Jump to content
IGNORED

Pass Aleph M a nowe kondensatory?

pmcomp

Recommended Posts

Ja poszukałbym jakiś bardziej "przemysłowych" markowych kondensatorów low ESR na 105 st. z racji ciepła i ciągłego poboru sporego prądu, może nawet niższej pojemności i zrobił z nich stoswoną baterię. Wzmacniacze w czystej klasie A są chyba mniej wrażliwe na "audiofilskie" kondensatory w zasilaczu. Taka jest moja opinia.

Pozdro

Jeśli w sumie jest 4 x 22000uF to wyższa pojemność nie wiele już daje.

Generalnie nie spodziewałbym się tego co piszę sprzedawca, czyli że daje nam niezwykłą detaliczność i przestrzenność

Monitor Audio RX8, RX Center, Silver 1; DAC : 8-ch DIYINHK ES9016, XMOS Multichannel; Power AMP : 6-ch TPA3255

Napisano wczoraj, 15:58

Witam,

czy do passa Aleph M warto zastosowac te kondy:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) zamiast dotychczasowych 22000uF 35V SAMWHA?

Pozdro

Znam właściciela tego sklepu osobiście i przy jednej z rozmów bardzo je polecał . A zna się na rzeczy .

Ja poszukałbym jakiś bardziej "przemysłowych" markowych kondensatorów low ESR na 105 st.

Też dobry pomysł ale można i te z linka dać w większej ilości i mniejszej pojemności .

Jeśli w sumie jest 4 x 22000uF to wyższa pojemność nie wiele już daje.

W mojej 80W końcówce w klasie A jest kilkadziesiąt elektrolitów o pojemności 350 000uF .

W mojej 80W końcówce w klasie A jest kilkadziesiąt elektrolitów o pojemności 350 000uF .

Do Pass Aleph M który ma tylko 10W nie ma co porównywać.

Monitor Audio RX8, RX Center, Silver 1; DAC : 8-ch DIYINHK ES9016, XMOS Multichannel; Power AMP : 6-ch TPA3255

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.