Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchanie muzyki przez Xbox


Thornero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy dobrze wstrzeliłem się w forum z tym tematem. Z moim synem gramy czasami w różne gry, jednak ostatnio zafascynowała mnie jakość odtwarzacza muzyki w Xbox 360. Byłem naprawdę zdziwiony barwą, dynamiką i dobrym timingiem owego odtwarzacza. Minusem jednak jest to, ze słuchać muzyki trzeba przy włączonym tv. Z Xboxa mam połączenie hdmi do Tv i z TV leci kabel 2 x chinch do wzmacniacza stereo. Do zestawu mam również Composite AV cable, który nie może być wetknięty razem z kablem HDmi, gdyż ma specjalny języczek, który zasłania gniazdo hdmi. Albo -albo. Czy jest jakiś sposób na bezpośrednie profesjonalne podłączenie do wzmacniacza? Czy rzeczywiście podzielacie mój entuzjazm co do jakości odtwarzacza?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens podpinać xboxa do odtwarzacza Audiolab 8200 cd, który ma w sobie jakiegoś Daca? Może się mylę. Ta nowa technologia wprawia mnie w zakłopotanie. Zdaję sobie sprawę, że jakość mojego odtwarzacza jest wysoka, jednak chcę zapytać się, czy jest możliwe podpięcie do niego innego odtwarzacza lub komputera? W jaki sposób? może wyjście optyczne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być: Zdaję sobie sprawę, że jakość dźwięku mojego odtwarzacza jest wyższa od dźwięku Xboxa, jednak chcę zapytać się, czy jest możliwe podpięcie do niego innego odtwarzacza lub komputera? W jaki sposób? może za pomocą wyjścia optycznego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Wszystko tu opisali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.