Jump to content
IGNORED

Słuchanie muzyki przez Xbox

Thornero

Recommended Posts

Witam, nie wiem czy dobrze wstrzeliłem się w forum z tym tematem. Z moim synem gramy czasami w różne gry, jednak ostatnio zafascynowała mnie jakość odtwarzacza muzyki w Xbox 360. Byłem naprawdę zdziwiony barwą, dynamiką i dobrym timingiem owego odtwarzacza. Minusem jednak jest to, ze słuchać muzyki trzeba przy włączonym tv. Z Xboxa mam połączenie hdmi do Tv i z TV leci kabel 2 x chinch do wzmacniacza stereo. Do zestawu mam również Composite AV cable, który nie może być wetknięty razem z kablem HDmi, gdyż ma specjalny języczek, który zasłania gniazdo hdmi. Albo -albo. Czy jest jakiś sposób na bezpośrednie profesjonalne podłączenie do wzmacniacza? Czy rzeczywiście podzielacie mój entuzjazm co do jakości odtwarzacza?

Czy jest sens podpinać xboxa do odtwarzacza Audiolab 8200 cd, który ma w sobie jakiegoś Daca? Może się mylę. Ta nowa technologia wprawia mnie w zakłopotanie. Zdaję sobie sprawę, że jakość mojego odtwarzacza jest wysoka, jednak chcę zapytać się, czy jest możliwe podpięcie do niego innego odtwarzacza lub komputera? W jaki sposób? może wyjście optyczne?

Miało być: Zdaję sobie sprawę, że jakość dźwięku mojego odtwarzacza jest wyższa od dźwięku Xboxa, jednak chcę zapytać się, czy jest możliwe podpięcie do niego innego odtwarzacza lub komputera? W jaki sposób? może za pomocą wyjścia optycznego?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.