Skocz do zawartości
IGNORED

Arcam irDac


zildjian

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Czy ktos odsluchiwal? W jakich sklepach jest dostepny? Czy potwierdza sie zdanie WHF-jest to wyzsza polka od MF M1 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MF M1 moim zdaniem jest mocno średnią półką...Ale jak słuchałem Arcama ( Rdac ) było jeszcze słabiej.. Tytułowego nie znam - ale klasa sprzętu moim zdaniem słaba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępny w Planecie Dzwięku W-wa 1990PLN. Słuchałem moim zdaniem lepszy od rDACa . Oczywiście z lepszym zasilaczem:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marksin,dziekuje.Wypozycze.

 

Different,w cenie ok 2ki nie slyszalem lepszego niz MF przez coax.Co polecilbys do 3-3,5kg zet nowy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy także do nas, także irDac jest dostępny.

Kwestia wyboru przetwornika zależy od konfiguracji sprzętu, Twoich preferencji brzmieniowych. irDac to bardzo dobre urządzenie, które brzmieniowo wyróźnia się w swoim przedziale cenowym, jednak czy jest najlepszą opcją, zaleźy od Ciebie.

Podaj proszę więcej szczegółów, jakie brzmienie szukasz, może będę w stanie zaproponować coś alternatywnego. Oczywiście namawiam na wypożyczenie, tylko w swoim systemie będziesz w stanie ocenić urządzenie.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego powietrza miedzy dzwiekami i kopa jak w MF jeszcze nie slyszalem.Moze durny za predko sprzedalem... Teraz mam malutkiego Jankesa,czekam na zasilacz,moze jeszcze trafi sie rDAC do porownania-moze go 2 lata temu za predko odrzucilem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irDAC ma ponoć większego kopa od rDAC-a. Tak wynika z pierwszych recenzji. Ja również muszę go wkrótce wypożyczyć i zrobić bezpośrednie porównanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEAC UD-501.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy także do nas, także irDac jest dostępny.

W takim razie sugeruje, uwidocznienie tego w sklepie.....

TEAC UD-501.

Cokolwiek nie na temat i dodatkowo 1k+ pln drożej, ale jeżeli czujesz potrzebe podzielenia się swoim entuzjazmem to powinienes zaznaczyć również, niedostępny w PL.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co piszesz powyzej potwierdza moje w kilka dni zebrane spostrzezenie,ze sklepy boja sie 'inwestowac' w relatywnie tanie produkty,a sprzedaz maja wysoce prawdopodobnie zapewniona wziawszy pod uwage popularnosc dacow.

Ten smutny wniosek osladza mi seans Bryan Ferry Live in Lyon,tegoroczne wydanie.Ach,jakie swietne.2 perkusje i jak zwykle 2 gitary(ten mlodziutki Oliver Thompson,teraz na Tele),parka czekoladek w chorkach,2 tancerki.Polecam!

 

o pardon,w kilku kawalkach Thompson na Les Paulu:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MF M1 moim zdaniem jest mocno średnią półką...Ale jak słuchałem Arcama ( Rdac ) było jeszcze słabiej.. Tytułowego nie znam - ale klasa sprzętu moim zdaniem słaba.

 

Jestem p[rzeciwnego zdania. A też słuchałem obu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w moim ówczesnym systemie po prostu się nie spasował. Chętnie poczytam i przyłączę się do zapytania o DAC w podobnej cenie.

Wkrótce może i ja stanę przed podobnym wyborem . Słuchał Ktoś Chińskiego Audio GD ? Jest kilka pochlebnych wpisów i wyglądają również solidnie.

 

Pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Different DAC'ow Audio-GD uzywam od lat i nie jestem w stanie pojac dlaczego ludzie nadal kupuja plastikowe "mydelniczniki" z zasilaczykami impulsowymi, robione minimalnym kosztem "podzespolowym", na dodatek grające tak jak sa zrobione. Ja zaczynałem w czasach kiedy nie było dystrybutora PL, wiec mój pierwszy DAC Audio-GD to było ryzyko, bo zakup bezpośrednio od producenta. Jedna podjęte wówczas ryzyko się oplacilo i procentuje mi do dziś. Od tamtego czasu pomimo kilku zmian DAC'ow nie znalazłem lepszego wyboru niż Audio-GD. Jedyna konstrukcja DAC, która mnie zainteresowala w ostatnich latach poza Audio-GD, to Teac UD-501. Ale to niestety ponownie jest OT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z wpisów spytałem dżentelmenów o opcje 3-3,5 kg zet. I rzeczywiście Teac jest b.ciekawą propozycją. Tym bardziej,że:

 

- nowy Arcam to +/- 1990 zet. Jazda bez zewnętrznego zasilacza nie ma chyba sensu. Tak więc 1990 + Tomanek 600 + przesyłka obu ok 50 zet daje 2640.

 

- niewiele dodawszy mamy upakowanego Teac'a dual mono ze wzmacniaczem słuchawkowym....

 

Tylko ten EIC mało ruchawy a i bojkotowany ? w mediach. Trzeba chyba kupować za granicą , a jest gdzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Wlasnie sie zastanawiam czy warto kupic irDACa skoro nowego rDaca mozna kupic za 999zł. Słuchał ktos obydwu przetworników ? Warto dopłacać drugie tyle ? Są na tyle słyszalne roznice w dzwieku ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nabyłem go (mając wcześniej rDAC), różnice są subtelne, ale zauważalne i raczej warte ceny. W irDAC dźwięk jest gładszy, bardziej "analogowy", ale nie kosztem rozdzielczości. Świetna jest też przestrzenność (i tak zresztą dobra w rDAC), wprost genialnie brzmią wokale. I to wszystko na dość marnym, firmowym zasilaczu! Strach pomyśleć co będzie z dobrym Tomankiem i na jakichś hardcorowych kablach :)

 

Ale ujawnił się pewien problem z moim odtwarzaczem plików Popcorn Hour - otóż zmiana ścieżki (przeskok do innego pliku |>> ) powoduje "resynchronizację", której towarzyszy "klik" jakiegoś przekaźnika i ułamek sekundy ciszy. To samo robił też słynny i zachwalany M-DAC Audiolaba, z tym że tam przerwa była aż półsekundowa (a więc gdybym teraz zapuścił sobie kolędę, to by było "...lajże Jezuniu", "...zerna, cicha" itp. Dyskwalifikujące... To zapewne wina Popcorna (co o tyle dziwne, że jest "gapless" i przy przechodzeniu pomiędzy odtwarzanymi w sposób ciągły plikami tego nie ma), ale próbowałem też z innym odtwarzaczem plików i było to samo, natomiast inne przetworniki DAC tego nie robiły - a więc można tego jakoś uniknąć. Przed zakupem zalecam więc sprawdzenie ze źródłem (zwłaszcza plikowym) z którym ma współpracować. Nie chce mi się teraz eksperymentować jakież nowe problemy zrodzi kolejna kombinacja DAC/mediabox, więc przesiadam się na CA SM6 :) a irDAC ląduje na Allegro.

 

Natomiast nie ma żadnych takich problemów po USB - wg mnie z tego wejścia brzmi najlepiej, wręcz genialnie. Gdy więc ktoś planuje używać go głównie z komputerem jako serwerem plików to gorąco polecam! Nie wiem, ile więcej trzeba by zapłacić, by mieć zauważalnie lepszy dźwięk (słuchałem też różnych kombinacji hi-endowych, i nie zawsze byłem zachwycony, a mam "muzyczne" ucho i pewne doświadczenia studyjne też.

 

Bardzo funkcjonalny i zgrabny jest też pilot, choć ma dość absurdalny czerwony guzik "wł/wył" który niczego nie włącza ani nie wyłącza :) Jest też regulacja głośności, ale nie steruje nią w DACu, lecz we wzmacniaczach Arcama, natomiast ten wyłącznik nie działa ani na DACa (co nie szkodzi, bo on jak nie ma sygnału to sam przechodzi w oszczędne "standby" - stąd zresztą zapewne ów wspomniany "klik" - reakcja na brak sygnału jest po prostu za szybka, może jakiś nowy firmware to poprawi...), ani na wzmacniacz. Są jeszcze inne "martwe" guziki - zapewne poszli na łatwiznę i przysposobili pilota od wzmaków Arcama (albo od D33?), ale to trochę żenada wypuszczać takie coś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana ścieżki (przeskok do innego pliku |>> ) powoduje "resynchronizację", której towarzyszy "klik" jakiegoś przekaźnika i ułamek sekundy ciszy. To samo robił też słynny i zachwalany M-DAC Audiolaba, z tym że tam przerwa była aż półsekundowa (a więc gdybym teraz zapuścił sobie kolędę, to by było "...lajże Jezuniu", "...zerna, cicha" itp. Dyskwalifikujące

Wygląda to na jakąś plagę zatrudniania pseudoinżynierów konstruktorów od DACów ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to na jakąś plagę zatrudniania pseudoinżynierów konstruktorów od DACów ...

 

Co ciekawe, będąc (krótko) posiadaczem M-DAC dyskutowałem na forum mu poświęconym, w którym wypowiadał się gęsto sam autor oficjalnego firmware z firmy Audiolab! Podobne uwagi zgłaszali inni uczestnicy dyskusji, ale mimo że Audiolab wypuścił już chyba z sześć wersji firmware'u (a do tego jest sporo nieoficjalnych, które też problemu nie rozwiązują) p. inżynier twierdził, że się tym nie zajmie, bo to "wina" urządzeń podłączonych do M-DACa :) Co ciekawe, to samo było po podłączeniu kilku odtwarzaczy CD i DVD w roli transportu. To przecież absurd! To urządzenie jest skonstruowane właśnie po to, by SŁUŻYĆ jakiemuś transportowi a taka wada je całkowicie dyskwalifikuje. Ale cóż to obchodzi AL - płać 1000 EUR i sobie eksperymentuj: zadziała/nie zadziała, albo pokochaj piosenki bez pierwszej sylaby :)

 

Może warto ułożyć listę niedopracowanych DACów, ucinających muzykę, bo konstruktorzy czegoś nie przetestowali - mamy już trzy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, będąc (krótko) posiadaczem M-DAC dyskutowałem na forum mu poświęconym, w którym wypowiadał się gęsto sam autor oficjalnego firmware z firmy Audiolab! Podobne uwagi zgłaszali inni uczestnicy dyskusji, ale mimo że Audiolab wypuścił już chyba z sześć wersji firmware'u (a do tego jest sporo nieoficjalnych, które też problemu nie rozwiązują) p. inżynier twierdził, że się tym nie zajmie, bo to "wina" urządzeń podłączonych do M-DACa :) Co ciekawe, to samo było po podłączeniu kilku odtwarzaczy CD i DVD w roli transportu. To przecież absurd! To urządzenie jest skonstruowane właśnie po to, by SŁUŻYĆ jakiemuś transportowi a taka wada je całkowicie dyskwalifikuje. Ale cóż to obchodzi AL - płać 1000 EUR i sobie eksperymentuj: zadziała/nie zadziała, albo pokochaj piosenki bez pierwszej sylaby :)

 

Może warto ułożyć listę niedopracowanych DACów, ucinających muzykę, bo konstruktorzy czegoś nie przetestowali - mamy już trzy!

 

Korzystając z chwili wolnego porównywałem irDAC (z dołączonym w komplecie zasilaczem impulsowym) z Teac UD-H01 na tym samym okablowaniu, przez USB. Muszę przyznać, że oba brzmią bardzo przyzwoicie, choć przestrzeń jest większa w Teac'u (zapewne kwestia słabego zasilacza). Niedługo mam nadzieję, że będę mógł podzielić się wrażeniami z odsłuchu już z dedykowanym zasilaniem. Moim zdaniem jakość dźwięku uległa poprawie po aktualizacji do nowszej wersji firmware. Nie zauważyłem problemu z transportem korzystając z sony bdp-s5100 podłączonego do NAS i do DAC przez COAX czy SPDiF.

 

Swoją drogą znalazłem ciekawe upgrade kits

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

ale z drugiej strony za te pieniądze + cenę DACa można zrobić coś na ESS Sabre lub zamówić z Azji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Korzystając z chwili wolnego porównywałem irDAC (z dołączonym w komplecie zasilaczem impulsowym) z Teac UD-H01 na tym samym okablowaniu, przez USB. Muszę przyznać, że oba brzmią bardzo przyzwoicie, choć przestrzeń jest większa w Teac'u (zapewne kwestia słabego zasilacza). Niedługo mam nadzieję, że będę mógł podzielić się wrażeniami z odsłuchu już z dedykowanym zasilaniem. Moim zdaniem jakość dźwięku uległa poprawie po aktualizacji do nowszej wersji firmware. Nie zauważyłem problemu z transportem korzystając z sony bdp-s5100 podłączonego do NAS i do DAC przez COAX czy SPDiF.

 

Swoją drogą znalazłem ciekawe upgrade kits

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

ale z drugiej strony za te pieniądze + cenę DACa można zrobić coś na ESS Sabre lub zamówić z Azji.

 

 

 

Wreszcie udało się znaleźć chwilę żeby się podzielić wrażeniami z podłączenia do systemu dedykowanego zasilacza od Tomanka. Sprzęt referencyjny:

- DIY

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

- DIY

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) (z preamp na lampach)

- irDAC +Tomanek

 

Miód dla uszów. Po okresie około miesiąca ... powiem jedno ... zasilacz fabryczny jest fatalny i psuje radość słuchania. Kawałki Dead Can Dance, Pink Floyd, Dire Straits Możdzer'a czy wiele innych dostały zarówno dodatkowej dynamiki jak i głębi. IrDAC zdecydowanie na tak tyle, że trzeba dołożyć jeszcze trochę na porządny zasilacz. Myślę, że z irDAC zostanę na dłużej.

 

Niech moc dźwięku będzie z wami :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jakiś czas temu słuchałem irDAC i porównywałem z innymi DACami. Faktycznie wyróżniał się przestrzenią. Dźwięk opisał bym jako pełny. W zasadzie to chwilami taka lawina dźwięków. Grał gęsto .. za gęsto na mój gust. Po przełączeniu na Audio-Gd 5.32 dźwięk był bardziej otwarty, przejrzysty, zarazem lżejszy. To co jednak w moim przekonaniu zdecydowało o tym, że wziąłem Audio-Gd było rozciągnięcie i kontrola basu. Ten DAC w odróżnieniu od Arcama nie podbarwia żadnego pasma. Arcam podbija wyższy bas i jest go przez to "optycznie" dużo ale zarazem nie ma zejścia. Ponadto Arcam za bardzo zaokrągla dźwięk. Wiem, że takie granie może się podobać wielu osobom ale nie trafia w mój gust. Pykanie u mnie też występowało między utworami. Źródłem był komputer. Na koniec dodam, że wykorzystałem również Arcama jako konwerter dla Audio-Gd. W takim zestawieniu dźwięk był z nisko schodzącym basem, przestrzenny i rozdzielczy, ale zarazem trochę ocieplony i pogrubiony, zaokrąglony. Obecnie korzystam z konwertera Stello U3 i podbarwienie nie występuje więc dźwięk jest bardziej naturalny. Jednej cechy nie miał jednak żaden z tych DACów - wglądu w tłoczne nagrania. Gdy robiło się gęsto od instrumentów, najlepiej pod tym względem sprawdzał się grający w dużej mierze średnicą Furutech ADL GT-40, niestety również nie miał zejścia za to bardzo plastyczny bas, ale również zaokrąglony i ocieplony dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Czy jest sens zakupu zasilacza firmy Tomanek do irdaca jeśli ten teraz zasilany jest bezpośrednio orginalnym zasilaczem z gniazda kondycjonera firmy gigawatt ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.