam ta sama). Czy musza byc podlaczone wszystkie wejscia audio? Czy moj jeden kabel wystarczy by moc korzystac z potworka? Bo jestem zdania ze moje dwa glosniki wystarcza mimo ze sa 4 wejscia. Prooosze o szybka pomoc, bo ciezko mi juz bez ladnego dzwieku zyc :( Poradzcie biednej kobiecie :P

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.