Jump to content
IGNORED

Mini wieża/amplituner+kolumny 3000zł


jjack

Recommended Posts

Jako iż zbliżają się moje urodziny postanowiłem sobie sprawić jakieś kolumny więc zacząłem się nad czymś rozglądać no i w oko wpadła mi wieża Yamaha Pianocraft MCR-840 + SUB YST-FSW150 gdyż słuchałem jej w sklepie i barrdzo spodobało mi się jej brzmienie, ale mam co do niej zastrzeżenia tzn. konkurencja oferuje m.in takie funkcje jak AirPlay co było by dla mnie dużą wygodą. Czy do 3000zł dało by radę kupić amplituner z airplay+dvd i jakieś kolumny lub mini wieże ? Od dźwięku oczekuję dynamiki,przyjemnego basu no i bogatego dźwięku. Będzie to grać w pokoju 16m2 mało umeblowanym.

Link to comment
Share on other sites

Teraz zauważlem że do Yamahy można kupić nakładke która sie wklada do tej stacji na iphona i mozna przesylac strumieniowo muzykę przez bt czyli spełnia już moje wymagania. Wcześniej miałem bardziej ograniczony budżet i chciałem kupić bolero 200+rotel ra971 ale doszło troche pieniędzy no i pytanko czy za 3k już bez tych wszystkich funkcji tylko ampli/wzmacniacz+kolumny uzywane/nowe dało by się coś dużo lepszego złożyć?Jeżeli używane kolumny to muszą być chociaż ładne a jeżeli będą nowe wygląd nie ma znaczenia. Między bolero a yamaha duza roznica by byla, yamaha oczywiscie z subem?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.