Skocz do zawartości
IGNORED

Wałęsa człowiek z nadziei.


wojciech iwaszczukiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Boże Święty, czasem jak czytam takie brednie to mnie krew zalewa! Zapraszam kolegę na Kubę albo do Korei Pn. Tam się jeszcze ostały te tylko "inne" systemy. Przepraszam autora wątku - to się więcej nie powtórzy :)

 

Zmień nick na Antoni Macierewicz. Ten sam umysł i myślenie. Od 1945 do 1989 wszystko było złe, A od 1989 jest raj....

Białe - czarne. Mózgi Wam wyprali ?

 

To nie są brednie, drogi gimnazjalisto. W tamtych "strasznie mrocznych czasach" - był dodatek wypłacany mężowi, jeśli żona nie pracowała, a mieli dzieci. Im więcej dzieci, tym więcej pieniążków dostawał do pensji mąż. przy trójce dzieci żona już nie musiała pracować. I tak żyło wiele rodzin w Polsce, żona wychowywała dzieci mąż pracował.

Takie są fakty drogi gimnazjalisto. I nikt nie wynosi na ołtarze ani 2, ani 3, ani 4 RP. A ironizuję, bo przy tamtym dodatku obecne zachęty państwa do posiadania dzieci, budzą śmiech, polek rodzących.... w Anglii i nie tylko...

I napisałem to w kontekście wypowiedzi mojego przedmówcy o 8 dzieciach państwa W. (trudach wychowania, itd)

 

Wydawało mi się iż jest to jasne dla każdego. I sorry, że odbiegam od filmu ale jak ktoś bez elementarnej wiedzy z tamtej epoki mnie wysyła na Kubę czy albo do Korei, boi ma klapki na oczach i widzi tylko czerń i biel to muszę zaprotestować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj mój post jeszcze raz, może go zrozumiesz (czy ja pisałem coś o zasiłkach?) Dzięki za odmłodzenie :) Co, rodzinka była w PZPR?

 

Jeszcze jakbyś nie rozumiał tego co sam piszesz:

 

Także nie przesadzajmy z tamtymi czasami - były inne, dla jednym lepsze, dla drugich gorsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały film.Wieckiewicza stawiam teraz na równi z Gajosem czy Kondratem.

 

Do Wujek DB:Dzieki temu dzieciorobowi masz teraz wolny kraj,wktórym mozesz klepać takie żałosne wpisy.

 

Taaa ... Zapomniałeś dodać że dzięki Geniuszowi Co Skakał Przez Płot Z Motorówką MW Na Plecach - mamy dzisiaj neta , słońce wstaje i ogólnie Polska to kraj szczęśliwości i radości pełen ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Do Wujek DB:Dzieki temu dzieciorobowi masz teraz wolny kraj,wktórym mozesz klepać takie żałosne wpisy.

 

Jakiż to wolny kraj, którego przedstawiciele Państwowej Komisji Wyborczej jeżdżą na szkolenia do Moskwy; w mediach pracują jedynie słuszni i niezależni dziennikarze tacy jak M. Olejnik, T. Lis (sprawdź ich rodowody), a na autorytety wybiera się ludzi umoczonych we współpracę z bezpieką? Pewnie Nibylandia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, film jest polityczny, reżyser i "bohater" również. Trza było na początku wspomnieć, że omawiamy tylko grę aktorów, muzykę, montaż itd., a historią się nie zajmujemy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni krytykanci.Oczywiście macie prawo do krytyki ale najpierw zobaczcie film.Jestem przekonany,że powyższe wpisy pochodzą od forumowiczów,którzy nie widzieli.Ale swoje wiedzą!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni krytykanci.Oczywiście macie prawo do krytyki ale najpierw zobaczcie film.Jestem przekonany,że powyższe wpisy pochodzą od forumowiczów,którzy nie widzieli.Ale swoje wiedzą!

Jest czerwony kapturek, jest wilk, babcia i myśliwy, chcesz mi powiedzieć, że zobaczę inną historię? Wystarczy mi spojrzenie przez okno mojego domu, rozwalona ulica, śmiecie na trawniku, mafia dilerów kryjąca się za krzakami, żebrak błagający o peta ze słokikiem w dłoniach... Otakom?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zawinił Wałęsa?To jest film o człowieku ale i o czasach w których działał.O Polsce i Polakach.Dlatego powinno się go zobaczyć.Natomiast Ty oczywiście masz z góry ustaloną wizję dziejową i nie musisz oglądać.Żadnych wątpliwości,żadnych rozterek.Ocena ludzi działających w ówczesnym PRL też jest jednoznaczna i pryncypialna.Zwłaszcza z perspektywy 2013r. gdy nic za to nie grozi i ma się wiedzę co było później.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także nie przesadzajmy z tamtymi czasami - były inne, dla jednym lepsze, dla drugich gorsze.

Maiłem okazję dorastać jako dzieciak i jako dorosły w zeszłym ustroju i zawsze wybrałbym tamte czasy do dorastania jako dziecko bo życie dziecka polega w większości na zabawie ale powodem wyboru tamtych czasów na pewno nie byłby ustrój wtedy panujący ale wszystko to na co nie miał wpływu .

Jako dorosły już nie może dlatego że nie chciałbym żeby mnie wojsko zagoniło któregoś dnia pod bronią do stołówki i żeby dziecko musiało mi rzucać bułki do jedzenia przez ogrodzenie tak jak ja musiałem rzucać ojcu .

Czasy były chore jak sam wiesz komunizm upadł bo był systemem niewydolnym co nie oznacza że do pewnego czasu żyło się w nim ponad stan dobrze nielicznym .

 

trudach wychowania

Spokojnie te trudy wychowania w tamtych czasach były najwyższej próby nikt z nas nie będzie raczej w swoim życiu świadomie kładł obrączki i zegarka żonie wychodząc na strajk i mówił sprzedaj jak nie wrócę .

 

Taaa ... Zapomniałeś dodać że dzięki Geniuszowi Co Skakał Przez Płot Z Motorówką MW Na Plecach - mamy dzisiaj neta , słońce wstaje i ogólnie Polska to kraj szczęśliwości i radości pełen ...

Dobre Wałęsa jest odpowiedzialny sam przecież naród to statyści w grze komputerowej :)

 

Jest czerwony kapturek, jest wilk, babcia i myśliwy, chcesz mi powiedzieć, że zobaczę inną historię? Wystarczy mi spojrzenie przez okno mojego domu, rozwalona ulica, śmiecie na trawniku, mafia dilerów kryjąca się za krzakami, żebrak błagający o peta ze słokikiem w dłoniach... Otakom?

Działać i zmieniać jak ten co walczył o takom czy czekasz na kolejnego co zrobi coś za lud ?

Fajnie że nie widzialeś filmu tam było takie zdanie że po uzyskaniu wolności Ci którzy ją otrzymają za syf który powstanie będą obwiniać swoich wyzwolicieli od mentalność Polaka .

 

Daj mu wolność za swoją nieudolność opluje wyzwoliciela bo winien jest zawsze ktoś obok .

 

Wałęsa to człowiek jak każdy z nas z zaletami i wadami za współudział w wyzwoleniu Polski należy mu się chwała , cała reszta o której piszecie to efekt właśnie wolności którą wam dano sami decydujecie jak z niej korzystacie , możecie pisać co chcecie bo nikt wam milicyjną pałą na dołku nie przypie... za bycie przeciw władzy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Także nie przesadzajmy z tamtymi czasami - były inne, dla jednym lepsze, dla drugich gorsze.

Maiłem okazję dorastać jako dzieciak i jako dorosły w zeszłym ustroju i zawsze wybrałbym tamte czasy do dorastania jako dziecko bo życie dziecka polega w większości na zabawie ale powodem wyboru tamtych czasów na pewno nie byłby ustrój wtedy panujący ale wszystko to na co nie miał wpływu .

Jako dorosły już nie może dlatego że nie chciałbym żeby mnie wojsko zagoniło któregoś dnia pod bronią do stołówki i żeby dziecko musiało mi rzucać bułki do jedzenia przez ogrodzenie tak jak ja musiałem rzucać ojcu .

Czasy były chore jak sam wiesz komunizm upadł bo był systemem niewydolnym co nie oznacza że do pewnego czasu żyło się w nim ponad stan dobrze nielicznym .

 

Oj, ja tu się bardzo nie zgodzę, bo również miałem okazję zahaczyć o tamten ustrój (kończył się jak miałem 6 lat) i to była przepaść, kosmos po prostu,

korony w zerówce robiliśmy i przyklejaliśmy do każdego orzełka ;)

 

Syf jaki wtedy był wszędzie dookoła, to było coś niesamowitego. Samochody - pamiętacie jeszcze auta prl? po prostu jakiś koszmar (a i tak lepiej było jak były)

brud, wszystko w przestrzeni publicznej poniszczone i szare.

W sklepach nic nie było, słownie nic!!! - jedynie w peweksie - a tam ceny takie że pamiętam jedno >>lego technic<< udało się kupić bo z 0.7 miesiąca się na nie

zarabiało. reszta zabawek z prl była delikatnie mówiąc do dupy ;)

Pamiętacie ten sprzęt z prl, wyposażenie wnętrz itp.. ? oprawki na lampy ;) ? absurdy do kwadratu!! koszmar jakiś.

 

I przyszły lata 1990 i taki skok jaki się wtedy odbył (89...95) to chyba przez całe 44 komuny nie było.

W końcu pojawiły się normalne zabawki w sklepach, i praktycznie wszystkich było na nie stać, większość

rodziców pomału zaczęła kupować normalne auta, domy/mieszkania dość szybko zaczęły wyglądać normalniej,

dało się wyjechać za granicę na wakacje. dało się kupić normalny komputer a nie 7 letni itp...

 

I generalnie rozwój poziomu życia jaki wtedy nastąpił to był szok. Ilość pomysłów i możliwości jakie się wtedy otwierały

to był kosmos (z kolegami mieliśmy za mało lat, ale to wszystko dookoła było widoczne i zrozumiałe co się działo).

 

a i zapomniałem, paskudne, ale to naprawdę paskudne żarcie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy ciągle wierzą w jakiś mitycznych "obalaczy komuny"... Zmiana systemu była jednym ze scenariuszy, który bezpieka i kierownictwo partii brało pod uwagę jeszcze przed rokiem 80-tym. Po stanie wojennym zaczęto go realizować zaczynając zmiany od reorganizacji systemu bankowego w Polsce i przygotowaniu go na nowe czasy. Przedtem (jeszcze w latach 70-tych, ale i później w 80-tych) wysyłano późniejszych gospodarczych zbawicieli narodu na szkolenia z gospodarki wolnorynkowej do renomowanych zachodnich uczelni. Na czele opozycji już wcześniej towarzysze zainstalowali swoich ludzi, aby z czasem zrobić z nich symbole walki o take Polske. Media pozostały w rękach towarzyszy, dziś pracują w nich dzieci tych, którzy rządzili tam za czasów tzw. komuny. Właścicielami TV komercyjnych, które zaczynały puszczać pierwsze programy w latach 90-tych nie mogli zostać przypadkowi ludzie. Np. spółka ITI powstała jeszcze w latach 80-tych poza granicami PRL. Oczywiście stwierdzenie, że wszyscy przywódcy strajków, czy opozycji byli tajnymi współpracownikami byłoby niesprawiedliwe i krzywdzące, ale wystarczy przyjrzeć się kogo w mendiach się promuje.

 

PS: Myślicie, że właściciele PRL mając całkowitą władzę, tak po prostu by ją oddali? Wolne żarty. Dziś ich dzieci są właścicielami wielu sprywatyzowanych firm, uważają się za bogów i waszych właścicieli. Doją was wysokimi podatkami, mówią ministrom co mają robić i mają niezły ubaw słysząc określenia "wolna Polska", "wolne media" i "po obaleniu komuny".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emi

 

Zostaw te swoje przemyślenia dla siebie.Wypowiadaj się na temat filmu a jeśli go nie widziałeś( a przypuszczam,że tak jest) to sobie daruj.To nie jest bocznica.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZOK! Nie do wiary!

Zobaczcie jak potężna jest propaganda Babilonu... :(

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry to jest o filmie! To są materiały "promocyjne" wytwórni! Rozumiesz?

Zakładano frekwencyjne spędy szkolne już na etapie produkcji!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooow! To też o filmie!

A jak otwieracie teraz puszkę szprotek w Polsce to też Wałęsa z niej wyłazi? :)

 

4aa2c1ae08f7a28c088530537aa54200.jpg

 

Już tłumaczę o co chodzi: to jest chleb z polskiej piekarni w Irlandii! :)

Cineworld w Dublinie jest na Parnellu. Często graja polskie filmy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiż to wolny kraj, którego przedstawiciele Państwowej Komisji Wyborczej jeżdżą na szkolenia do Moskwy; w mediach pracują jedynie słuszni i niezależni dziennikarze tacy jak M. Olejnik, T. Lis (sprawdź ich rodowody), a na autorytety wybiera się ludzi umoczonych we współpracę z bezpieką? Pewnie Nibylandia...

 

jest to wolny kraj o czym świadczy fakt że takie kmiotki jak ty mogą bez konsekwencji wypisywać takie brednie, i wiele innych kocopołów bez sensu ładu i skłądu jak to właśnie zrobiłeś. ty i inni tobie podobni mąciciele możecie plwać na lewo i prawo na każdego kto wam się nie podoba, możecie bezkarnie oskarżać i pomawiać - i nic wam się nie dzieje i nikt was za to nie ściga. możecie sobie demonstrować z pochodniami, namiotami, zrzeszać się i stawiać pomniki z piżma przy kościołach - i nic wam się nie dzieje.

 

więc, za przeproszeniem, skończ pier**lić głupoty glupcze, że to nie jest wolny kraj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to wolny kraj o czym świadczy fakt że takie kmiotki jak ty mogą bez konsekwencji wypisywać takie brednie, i wiele innych kocopołów bez sensu ładu i skłądu jak to właśnie zrobiłeś. ty i inni tobie podobni mąciciele możecie plwać na lewo i prawo na każdego kto wam się nie podoba, możecie bezkarnie oskarżać i pomawiać - i nic wam się nie dzieje i nikt was za to nie ściga. możecie sobie demonstrować z pochodniami, namiotami, zrzeszać się i stawiać pomniki z piżma przy kościołach - i nic wam się nie dzieje.

 

więc, za przeproszeniem, skończ pier**lić głupoty glupcze, że to nie jest wolny kraj.

 

Głupoty to ty wypisujesz ... Polska dzisiaj to kraj przy którym "bananowe republiki" jawią się jak ostoje wolności ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dalej chcesz wypisywać tego rodzaju głupoty to zapraszam do bocznicy.Dołączysz do sporego klubu oszołomów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to wolny kraj o czym świadczy fakt że takie kmiotki jak ty mogą bez konsekwencji wypisywać takie brednie, i wiele innych kocopołów bez sensu ładu i skłądu jak to właśnie zrobiłeś. ty i inni tobie podobni mąciciele możecie plwać na lewo i prawo na każdego kto wam się nie podoba, możecie bezkarnie oskarżać i pomawiać - i nic wam się nie dzieje i nikt was za to nie ściga. możecie sobie demonstrować z pochodniami, namiotami, zrzeszać się i stawiać pomniki z piżma przy kościołach - i nic wam się nie dzieje.

 

więc, za przeproszeniem, skończ pier**lić głupoty glupcze, że to nie jest wolny kraj.

 

Gdybyś kmiotku zadał sobie odrobinę trudu to nie wyszedłbyś na idiotę. Szkolenia PKW są faktem. Gdybyś nie był imbecylem to szybko byś to znalazł.

 

Cyt:

 

Państwowa Komisja Wyborcza szkoli się w Rosji

 

Kierownictwo polskiej Państwowej Komisji Wyborczej wzięło udział w dwudniowym szkoleniu w Moskwie. Jego organizatorem była rosyjska Centralna Komisja Wyborcza - informuje radio RMF FM. To nie pierwszy przypadek, kiedy przedstawiciele PKW spotykają się z przedstawicielami rosyjskiej komisji.

[...]

 

 

W skład polskiej delegacji, która udała się do Moskwy weszło 12 osób. Wśród nich znaleźli się m.in. Stefan Jan Jaworski (przewodniczący PKW), Kazimierz Czaplicki, Stanisław Kosmal czy Maria Grzelka. Spotkanie, według strony rosyjskiej na opinię której powołuje się RMF FM, miało być "owocne".

 

 

Wśród osób, z którymi się spotkali znalazł się szef Centralnej Komisji Wyborczej Władimir Czurow. Antyputinowska opozycja nazywa go "czarodziejem", mówiąc zawsze potrafi doprowadzić do odpowiedniego wyniku wyborów - czytamy na stronach rmf24.pl.

 

Teraz możesz szczekać tępy burku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę dyskutował z takim idiotą jak ty, bo najpierw mnie sprowadzisz do swojego poziomu kloaki, a potem pokonasz doświadczeniem.

a jak masz dowody na oszustwo to za***rdalaj do prokuratury, zamiast kundlić te swoje dyrdymały na forach, chyba że masz miękkie gacie i pusto we łbie.

 

jak widzisz, możesz sobie dowolnie warcholić i pomawiać kogo chcesz i nikt ci nic nie zrobi - chociaż przydałoby ci dać fangę w nos za warchołstwo - więc jest to wolny kraj, w którym takie ameby i ćwierć-inteligentne istoty jak ty mogą gadać co im jad na parszywy język przyniesie.

 

warcz dalej. pozdrawiam,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to ja musiałem zniżyć się do twojego poziomu, abyś mógł mnie zrozumieć parchu. Boli cię, że wyszedłeś na debila? Sądząc po twoim poziomie, to powinieneś być już do tego przyzwyczajony, ćwierć-inteligencie czy jak tam wolisz... amebo. Pewnie rzeczywiście dyskusja nie ma sensu, bo bez względu na argumentację, ty i tak pozostaniesz jedynie imbecylem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abyś mógł mnie zrozumieć

 

a co tu rozumieć ?

jacyś ludzie byli w moskwie, i dlatego twierdzisz że kraj nie jest wolny.

 

prezentujesz po prostu myślenie idioty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj , doktorek... No to już wiesz z kim trzymasz!:) Film "Pokłosie" obsobaczyło tak ze sto milionów Twoich kompanionów:) - przed jakąkolwiek projekcją !:))

 

A mnie zbanował jak wytknąłem mu nieuczciwość i nawoływanie do głosowania na "nie" w filmwebie a później "obsabaczył" mnie.

 

Sorry to jest o filmie! To są materiały "promocyjne" wytwórni! Rozumiesz?

Zakładano frekwencyjne spędy szkolne już na etapie produkcji!

 

Co Ty powiesz ? A tak dla twojej wiadomości materiały promocyjne są niemal do każdego filmu. Do Grawitacji też są. Fajny film co nie ? i dialogi czyste ;)

 

Mam jeszcze takie pytanie do ciebie po co chcesz zmieniać kraj jak nawet w niej nie mieszkasz ?

 

S

a co tu rozumieć ?

jacyś ludzie byli w moskwie, i dlatego twierdzisz że kraj nie jest wolny.

 

prezentujesz po prostu myślenie idioty.

 

Spokojnie.

Oni jeszcze żyją przeszłością i nic tego nie zmieni. Co najwyżej nazwą Cie bolszewikiem czy jakoś tak.

Zadziwiające jest jak Oni dużo wiedzą, gdzie, jak się nazywa i czyim był synem. Sypią nazwiskami jak z rękawa ten ż...d a ten U...k

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

skk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.