Jump to content
IGNORED

Dobranie wzmacniacza i głośników

exael1

Recommended Posts

Witam obecnie mam 2 kolumny podłączone pod dość starą wieże i dalej do PC Basy 80W soprany i gwizdki nie wiem dokładnie lecz nie o to chodzi:) Membrany od basów się porozrywały już dość dawno lecz głośniki grały dość ładnie od nie dawna rozerwały się jeszcze bardziej co jest strasznie drażniące

ponieważ słychać przy muzyce z lepszym basem charczenie tych głośników dlatego chciał bym też zmienić je na coś lepszego chciał być kupić wzmacniacz jak i głośniki nie chce kupopwać zestawów typu 5:1 typowych głośników do pc ponieważ uważam że są zbyt słabe dlatego też proszę was o polecenie jakiegoś zestawu. mile widziane linki do allegro bądź też zdjęcia i ceny poszczególnych części.

Po prostu bardzo lubie słuchac głośno muzyki i z konkretnym basem lecz wcześniej nie było mnie stać na nic lepszego teraz pracuję i zależy mi aby kupić coś fajnego z czego będę zadowolony z góry dzięki za pomoc.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.