Skocz do zawartości
IGNORED

Czy Hifiman EF2A da radę Hifiman HE-400


Szymon Zawadzki

Rekomendowane odpowiedzi

Mam te sluchawki od miesiaca i graja super nawet z Ipoda Touch, uzywam z Macbookiem + V-Dac. Nie uzywam wzmaka sluchawkowego, podlaczam bezposrednio do Daca ( Przelotka: 2 meskie rca do zenskiego 3,5mm jack). Niestety musze uzywac do nich korektora bo lubie charakter dzwieku , ktory serwuja Dt990pro. He-400 deklasuje Beyery. Nie jest to przepasc w kategoriach absolutnych tylko inna bajka. Hifiman to ortodynamiki: bas, szczegoly, czystosc i przestrzen sa wg mnie lepsze od wszystkich sluchawek otwartych, ktore mialem (hd600, AT ath900, AKG 601, Ultrasone 2200)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie powinno być problemu :) Czytałem opisy producenta i wszystkie polskie testy. Wolę jednak usłyszeć opinie osób które używają ten sprzęt i tiod jakiegoś czasu. Dziękuje za szybką odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Szymon Zawadzki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.