Skocz do zawartości
IGNORED

Mini wieża/amplituner+kolumny 3000zł


jjack

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż zbliżają się moje urodziny postanowiłem sobie sprawić jakieś kolumny więc zacząłem się nad czymś rozglądać no i w oko wpadła mi wieża Yamaha Pianocraft MCR-840 + SUB YST-FSW150 gdyż słuchałem jej w sklepie i barrdzo spodobało mi się jej brzmienie, ale mam co do niej zastrzeżenia tzn. konkurencja oferuje m.in takie funkcje jak AirPlay co było by dla mnie dużą wygodą. Czy do 3000zł dało by radę kupić amplituner z airplay+dvd i jakieś kolumny lub mini wieże ? Od dźwięku oczekuję dynamiki,przyjemnego basu no i bogatego dźwięku. Będzie to grać w pokoju 16m2 mało umeblowanym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zauważlem że do Yamahy można kupić nakładke która sie wklada do tej stacji na iphona i mozna przesylac strumieniowo muzykę przez bt czyli spełnia już moje wymagania. Wcześniej miałem bardziej ograniczony budżet i chciałem kupić bolero 200+rotel ra971 ale doszło troche pieniędzy no i pytanko czy za 3k już bez tych wszystkich funkcji tylko ampli/wzmacniacz+kolumny uzywane/nowe dało by się coś dużo lepszego złożyć?Jeżeli używane kolumny to muszą być chociaż ładne a jeżeli będą nowe wygląd nie ma znaczenia. Między bolero a yamaha duza roznica by byla, yamaha oczywiscie z subem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.