Skocz do zawartości
IGNORED

Dobranie wzmacniacza i głośników


exael1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam obecnie mam 2 kolumny podłączone pod dość starą wieże i dalej do PC Basy 80W soprany i gwizdki nie wiem dokładnie lecz nie o to chodzi:) Membrany od basów się porozrywały już dość dawno lecz głośniki grały dość ładnie od nie dawna rozerwały się jeszcze bardziej co jest strasznie drażniące

ponieważ słychać przy muzyce z lepszym basem charczenie tych głośników dlatego chciał bym też zmienić je na coś lepszego chciał być kupić wzmacniacz jak i głośniki nie chce kupopwać zestawów typu 5:1 typowych głośników do pc ponieważ uważam że są zbyt słabe dlatego też proszę was o polecenie jakiegoś zestawu. mile widziane linki do allegro bądź też zdjęcia i ceny poszczególnych części.

 

Po prostu bardzo lubie słuchac głośno muzyki i z konkretnym basem lecz wcześniej nie było mnie stać na nic lepszego teraz pracuję i zależy mi aby kupić coś fajnego z czego będę zadowolony z góry dzięki za pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.